Top 10 Bremsen Entlüften Gerät – Odvzdušňovače brzd pro vozidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. MISSION AUTOMOTIVE

#ad

Mission Automotive 16 Unzen Bremsenentlüftungsset – Einfach zu bedienendes EIN-Personen-Bremsflüssigkeitsentlüftungsgerät mit Magnethalterung und Aufhängekordel – für Auto- und Motorradbremssysteme

#ad
MISSION AUTOMOTIVE #ad - Bremsentlüftung leicht gemacht! unser bremsenentlüftungskit wurde entwickelt, die Arbeit von Ihrer Werkstatt aus zu erledigen, um die Wartung der Bremsen so einfach wie möglich zu machen und Ihnen dabei zu helfen, ohne übermäßiges Chaos zu verursachen.

Inklusive magnethalterung und aufhängeband: sie müssen die Flasche nicht halten, um die Flasche in einer aufrechten Position zu sichern, einfach an einer magnetischen Metalloberfläche befestigen ODER verwenden Sie das Band, um die Bremsflüssigkeit aufzufangen. Zur verwendung mit allen bremssystemen: einfach mit allen Arten von Bremssystemen zu verwenden, ATVs, einschließlich Autos, Roller, Dirtbikes, Motorräder, . Hohe qualität und langlebigkeit: unser bremsentlüftungskit ist aus langlebigem, ölbeständigem Kunststoff mit einem flexiblen 12-Zoll-Flüssigkeitsschlauch und einem extra starken Magneten hergestellt.

Wie es funktioniert: es könnte nicht einfacher zu bedienen sein! bringen sie einfach das Ventil am 12-Zoll-Bremsentlüftungsschlauch an Ihrem Bremssystem an, öffnen Sie das Ventil und pumpen Sie ein paar Mal an der Bremse, bis der Flüssigkeitsschlauch ohne Luftblasen gefüllt ist.
ZnačkaMISSION AUTOMOTIVE #ad
VýrobceMission Automotive #ad
Výška3.5
Délka7
Hmotnost0.3
Šířka3.5
Číslo díluBrakeBleeder
Modelka13

2. CCLIFE

#ad

CCLIFE 2l odvzdušňovač brzd odvzdušňovač brzd brzdová kapalina s 1l odsávací nádobou

#ad
CCLIFE #ad - Podrobného popisu a bezpečnostních pokynů. Tři litry tekutiny může pojmout a najde tak použití u evropských modelů automobilů. Tento odvzdušňovač brzd je vyroben z robustního plastu, je ideální pro domácí použití. Vhodné pro motorovou podložku, náš produkt je vlastně pro všechna evropská osobní vozidla ø 43 mm. Vč. Objem 2 litry s 1l nádobou na odsávání. Díky stabilnímu plastovému materiálu se přístroj nejen snadno udržuje, ale je také robustní a usnadňuje odvzdušnění brzd u nejrůznějších typů vozidel.
ZnačkaCCLIFE #ad
VýrobceCCLIFE #ad
Výška7.48
Délka16.54
Hmotnost3.48
Šířka7.48
Číslo dílu9045
Modelka9045
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

3. MOTOCOCHE

#ad

Přístroj na odvzdušnění brzd se 7 adaptéry, výměnný přístroj kompatibilní s Benz BMW Audi atd. – dva režimy, 0 ~ 3 bar, MOTOCOCHE Elektrický odvzdušňovač brzd 110 V/220 V

#ad
MOTOCOCHE #ad - Jedna osoba to zvládne snadno. Všechny procesy výměny brzdové kapaliny se po nastavení pracovního prostředí automaticky dokončí. Ušetřete více času a nákladů. Pokud nelze nastavit tlak nebo válec nasává vzduch, aby se zabránilo korozi. Vybaveno přenosnou rukojetí a háčkem pro připevnění plnicí hadice, která se pohodlně nosí.

Erpadlo pro plnění nádrže na brzdovou kapalinu je vybaveno monitorováním tlaku, válec se automaticky odpojuje, aby se zabránilo průniku vzduchu do nádrže na brzdovou kapalinu vozidla. Zkontrolujte prosím příslušné modely níže nabízíme 2 roky záruku na hlavní stroj, 12 měsíců na příslušenství. Dvojité napájení – elektrický odvzdušňovač brzd podporuje napájení 12v baterie nebo zásuvkové napájení 110 v/220 v, takže brzdovou kapalinu můžete kdykoli a kdekoli vyměnit. Vysoká účinnost a úspora nákladů – v porovnání s běžným výměníkem tlakových brzdových kapalin tento pulzující odvzdušňovač brzd efektivně zabraňuje bublinám při plnění a optimalizuje nebo eliminuje manuální vyprazdňování.

Bezpečné a spolehlivé – výměnná brzdová toková jednotka 110 v/220 v je vyrobena z vysoce kvalitní hliníkové slitiny, tzn. Snadná obsluha – odvzdušňovací přístroj na brzdu auto nabízí standardní a hlavní režim a je vybaven manometrem pro sledování hodnoty výměny kapaliny. Je to nepostradatelná sada break-Bleeder pro domácí kutily a opravárenské obchody. 24hodinový online zákaznický servis a oficiální služba vrácení a výměny od Amazonu vám nabízí ten nejuspokojivější zážitek z nákupu.
ZnačkaMOTOCOCHE #ad
VýrobceMOTOCOCHE #ad
Výška3
Délka17
Šířka19
Číslo díluRD11314-6-69-118F

4. SMOTIVEPRO

#ad

3 l měnič brzdové kapaliny s 1l lahví na odvzdušnění brzd a adaptérem E20, SMOTIVEPRO Odvzdušňovací přístroj na brzdy, vhodný pro většinu evropských modelů automobilů

#ad
SMOTIVEPRO #ad - Kromě toho se tento odvzdušňovač brzdové kapaliny hodí nejen pro auta, ale také pro domácí použití. Přidejte regulační ventil tekutého proudu: Řídicí spínač s otáčením o 90 stupňů. Adaptér lze jednoduše připojit k hlavnímu brzdovému válci brzdového systému a vyprázdnit stisknutím ruční pumpy.

Profesionální odvzdušňovací přístroj na brzdění měnič nohou může pojmout až tři litry hydraulické kapaliny a celý systém, aniž by hrozil riziko, že se nádoba vyprázdní. Vylepšený technologický upgrade pro lepší kvalitu1. Rychlost průtoku oleje můžete rychle řídit podle svých potřeb. Design odolný proti korozi odvzdušňovač brzd je vyroben ze stabilní, vysoce zatížitelného plastu, díky čemuž je nejen mimořádně stabilní, kvalitní ventily, ale také odolný proti korozi a velmi snadno se čistí.3

3. Lisovací díl se skládá z hliníkové slitiny, se silnějším těsněním, aby se zabránilo úniku oleje. Kompatibilní s většinou evropských automobilůdíky adaptéru e20 45mm se hodí pro mnoho evropských vozidel. 2. Tento adaptér lze velmi jednoduše vyměnit pomocí rychlospojky a tlak pro odvzdušnění se sestavuje ručně pomocí ruční pumpy.
ZnačkaSMOTIVEPRO #ad
VýrobceSUNBRIGHT TOOLS CO.,LTD #ad
Číslo díluMY-SE20267-B
ModelkaMY-SE20267-B

5. Vigor

#ad

ViGOR V4668 nádoba na brzdovou kapalinu | pro všechny běžné ventily odvzdušňování, vč. silikonové hadice: Délka: 550 mm | Záchytná nádoba pro odvzdušnění brzdových a spojkových systémů

#ad
Vigor #ad - Kvalitní: nádoba na brzdovou kapalinu má objem 0, 7 litru a dodává se včetně silikonové hadice o délce 550 mm. Praktické: přístroj na odvzdušnění brzd s integrovaným systémem venturiho vytváří pomocí stlačeného vzduchu vakuum, kterým se brzdový systém odvzdušňuje na válcích kol nebo brzdových sedlech.

Silikonové hadice délka: 550 mm, 19 kg. Moderní: vakuové čerpadlo používá univerzální pryžový pásek, který je použitelný pro všechna vozidla a dodává se pro lepší vizuální kontrolu s průhlednou hadicí pro odvzdušňovací brzdy.

Kvalita: vigor zaručuje nejen nejlepší poměr cena-výkon, ale také nejvyšší bezpečnost! Kromě maximálního výkonu vám nabízíme nástroje, které byly testovány na srdce a ledviny. Rozsah dodávky: 1x nádoba na brzdovou kapalinu vigor v4668 | pro všechny běžné odvzdušňovací ventily, 7 l | délka: 178 x 111 x 151 mm, hmotnost: 0, objem: 0, vč.
ZnačkaVigor #ad
VýrobceVigor #ad
Výška5.94
Délka7.01
Hmotnost0.04
Šířka4.37
Číslo díluVigor_V4668
ModelkaVigor_V4668
Záruka24 měsíců.

6. BGS

#ad

BGS 8067 | sada vakuových pistolí s funkcí sání a tlaku | odvzdušňovač brzd | odvzdušňovač brzd | tester akumulátorů | v kufru

#ad
BGS #ad - 2 funkce přepínatelné vakuum a tlak. Manometr -1 až 4 bar v krocích po 0, 1 baru +/- 5 %. Turbo nabíjecí tlak, zkouška tlakových plechovek. Kontrola různých podtlakových systémů např. Podtlak s ruční pumpičkou -0, 8 bar. Max. Max. Různé díly příslušenství. K odvzdušnění brzdových systémů. Tlak s ruční pumpičkou 4, 0 bar.
ZnačkaBGS #ad
VýrobceBGS #ad
Výška3.94
Délka13.98
Hmotnost4.5
Šířka12.4
Číslo dílu8067
Modelka8067

7. CCLIFE

#ad

Výměna oleje náhradní nástroj, tlakový vzduch, odvzdušňovač brzd měnič brzdové kapaliny, CCLIFE Odvzdušňovač brzd do auta, odvzdušňovač oleje

#ad
CCLIFE #ad - Jak se používá: při připojení vzduchovky se vytvoří podtlak v konvici a odpadní olej se odsává. Snadné čištění: bez hromadění špinavého oleje na podlaze. Jednoduchá obsluha: snadná obsluha, jedna osoba může dokončit práci na výměně brzdové kapaliny. Materiál výrobku: měnič brzdové kapaliny z plastu a kovu, který je pevný, odolný proti korozi, nerezový a vysoce pevný pro dlouhou životnost. Velmi rozšířené: nářadí na výměnu brzd do auta, ideální pro automobily, nákladní automobily a technická vozidla. Současně doplňujte nový olej.
ZnačkaCCLIFE #ad
VýrobceCCLIFE #ad
Výška2.83
Délka12.2
Hmotnost0.64
Šířka2.83
Číslo dílu9054

8. BGS

#ad

BGS 8071 – 2 | Odvzdušňovací vsuvka pro odvzdušňovač brzd | zboží 8066 / 8080

#ad
BGS #ad - Vhodné pro rem-odvzdušňovací vsuvky. Vhodné pro bgs 8066, 8080 . Vyrobeno z vysoce pevného materiálu.
ZnačkaBGS #ad
VýrobceBGS #ad
Výška0.04
Délka0.06
Hmotnost0.02
Šířka0.03
Číslo dílu8071-2
Modelka8071-2

9. CCLIFE

#ad

CCLIFE 3L odvzdušňovač brzd auto odvzdušňovač brzd zařízení pro výměnu brzdové kapaliny s 1l odsávací nádobou pro E20 Ø 45 mm

#ad
CCLIFE #ad - 3l odvzdušňovač brzd pro snadné a bezpečné odvětrání brzd. E20 Ø 45 mm adaptér podle normy eu se perfektně hodí pro všechna běžná evropská vozidla. Návod k obsluze a video s použitím jasně zprostředkovávají proces používání, proto je použití zřetelnější a jednodušší. Profesionální odvzdušňovač brzd pro odborné, rychlé a spolehlivé odvětrání brzdového systému automobilu bez cizí pomoci. Rozsah dodávky: 3l zařízení pro odvzdušnění brzd, 2l odsávací nádoba, klíč a návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaCCLIFE #ad
VýrobceCCLIFE #ad
Výška6.3
Délka17.72
Hmotnost3.09
Šířka7.87
Číslo dílu9044
Modelka9044

10. Vigor

#ad

3litrová nádrž | odvzdušnění brzdových a spojkových systémů s integrovaným tlakovým vypouštěcím ventilem, ViGOR Sada odvzdušňovacích brzd V4411 | provozní tlak: max. 1,4 bar, rozsah manometru: 0–2 bar

#ad
Vigor #ad - Kvalita: vigor zaručuje nejen nejlepší poměr ceny a výkonu, ale také nejvyšší bezpečnost! Vedle maximálního výkonu Ti nabízíme nástroje, které byly testovány na srdce a ledviny. 1, 4 bar a rozsahem manometru 0–2 bar a přesvědčí integrovaným ventilem pro vypouštění tlaku.

Rozsah dodávky: 1 x vigor v4411 sada brzdových odvzdušňovačů | 3litrová nádrž, spojovací hadicí a sběrnou nádobou | Rozměry: 410 x 182 x 195 mm, E20 Euro adaptér, univerzální adaptér s řetězem, hmotnost: 1, 84 kg. JednoduchÉ: odvzdušňovací zařízení s 3litrovou nádrží se dodává včetně e20 euro adaptéru, univerzálního adaptéru s řetězem, připojovací hadice s rychlopřípojkou a sběrnou nádobkou s připojovací vsuvkou.

Praktické: zařízení na odvzdušnění brzd lze díky funkci ručního nastavení tlaku používat také mobilní a hodí se k odvzdušnění brzdových a spojkových systémů. Moderní: odvzdušňovací čerpadlo pracuje s provozním tlakem max.
ZnačkaVigor #ad
VýrobceVIGOR #ad
Výška7.68
Délka16.14
Šířka7.17
Číslo díluV4411
ModelkaV4411
Záruka24 měsíců