Top 10 AVM FRITZ Fon – Bezdrátové analogové telefony se záznamníkem

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. AVM

#ad

HD telefonie, internet/komfortní služby, AVM FRITZ!Fon C6 Black DECT komfortní telefon kvalitní barevný displej, ovládání Fritz!Box-funkce černý, německá verze

#ad
AVM #ad - Ovládání fritz! funkce boxu, např. Přehledné menu na vysoce kvalitním barevném displeji 180 ppi, více záznamníků s dálkovým dotazem, telefonní seznamy až pro 300 záznamů, až 16 hodin hovoru, až 12 dní v pohotovostním režimu.

Wi-fi zapojení, aplikace smartHome, funkce přehrávání mediálního serveru. Rozsah dodávky: avm fritz!fon c6 black, nabíjecí stanice s integrovaným síťovým zdrojem pro připojení k 230voltové elektrické síti, 1 Li-Ion baterie, tištěný německý stručný návod český jazyk nelze zaručit. Využití internetových služeb: e-maily, webové rádio, komfortní služby jako buzení, feeds, podcasty a živý obraz z webových kamer, přesměrování hovorů a chůvička. Komfortní bezdrátový telefon s brilantní hd telefonií a intuitivním vedením menu pro všechny FRITZ! Modely boxu se základní stanicí DECT.
ZnačkaAVM #ad
VýrobceAVM #ad
Výška5.98
Délka1.85
Hmotnost0.28
Šířka0.83
Číslo dílu20002964
Modelka20002964
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

2. AVM

#ad

Internet/komfortní služby, ovládání FRITZ!Box-funkce bílý, HD telefonie, AVM FRITZ!Fon C6 DECT komfortní telefon vysoce kvalitní barevný displej, německá verze

#ad
AVM #ad - Ovládání funkcí fritz!box, např. Přehledné menu na vysoce kvalitním barevném displeji 180 ppi, telefonní seznamy až pro 300 záznamů, několik záznamníků s dálkovým dotazem, až 16 hodin hovoru, až 12 dní v pohotovostním režimu.

Rozsah dodávky: avm fritz!fon c6, nabíjecí stanice s integrovaným síťovým zdrojem pro připojení k 230voltové elektrické síti 50 Hz, Li-Ion akumulátor Pack, tištěná německá příručka český jazyk nelze zaručit. Komfortní bezdrátový telefon s intuitivním vedením menu pro všechny modely FRITZ! Box se základní stanicí DECT. Využití internetových služeb: e-maily, webové rádio, komfortní služby jako buzení, podcasty a živý obraz z webových kamer, feeds, přesměrování hovorů a chůvička. Wi-fi zapojení, aplikace smartHome, funkce přehrávání mediálního serveru.
ZnačkaAVM #ad
VýrobceAVM #ad
Výška5.98
Délka1.85
Hmotnost0.28
Šířka0.83
Číslo dílu20002848
Modelka20002848
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

3. AVM

#ad

AVM FRITZ!Fon M2 DECT komfortní telefon, HD telefonie německá verze, bílá, bezdrátový pro FRITZ Box monochromatický displej

#ad
AVM #ad - Rozsah dodávky: fritz! fon m2, síťový zdroj pro připojení k síti 230 v, akumulátor, nabíjecí stanice, tištěná příručka v němčině český jazyk nelze zaručit.

Monochromatický displej s vysokým rozlišením, HD telefonie pro přirozený zvuk; bez zdířky pro sluchátka. Bezdrátový telefon dect pro internetové a pevné telefonování, optimální doplněk pro všechny FRITZ! Modely boxu s integrovanou základní stanicí DECT. Přijímat kanály rss, internetové rádio a podcasty, číst a odpovídat na přijaté e-maily. Několik záznamníků hovorů a telefonních seznamů pro 300 záznamů, komfortní funkce jako seznamy hovorů, budík, dětský telefon, zámek zvonku.
ZnačkaAVM #ad
VýrobceAVM #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.23
Šířka0
Číslo dílu20002511
Modelka20002511
ZárukaHerstellergarantie

4. AVM

#ad

Full-duplex handsfree, německá verze, černá, AVM Fritz!Fon X6 Black DECT komfortní telefon vysoce kvalitní barevný displej, internet/komfortní služby, ovládání Fritz!Box-funkce, HD telefonie

#ad
AVM #ad - Komfortní bezdrátový telefon s plně duplexním handsfree a intuitivním vedením menu pro všechny modely FRITZ! Box se základní stanicí DECT. Přehledné menu na vysoce kvalitním barevném displeji 2, až 16 hodin hovoru, 4", několik záznamníků s dálkovým dosahem, telefonní seznamy až pro 300 záznamů, až 10 dní v pohotovostním režimu.

Ovládání funkcí fritz!box, např. Pravidelně, bezplatné aktualizace stiskem tlačítka pro maximální bezpečnost a nové funkce a ekologické funkce, jako je senzor jasu a pohybu pro energeticky efektivní provoz displeje a bezdrátové vypnutí v režimu stand-by.

Wi-fi zapojení, aplikace smarthome, funkce přehrávání mediálního serveru a tlačítko pro rychlý přístup k volně přiděleným favoritům. Využití internetových služeb: e-maily, podcasty a živý obraz z webových kamer, webové rádio, feeds, komfortní služby jako buzení, přesměrování hovorů a chůvička.
ZnačkaAVM #ad
VýrobceAVM #ad
Výška2.76
Délka2.01
Hmotnost0.99
Šířka6.2
Číslo dílu20002966
Modelka20002966
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

5. AVM

#ad

Dect-Komfortní telefon, mezinárodní verze, HD telefonie, AVM FRITZ!Fon M2 International

#ad
AVM #ad - Váš partner vás pak už nebude slyšet. Bezdrátový telefon dect pro internetové a pevné telefonování, optimální doplněk pro všechny modely FritzBox s integrovanou základní stanicí Dect.

Přijímat kanály rss, internetové rádio a podcasty, číst a odpovídat na přijaté e-maily. Mikrofon svého fritz!fon m2 můžete během hovoru vypnout. Monochromatický displej s vysokým rozlišením, HD telefonie pro přirozený zvuk; bez zdířky pro sluchátka. Navíc můžete aktivovat až šest online telefonních seznamů na internetu. Několik záznamníků hovorů a telefonních seznamů pro 300 záznamů, budík, komfortní funkce jako seznamy hovorů, dětský telefon, zámek zvonku. Do fritz!box můžete uložit až šest různých telefonních seznamů.
ZnačkaAVM #ad
VýrobceAVM #ad
Výška0.71
Délka5.71
Hmotnost0.93
Šířka1.89
Číslo dílu20002586
Modelka20002586
ZárukaZáruka 24 měsíců

6. AVM

#ad

Rizeni FRITZ!Box funkce, HD telefonovani, Internet-/komfortni sluzby, AVM FRITZ!Fon C5 DECT komfortni telefon pro FRITZ!Box kvalitni barevny displej

#ad
AVM #ad - Rozsah dodávky: avm fritz!fon c5, li-ion akumulátor pack, síťový zdroj pro připojení k elektrické síti 230 V, tištěná německá příručka. Přehledné menu na vysoce kvalitním barevném displeji 180 ppi, několik záznamníků s dálkovým ovládáním.

Až 10 hodin hovoru, telefonní seznamy až pro 300 záznamů, až 12 dní v pohotovostním režimu. Ovládání funkcí fritz!box, např. Komfortní bezdrátový telefon s intuitivním vedením menu pro všechny modely FRITZ! Box se základní stanicí DECT. Využití internetových služeb: e-maily, feeds, webové rádio, podcasty a živý obraz z webových kamer, komfortní služby jako buzení, přesměrování hovorů a chůvička. Wi-fi zapojení, aplikace smartHome, funkce přehrávání mediálního serveru.
ZnačkaAVM #ad
VýrobceAVM #ad
Výška0.59
Délka5.91
Hmotnost0.24
Šířka1.89
Číslo dílu20002748
Modelka20002748
Záruka2 roky zákonem

7. AVM

#ad

HD-Telefonie, DECT-Komforttelefon, Schnurlos, AVM FRITZ!Fon C6 International, internationale Version, hochwertiges Farbdisplay, Weiß, Internet-/Komfortdienste

#ad
AVM #ad - Komfort-schnurlostelefon mit intuitiver Menüführung für alle FRITZ! Box-Modelle mit DECT-Basisstation. Lieferumfang: avm fritz! fon c6, ladestation mit integriertem Netzteil zum Anschluss an das 230-Volt-Stromnetz 50 Hz, Li-ion Akku Pack, gedrucktes Handbuch.

B. Bersichtliche menüs auf hochwertigem farbdisplay 180 ppi, mehrere Anrufbeantworter mit Fernabfrage, Telefonbücher für bis zu 300 Einträge, bis zu 16 Stunden Gesprächsdauer, bis zu 12 Tage Stand-by. Wlan-schaltung, smarthome-Anwendungen, Wiedergabefunktion des Mediaservers. Nutzung von internetdiensten: e-mails, Komfortdienste wie Weckruf, Feeds, Podcasts sowie Live Bild von Webcams, Webradio, Rufumleitung und Babyfon. Steuerung von fritz! box-funktionen, z.
ZnačkaAVM #ad
VýrobceAVM #ad
Výška0.83
Délka5.98
Hmotnost0.28
Šířka1.85
Číslo dílu20002875
Modelka20002875
Záruka24 Monate Bring-In Garantie

8. Gigaset

#ad

Titanová, špičková kvalita zvuku s funkcí handsfree, Gigaset Comfort 520HX Duo – 2 sluchátka DECT s nabíjecí plochou – kompatibilní s Fritzboxem – elegantní bezdrátový telefon pro router & základnu

#ad
Gigaset #ad - Kvalita vyrobená v německu – design a výroba v německu – ekologická technologie ECO DECT zajišťuje sníženou spotřebu energie – série Gigaset Comfort 520 je exkluzivní produkt Amazon. Máte dotazy k tomuto produktu? kontaktujte zákaznický servis Gigaset na čísle 02871-912 912 pro tarif pro pevnou linku vašeho poskytovatele.

Přesvědčivé funkce – telefonování a handsfree v brilantní hd kvalitě - kompatibilita sluchátek přes 3, 5mm jack konektor - Komfortní ochrana proti volání na 150 čísel - Velký adresář. Avm fritz!box, speedport nebo jako rozšíření vašeho systému pomocí základny Gigaset DECT – je zapotřebí router nebo základna DECT. Technologie se setkává s designem – gigaset comfort 520 zaujme ušlechtilým, 2, nadčasovým designem, 2" velkým barevným displejem a nízkou hmotností – optimální pro váš domov nebo domácí kancelář.

Rozmanité možnosti připojení – spojení se samostatně prodávanými nebo již existujícími běžnými routery s funkcí DECT/CAT-iq, např. Rozsah dodávky – 2x gigaset comfort 520hx sluchátko, 2 x nabíjecí tlačítko, 2 x síťový zdroj, 2x klip na opasek, 2 x víčko na baterie, 4 x baterie aA NiMH, 1x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaGigaset #ad
VýrobceGigaset #ad
Výška6.34
Délka2.05
Hmotnost0.25
Šířka1.02
Číslo díluComfort 520HX Duo
ModelkaComfort 520HX Duo
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

9. AVM

#ad

AVM FRITZ!Fon C4 telefon barevný displej, osvětlená klávesnice, německá verze, bílá

#ad
AVM #ad - Přehledné menu na barevném displeji s vysokým rozlišením 240 x 320 pixelů, telefonní seznamy až pro 300 záznamů, 262 000 barev, několik záznamníků s dálkovým dotazem.

Zpracování e-mailů, komfortní služby jako buzení, zpravodajských kanálů a podcastů, čtení zpráv RSS, příjem internetového rádia, přesměrování hovorů a chůvička. Rozsah dodávky: avm fritz!fon c4, 1 li-ion baterie, nabíjecí stanice, 750 mah, síťový zdroj pro připojení k 230v elektrické síti, tištěná příručka v německém jazyce český jazyk nelze zaručit. Ergonomický, bezdrátový telefon dect nejnovější generace, ideální pro všechny modely FRITZ!Box DSL, Cable, LTE se základní stanicí DECT. Ovládání upnp mediálních serverů a zařízení Smart Home v síti FRITZ!Box.
ZnačkaAVM #ad
VýrobceAVM #ad
Výška5.71
Délka0.71
Hmotnost0.25
Šířka1.89
Číslo dílu20002624
Modelka20002624
Záruka2 roky zákonem

10. AVM

#ad

Vysoce kvalitní barevný displej, DECT komfortní telefon, internet/komfortní služby, HD telefonie, AVM FRITZ!Fon bezdrátový C5 International, mezinárodní verze

#ad
AVM #ad - Využití internetových služeb: e-maily, podcasty a živý obraz z webových kamer, feeds, komfortní služby jako buzení, webové rádio, přesměrování hovorů a chůvička.

Ovládání funkcí fritzbox, např. Rozsah dodávky: avm fritzfon c5, li-ion akumulátor pack, síťový zdroj pro připojení k síti 230 V, tištěná příručka. Přehledné menu na vysoce kvalitním barevném displeji 180 ppi, telefonní seznamy až pro 300 záznamů, několik záznamníků s dálkovým dotazem. Wi-fi zapojení, aplikace smartHome, funkce přehrávání mediálního serveru. Komfortní bezdrátový telefon s intuitivním vedením menu pro všechny modely FRITZBox se základní stanicí DECT.
ZnačkaAVM #ad
VýrobceAVM #ad
Výška0.59
Délka5.91
Hmotnost0.24
Šířka1.89
Číslo dílu20002749
Modelka20002749
ZárukaZáruka 24 měsíců