Top 10 Auto Fehlerauslesegerät – Nástroje pro diagnostiku motorů OBD-II

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. mucar

#ad

Všechny systémové diagnostiky a 28+ resetovacích služeb, bezplatné, Diagnostický přístroj do auta, automatická čtečka pro aktivní testování/kódování ECU, VO7 OBD2 diagnostický přístroj s úrovní OE

#ad
mucar #ad - Kódování ecu a aktivní testování – automatický skener mucar vo7 nabízí exkluzivní přístup k podsystémům a dílům komponentů specifickým pro dané vozidlo. Aktualizace wlan – po obdržení našeho produktu se prosím připojte k wi-fi a přijměte nebo podnikněte iniciativu pro aktualizaci operačního systému aplikace a diagnostického softwaru značky automobilů, abyste získali lepší zážitek z produktu a lepší diagnostiku vozidla.

Podpora online služeb- profesionální technická podpora od MUCAR je vám kdykoli k dispozici. To umožňuje uživatelům přesně analyzovat a lokalizovat vadné díly, čerpadla chladicí kapaliny, stěrače. Problémy vašeho auta najdete rychleji a získáte nejpřesnější doporučení pro opravy. Upozornění: pokud chybový kód nelze smazat, je to kvůli přítomnosti chyby hardwaru v autě a je nutné opravit odpovídající chybu hardwaru v autě, jinak diagnostický přístroj chybový kód nevymaže. Celoživotní zdarma: 28+ servisních funkcí tento diagnostický přístroj je jedním z nejoblíbenějších diagnostických nástrojů obd ii na trhu, který může vykonávat nejčastěji používané speciální funkce, ABS odvzdušnění, jako jsou: TCM/SAS/EPB/TPMS/DPF /IMMO/BMS/ETS/olej/brzda. Naši vyškolení technici jsou k dispozici prostřednictvím chatu v aplikaci, pokud je potřebujete.

Vyhledávání / mazání kódů, actuation tests, systému karoserie, podvozku, paliva, Live Data Graphing, speciální funkce specifické pro vozidlo, hnacího ústrojí, brzdy, převodového systému, kódování ECU. Diagnostický přístroj mucar vo7 obd2 2024 diagnostický přístroj do auta mucar vo7 přichází s těmito funkcemi: kompletní systém oe 28 + servisní služby bi-směrové řízení aktivní testování ecu kódování osvěžení skrytých funkcí Plné testovací režimy obd2 Rychlé auto Vin Přehráhráhráhrázáznam záznam Dálkové ovládání 140 značky Volitelné funkce: High-End Complete TPMS funkce MUCAR VO7 obd2 diagnostický přístroj auto je určen pro majitele automobilů, dílny a prodejce ojetých vozů.
Značkamucar #ad
VýrobceMUCAR #ad

2. Vgate

#ad

Vgate USB adaptér vLinker FS OBD2 pro FORS-can HS/MS-CAN Auto Switch 160 cm

#ad
Vgate #ad - Přes aplikaci fors-can app: můžete získat bezplatnou rozšířenou licenci – 2měsíční zkušební verzi. Konfigurace a funkce programování – podpora FEPS 18V programování výstupů napětí ve ForS-can.

Rychlé připojení rock-sold, poškození dat, usb připojení – žádné upuštěné balení, síťové interference. Rychlý pracovní výkon – rychlost přenosu 3 mpbs a maximální rychlost sestavení 3 Mhz vám umožní vychutnat si plynulou grafiku a metry v reálném čase. Pro podrobnosti se prosím obraťte na tým FORS-can Team. Automatické elektronické přepínání – Allow FORS-can to access all CAN es the same time and access the advanced functions. Custom-designed pro pouŽitÍ fors-can and recommended by fors-can team.
ZnačkaVgate #ad
VýrobceVgate #ad
Výška0.79
Délka3.94
Hmotnost0.33
Šířka1.73
Číslo díluUSB-Windows
ModelkaVgate vLinker FS USB
Záruka2 roky

3. TONWON

#ad

TONWON Vgate vLinker BM+ OBD2 diagnostický přístroj OBD adaptér, iOS a Windows Bluetooth 4.0, kontrola světla motoru pro Android, OBDII Bluetooth

#ad
TONWON #ad - Proměňte své zařízení android nebo windows pc v profesionální diagnostický skenovací nástroj. Funguje s carista, jscan, dashcommand, Torque, BimmerCode a desítkami dalších aplikací.

Tp přenosový protokol, přehřátí a vybití baterie, nadměrnému proudu, zajištění bezpečnosti bezdrátové komunikace. Podporuje pokles napětí baterie, aktivní OBD sběrnice atd. Aktualizovaná verze vgate icar pro, speciálně pro kódování aplikací, které vyžadují velký přenos dat. Ochrana proti přepětí, aktualizace firmwaru. Až 3 možnosti, jak se probudit z režimu spánku. Doporučeno bimmerCode/BimmerLink pro Android a iOS.
ZnačkaTONWON #ad
VýrobceVgate #ad
Číslo díluvLinker BM+

4. FOXWELL

#ad

čtečka chybových kódů pro BMW VW Mercedes, FOXWELL NT301 EOBD2 OBD2 Diagnostický přístroj, všechna vozidla, kontrolní světlo motoru s funkcí Full OBDII

#ad
FOXWELL #ad - Analýza kódů a kompatibilní s tiskárnou. Jedinečný patentovaný design, 8" barevná obrazovka, 2, bezplatná doživotní aktualizace a záruka prodejce 1 rok s EXKLUZIVNÍM technickým a servisním týmem. Vehicle cel doctorskener nt301 obd2 vám umožňuje číst dtc, vypnout cel kontrolní světlo nebo MIL, resetovat monitor, získat přístup ke stavu připravenosti na emise, číst živá data a vyvolat VIN vašeho vozidla.

Erveno-žluto-zelené led diody a vestavěný reproduktor ukazují stav připravenosti pro bezpečný test E-Mission. Accuracy & streamsŽivá datová grafika a protokolování. Přesné čtení chybových kódů pro většinu aut, suv, lehkých nákladních vozidel a 12V dieselových naftů vybavených Obd2. Grafické zobrazení živých dat senzorů vozidla vám umožní soustředit se na podezřelá data a trendy.

Není nutná žádná baterie, nt301 obd skener se nabíjí přímo ze 16pin DLC ve vašem vozidle. Worthy to owndoporučeno mechanickým scotty kilmer na youtube. Doporučuje se jako nutnost ve vaší krabičce na nářadí a jeden z nejlepších dárků pro mechaniky do domácnosti a autoservisu. Necessity v domácnostiotevřeno pro globální zákazníky. Pomocník pro kontrolu smog read/erase a i/m hotkeys usnadňují použití čtečky počítačů do auta přímo z balíčku.
ZnačkaFOXWELL #ad
VýrobceYARUIFANSEN #ad
Výška6.69
Délka8.66
Hmotnost0.35
Šířka3.15
Číslo díluNT301
ModelkaNT301
Záruka12 měsíců

5. ANCEL

#ad

ANCEL AD530 OBD2 Diagnosegerät Universal Auto Diagnosegerät Deutsch Fehlercodeleser Kfz Auslesegerät Codierung mit 10 Modi Batterietest und Batterietester für Alle Autos OBD-II Diagnosewerkzeuge

#ad
ANCEL #ad - Das obd2 diagnosegerät universal kann die fehleranzeige mil ausschalten, on-board-Monitortest und Fahrzeuginformationen lesen VIN, CID, I / M-Bereitschaftsstatus, die schneller, den Code lesen / löschen und den Monitor zurücksetzen, Live-Datenstrom lesen, CVN usw. Es ist für motor Diagnose NUR.

Es unterstützt auch 16 sprachen, kwp2000, für Fahrzeuge, die 2005 in Asien hergestellt wurden. Dank die praktische tastatur und das Menü können Sie die Bedeutung aller Codes leicht finden und verstehen. Warme tipps Überprüfen sie vor dem kauf die Kompatibilität mit Ihrem Fahrzeugmodell. Einfache bedienung & batterietestschließen sie das diagnosegerät einfach an den obdii-anschluss an, schalten sie den zündschalter ein und das Gerät kann mit der Fehlerbehebung beginnen. Er kann nicht nur in reparaturwerkstätten verwendet werden, sondern auch die vollständige obd2-Diagnose zu Hause oder unterwegs.

Das diagnosekabel ist hilfreich für die Diagnose außerhalb des Fahrzeugs. Schnelle diagnosegeschwindigkeit & "i" tastender auto diagnosegerät ist mit einem fortschrittlichen stm-32-cpu ausgestattet, und die Ergebnisse können in wenigen Sekunden abgelesen werden. Mit der schaltfläche "i" erhalten Sie auch genaue Reparaturvorschläge. Schätze sehr! Auto auslesegerät können Fehlercodes mit Codedefinitionen drucken.
ZnačkaANCEL #ad
VýrobceANCEL #ad
Výška6
Délka3
Šířka1
Číslo díluAD530
ModelkaAD530
Záruka1 year manufacturer

6. Vgate

#ad

IOS a Windows Bluetooth 4.0, vLinker FD+ OBD2 diagnostický přístroj OBD adaptér pro Android, Vgate OBDII Bluetooth

#ad
Vgate #ad - Proměňte své zařízení android nebo windows pc v profesionální diagnostický skenovací nástroj. Aktualizovaná verze vgate icar pro, speciálně pro kódování aplikací, které vyžadují velký přenos dat.

Až 3 možnosti, jak se probudit z režimu spánku. Ochrana proti přepětí, aktualizace firmwaru. Funguje s fors-can, jscan, torque, carista, dashcommand, BimmerCode a desítkami dalších aplikací. Podporuje pokles napětí baterie, aktivní OBD sběrnice atd. Tp přenosový protokol, přehřátí a vybití baterie, nadměrnému proudu, zajištění bezpečnosti bezdrátové komunikace. Doporučeno forS-can pro Android a iOS.
ZnačkaVgate #ad
VýrobceVgate #ad
Výška2.05
Délka1.81
Hmotnost0.2
Šířka0.87
Číslo díluFD4.0
ModelkavLinker FD+ Bluetooth 4.0
Záruka2 roky

7. GODIAG

#ad

Testovací konektor, GODIAG Gt100 Nářadí do auta Obd2-připojovací skříňka-řídicí jednotka, pro správu komunikace s protokolem Obdii a správa/diagnostika/kódování řídicí jednotky

#ad
GODIAG #ad - Pokud narazíte na problémy s produktem nebo jinou zpětnou vazbu, odpovíme vám do 24 hodin a my vám vrátíme náhradu. Doufáme, kontaktujte nás prosím včas, že vám poskytneme ty nejuspokojivější produkty a včasný poprodejní servis. Inženýři nebo technici mohou bez problémů vyřídit svou práci v kanceláři, aby se zabránilo ztrátě dat jiných modulů při testování modulů v autě.

Připojte jednotlivou ecu pro komunikaci s diagnostickými přístroji nebo použijte programovací zařízení k provádění programovacích operací. Lze jej použít s různými diagnostickými přístroji vozidel. Kabel gt100 obd2 lze prodloužit na 1, nebo jej použijte, abyste zjistili, 2 metru. Gt100 je nejnovější nástroj pro diagnostiku automobilů, který se používá pro test komunikace obd2 a údržbu řídicích jednotek vozidel, diagnostiku řídicích zařízení vozidel a programování vozidel atd.

Nejprve jej můžete připojit k přístroji, abyste přístroj zapnuli, zda je napájení obd2 rozhraní vozidla normální. Funkce, když přístroj komunikuje s vozidlem, při použití testovacího boxu s detektorem protokolu obd2 lze najít chyby a diagnostikovat diagnostický přístroj, svítí nebo bliká LED indikace příslušného protokolu. Vrávrávrávrávráposkytnout / zásady vrácení peněz. Po úpravě rozhraní obd2 vozidla se vyhněte spálení čtečky aut a nástroje pro diagnostiku automobilů.
ZnačkaGODIAG #ad
VýrobceGODIAG #ad
Výška1.57
Délka7.87
Hmotnost1.1
Šířka5.91
Číslo díluGODIAG
ModelkaGODIAG

8. MOTOPOWER

#ad

Diagnostický přístroj pro všechna vozidla OBD II protokol, MOTOPOWER MP69033 Auto OBD2 skener, CAN, skener, čtečka kódů, čtečka chybových kódů

#ad
MOTOPOWER #ad - Lcd displej – vyvinuto s přehlednou lcd obrazovkou 128 x 64 pixelů – bílé podsvícení a nastavení kontrastu. Podporuje 6 jazyků – angličtina, holandština, italština. Kompaktní design – skener autodiagnostiky je vybaven kabelem dlouhým 2, zadejte / ukončete a tlačítka, flexibilního izolátoru.

Záruka – dvoletÁ zÁruka a 100% spokojenosti – bezproblémové vrácení nebo vrácení peněz za všechny problémy s kvalitou výrobku. Multifunkční – praktická čtečka kódů obd2 s více funkcemi má integrovanou vyhledávací knihovnu obd2-dtc, získat informace o rychlosti vozidla, křivka dat, číst kód, zobrazit statický obraz, pomocí které můžete zjistit příčinu osvětlení motoru, křivka v reálném čase, funkce E/A, informace o vozidle, vypočítat hodnotu zatížení, zjistit teplotu chladicí kapaliny motoru, vyvolat rychlost motoru. Obd2 skener má 6 tlačítek: posouvejte nahoru / dolů, 5 metru a skládá se z velmi silného, pomocí kterých můžete rychle vyhledat číslo vozidla VIN a chybový kód DTC.

Tečka obd nepotřebuje baterii ani nabíječku, ale je napájena proudem přes konektor pro připojení dat OBDII přímo z vašeho vozidla. 100% spokojenost a technickou podporu obdržíte od našeho profesionálního týmu zákaznických služeb. Iroká kapacita – podporuje 9 protokolů, němčina, španělština, francouzština, které jsou kompatibilní s většinou vozidel z EU a asijských vozidel z roku 1996 a novějších vozidel OBD II a CAN domácích nebo importovaných vozidel.
ZnačkaMOTOPOWER #ad
VýrobceMOTOPOWER #ad
Výška0.91
Délka6.02
Hmotnost0.64
Šířka2.75
Číslo díluMP69033
ModelkaMP69033
Záruka2 roky Grantie výrobce

9. Veepeak

#ad

Skener pro iOS a Android, Veepeak OBDCheck BLE+ Bluetooth OBD II EOBD Diagnostický přístroj, adaptér, zástrčka, autodiagnostika

#ad
Veepeak #ad - Autodiagnóza – přečtěte si chybové kódy motoru a diagnostická data, přečtěte si hodnoty senzoru v reálném čase O2, škrticí klapka, egt, EOT, resetujte kontrolní světlo motoru, obložení paliva atd. UpozornĚnÍ: nekompatibilní s bmw řady g a modely před rokem 2008 přes bimmercode/ bimmerLink; pro plnou funkčnost je nutná aplikace/software třetí strany některé je možná nutné zakoupit samostatně.

Univerzální kompatibilita s vozidly – kompatibilní s automobily a lehkými nákladními vozy v souladu s OBD II/EOBD benzínové modely od roku 2001 a dieselové modely od roku 2004. Dodává se s mini taškou a roční zárukou na výměnu. Upozornění: podrobnou kompatibilitu vozidel, doporučení aplikací a funkce naleznete v návodu k produktu k dispozici na stránce produktu Amazon "Průvodce k produktu a dokumenty". Nízká spotřeba energie a stabilní spojení. A připravenost i/M s vaším telefonem nebo tabletem. Upozornění: pro spojení hybridních a elektrických vozidel mohou být nutné speciální aplikace.

Funguje s ios a android přes bluetooth ne wlan – kompatibilní s iphone a ipad přes bluetooth LE není nutné párování Bluetooth; rádio Android / Headunity nemusí být kompatibilní. Vydělejte více – s rozsáhlými obd aplikacemi třetích stran, které jsou k dispozici v app store a na Google Play, můžete využívat pokročilé funkce, zkontrolovat baterie v hybridních a elektrických vozidlech, jako jsou rozšířené diagnostiky a PID pro vybraná vozidla, přizpůsobit vybraná vozidla atd. Jednoduché zasunutí a odpojení.
ZnačkaVeepeak #ad
VýrobceVeepeak #ad
Výška0.87
Délka1.61
Hmotnost0.13
Šířka1.97
Číslo díluOBDCheck BLE+
ModelkaOBDCheck BLE+
ZárukaJednoroční záruka na výměnu v případě vad

10. ANCEL

#ad

ANCEL BD500 systém OBD2 Bluetooth 5.0 adaptér pro VW/Audi/Škoda/Seat Auto diagnostika EOBD OBDII diagnostický přístroj pro automobily s EPB brzdovým obložením náhradní škrticí klapka učení servis

#ad
ANCEL #ad - Nebo pomozte kolemjdoucímu, která je kompatibilní s téměř všemi vozidly VAG od roku 1996. Profesionální vag dagnose + plná systémová diagnostika diagnostický přístroj acnel bd500 bluetooth obd2 je určen pro diagnostiku vozidel řady vw/audi/Škoda/seat atd. Dubna do 30 Nejnovější technologie bluetooth 5. 0 tento obd2 diagnostický přístroj má nejnovější verzi bluetooth 5.

0, čtečka kódů ancel bd500 je velkým pomocníkem, což výrazně zlepšuje uživatelský dojem. Acnel bd500 má přístup nejen k hnacímu ústrojí, přívod paliva, parkovací brzda, elektronice atd. Ale podporuje také čtení a mazání chybových kódů nejdůležitějších systémů motor, podvozku, baterie, karoserii, airbag, převodovka, SAS, kontrola podvozku, TPMS, zabezpečení proti krádeži, aktivní řízení atd. Pokud máte dotazy k diagnostickým nástrojům ANCEL, samostatně vyvinutou aplikaci "ANCEL", neváhejte nás kontaktovat přes Amazon. Pokud nejste spokojeni s obdrženým bd500 a chcete jej vrátit, aby použité zboží nebylo znovu prodáno jinému zákazníkovi.

Ervna si kupte diagnostický přístroj ancel bd500 obd2 a získejte speciální nabídku! Obdržíte bezplatnou 1 webovou kameru, jednoduše klikněte na "Aktuální nabídky" pod cenou a přidejte obě do svého nákupního košíku. Podpora všech funkcí obd2 adaptér ancel bd500 obd2 bluetooth je kompatibilní se všemi protokoly obd ii pro automobily a podporuje všechny testovací režimy obd včetně čtení kódu, testy systému Evap, angličtina, načítání informací o vozidle VIN, připravenost na I/M, italština, test palubního monitoru, živý datový proud, test senzoru O2, Freeze Frame, francouzština, CIN a CVN a více. Děkujeme!
ZnačkaANCEL #ad
VýrobceANCEL #ad
Výška1.18
Délka4.33
Šířka2.99
Číslo díluBD500
Záruka1 rok výrobce