Top 10 Cordless Vacuum Cleaner With mop – Elektrické smetáky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. VAKYOU

#ad

VAKYOU Akumulátorový vysavač 350 W, tyčový vysavač s automatickou detekcí prachu, 30 kPa, 3 v 1 H 300 W, velký až 15–30 minut

#ad
VAKYOU #ad - Silný sací výkon s bezkartáčovým motorem 350 w nabízí akumulátorový vysavač vakyou vc002 silný sací výkon 30 KPa v režimu MAX, prach, drobky, takže snadno zachytí nečistoty, zvířecí chlupy a jiné nečistoty. Nízká údržba větší nádoba na prach znamená, že můžete čistit déle s menším počtem přerušení.

Po vyčištění umístěte vysavač do nástěnné polohy. Flexibilní motorový led podlahový kartáč po stranách otočný o 180° a otočný o 90° nahoru a dolů, abyste mohli svůj domov uklízet všemi směry. Kdykoli chcete, můžete začít. 3 led světla pomáhají bezdrátovému vysavači osvětlit každou tmavou oblast a sledovat prach a nečistoty. Hepa lze prát a znovu použít. Vysavač micol komplexně bojuje s částicemi ve vzduchu a je proto ideální pro rodiny s alergiemi alergií na prach. 5vrstvý filtrační systém účinnosti plně uzavřený hepa filtrační systém zachycuje všechny jemné částice, pylu a alergenů od velikosti 0, 3 μm, včetně 99 % všech prachových částic, aby bylo vaše bydlení čistější a bezpečnější.

Nádobu na prach vyprázdněte pouhým stisknutím tlačítka. A čisticí seffizienz deutlich verbesserwerden. Spora času + úspora práce v porovnání s běžnými akumulátorovými vysavači má rotující kartáč tento akumulátorový vysavač plně sametový válečkový design, který výrazně zvětšuje kontaktní plochu mezi podlahovým kartáčem a podlahou; vestavěný motor podlahového kartáče 5C má vyšší rychlost a je vybaven "trakcí", čímž se snižuje zatížení svalů o 16 %, což usnadňuje posunutí dopředu.
ZnačkaVAKYOU #ad
VýrobceVAKYOU #ad
Výška17.32
Délka12.99
Hmotnost6.17
Šířka8
Číslo dílu001VC
Modelka300W

2. BuTure

#ad

Dotyková obrazovka, tichý bezkabelový vysavač s válečkem proti angle, doba provozu až 55 minut, BuTure Akumulátorový vysavač 450 W, s automatickým režimem, 38 kPa, na tvrdé, nástěnná nabíjecí stanice

#ad
BuTure #ad - Chytrý akumulátorový vysavač – přeruší tuhý a neflexibilní režim čištění. Akumulátor je kromě toho vyjímatelný, aby vyhovoval vašim různým požadavkům na nabíjení. Díky 7 × 2500 mah bateriím s velkou kapacitou nabízí bezdrátový tyčový vysavač vynikající čisticí výkon až 55 minut, zvířecí chlupy, takže můžete snadno odstranit prach, což zajišťuje důkladné čištění v celém domě.

Inteligentní dotykový displej – dotykový led displej vám umožňuje přepínat mezi automatickým a manuálním režimem během vysávání a poskytuje vám přehled o všem v reálném čase, od výdrže baterie vysavače až po údržbu. Výkonný a s dlouhou životností – bezdrátový vysavač buture vc50 je vybaven sacím výkonem až 38000 pa, nečistoty a další. Perfektní akumulátorový vysavač pro zvířecí chlupy – ideální pro alergiky a majitele domácích zvířat! velký kartáč na podlahu s válečkem proti angle odstraňuje všechny zakomponované částečky nečistot a zvířecí chlupy z koberců nebo tvrdých podlah.

Nástěnná nabíjecí stanice – na rozdíl od běžného nástěnného držáku je bezdrátový vysavač vc50 vybaven nabíjecí stanicí namontovanou na stěně, pomocí které můžete svůj akumulátorový vysavač přímo nabít během jeho skladování. Pokud je válečkový kartáč/hostitel zablokován, vydá dotykový displej červený alarm pro připomenutí. Vybaven automatickým režimem, díky senzorům přizpůsobuje akumulátorový vysavač automaticky sací výkon a optimalizuje provozní dobu v závislosti na podlaze tvrdé podlahy/koberec. Led přední světla pro čištění pod nábytkem a postelemi, abyste nepřehlédli žádný skrytý prach.
ZnačkaBuTure #ad
VýrobceS16 #ad
Výška1
Délka1
Hmotnost3.97
Šířka1
Číslo díluVC50
ModelkaVC50

3. Buture Pro

#ad

Akumulátorový, bezdrátový vysavač Anti-Tangle na doma, bezdrátový vysavač s inteligentním automatickým režimem, až 55 min, Buture Pro Akumulátorový vysavač, barevná dotyková obrazovka, 38000 PA/450 W

#ad
Buture Pro #ad - Displej akumulátorového vysavače kromě toho zobrazuje zbývající výkon baterie a varuje vás, takže všechny vaše rodiny mají chytřejší zážitek z čištění. A kartáč 2 v 1. Nádoba na prach o objemu 1, což usnadňuje čištění. 3 roky záruka buture pro nabízí registrovaným zákazníkům bezplatnou 3letou záruku a zákaznický servis 7 × 24 – těší se tak vysoce kvalitnímu nákupu.

55 minut provozu a odnímatelná baterie bezdrátový vysavač buture pro bp10 je vybaven 7článkovou baterií 2200 mah, která zajišťuje důkladné čištění celého domu 200 ㎡ s maximální dobou čištění 55 minut 15 minut při vysokém výkonu, 55 minut při nízkém výkonu na tvrdé podlaze. Univerzální příslušenství bezdrátový vysavač bp10 vybaven led světly pro osvětlení tmavých míst, teleskopickou trubkou s nastavitelnou délkou 42 ~ 64 cm, podlahovým kartáčem rotujícím o 180° horizontálně/90° vertikálně a kartáčem na spáry. A tak zajišťuje důkladné čištění vašeho domova. Multifiltrační systém a 1, 5 l může současně pojmout odpadky a zvířecí chlupy, 5l nádoba na prach na výstup vzduchu vysavače bp10 bezdrátově přidáváme hepa filtr pro maximalizaci izolace prachových částic, ochranu motoru a prodloužení životnosti vysavače.

Barevný dotykový displej a automatický režimnechcete rychlost manuálně nastavovat? Žádný problém, pokud je vysavač bezdrátově ucpaný, jednoduše přepněte dotykem barevného displeje do automatického režimu a bezdrátový vysavač automaticky přizpůsobí sací výkon různým čisticím povrchům. Samozřejmě je k dispozici také návod k obsluze v 6 jazycích. Náhradní baterie se prodává v Buture Pro-Store.
ZnačkaButure Pro #ad
VýrobceButure Pro #ad
Výška17
Délka10
Hmotnost5.7
Šířka7
Číslo díluBP10
ModelkaBP10

4. HOMPANY

#ad

5 otvorů s vysokou účinností, vysavač s rukojetí pro tvrdé podlahy, zvířecí, bezdrátový vysavač s dotykovým displejem, HOMPANY Akumulátorový vysavač 500 W/40 000 Pa, koberec, vzpřímený, až 55 minut

#ad
HOMPANY #ad - Zákaznický servis 7 x 24 h zákazníci hompany mají 2 roky zákaznického servisu + 1 rok vrácení a výměny. Zobrazení zbývajícího výkonu v reálném čase vám může pomoci lépe zachytit rytmus čištění a smysluplně rozdělit zbývající výkon. Není nutné instalovat nástěnný držák, čímž se účinně zabrání poškození stěny a uživatelé nájemních domů jsou velmi uživatelsky příjemní.

Pokud byste při používání výrobku narazili na potíže, dejte nám prosím šanci a my vám pomůžeme problém rychle vyřešit. Tyčový vysavač používá 5 děr separační a 5vrstvý filtrační systém, který dokáže filtrovat 99, 98 % prachu a bakterií pod 0, 3 mikrometrů, čímž se snižuje ucpání filtru a prodlužuje životnost motoru vysavače. Inteligentní chybová hlášení vám mohou pomoci intuitivněji porozumět problémům s akumulátorovými chlupy a usnadnit pravidelné čištění a údržbu. 3 režimy vysávání splňují požadavky na čištění podlah z tvrdého dřeva, schodišť atd.

Bezdrátový vysavač můžete umístit kdekoliv a mít volné ruce kdykoli a kdekoliv. Věřte prosím hompany – firmě, u které je zákazník na prvním místě! Ještě jednou děkujeme! Nabíjení trvá 4 hodiny a může běžet autonomně od 20 minut maximální sací výkon až 55 minut minimální sací výkon. Samostatně stojící + volné ruce hompany se orientuje na potřeby uživatelů a smartvac 12 přebírá nový design pro samostatně stojící uložení příslušenství. Oddělení 5 otvorů + vysoce účinné filtrování při stejné rychlosti platí: čím více otvorů má filtr vysavače, tím větší je účinek odlučování prachu cyklonem.
ZnačkaHOMPANY #ad
VýrobceHOMPANY #ad
Výška44.09
Délka9.83
Hmotnost6.39
Šířka8.46
Číslo díluAC-BILL-16
ModelkaSmartvac 12

5. JONR

#ad

30 min doba provozu na tvrdé podlahy,, 850 ml nádržka na vodu, vysavač a mop 4 v 1, kartáč na čištění hran, bezkabelový mokrý a suchý vysavač, JONR Vysavač na mokré a suché vysávání ED12, samočištění

#ad
JONR #ad - Díly lze rozložit a čistit samostatně, aby bylo vše organizované, čisté a bez zápachu. Vodní nádrže s vysokou kapacitou samostatné nádrže na čistou a spotřebovanou vodu zajišťují, že budete vždy čistit čistým kartáčem.

Ištění od hrany k hraně s vylepšeným čisticím kartáčem od hrany k hraně se mop JONR ED12 specializuje na těžko přístupné oblasti – čistí v blízkosti podlahových lišt a hluboko v rozích. Rychlý vysavač a stěrač vysávání 4 v 1, stírání a sušení podlah v jednom pracovním kroku vám pomůže zametat a drhnout podlahy. Nádrže s velkým objemem 850 ml nádržka na čerstvou vodu a 450 ml nádrže na starou vodu umožňují delší čištění bez vyprázdnění nebo doplňování.

Dlouhá doba provozu mokrý a suchý vysavač ed12 prodlužuje dobu provozu až na 30 minut s inteligentně optimalizovaným sacím a akumulátorovým výkonem. Nečistoty, nečistoty, mytí, vlasy, prach, rozlité tekutiny a nečistoty se silným drhnutím a robustním sacím výkonem. Samočistícíkartáč čistěte automaticky stisknutím tlačítka, aby vaše ruce zůstaly bez nečistot.
ZnačkaJONR #ad
VýrobceJONR #ad
Výška44.09
Délka11.1
Hmotnost3.5
Šířka10.24
ModelkaED12

6. BuTure

#ad

Tvrdá podlaha, zvířecí chlupy, BuTure Akumulátorový vysavač JR700, 38000 PA/450 W, odnímatelná baterie, bezdrátový vysavač výdrž až 55 min, barevná dotyková obrazovka, koberce, akumulátorový vysavač

#ad
BuTure #ad - Doba provozu 55 minut bezdrátový vysavač je vybaven 7článkovou baterií 2200 mah, která zajišťuje důkladné čištění celého domu 200 m² s maximální dobou čištění 55 minut. Univerzální elektrický kartáč ani-tangle akumulátorový vysavač buture jr700 je vybaven nejmodernějším elektrickým kartáčem Anti-Tangle.

Bezstarostný servisbuture nabízí registrovaným zákazníkům bezplatnou 3letou záruku a zákaznický servis 7 × 24 a těší se tak vysoce kvalitnímu nákupu. Při čištění podlahy/koberce není nutné měnit hlavici kartáčku. 15 min při vysokém sacím výkonu, 55 min při nízkém sacím výkonu. Nádoba na prach o objemu 1, což usnadňuje čištění. Těrbinová hubice a kulatý kartáč pro různě úzké prostory. Elektrický kartáč rotující o 180° horizontálně/90° vertikálně je flexibilní pro čištění rohu. Perfektní pro všechny druhy čištění! vylepšená barevná dotyková obrazovka – inteligentní čištěnív porovnání s běžnými vysavači je vysavač buture jr700 bezdrátově vybaven barevným dotykovým displejem, se kterým lze sací výkon jednoduše nastavit o 3 dotykem obrazovky.

Bezkonkurenční sací výkon 450 w a 38 kpa! nejvýkonnější akumulátorový vysavač od buture je konečně na trhu! s vylepšeným bezkartáčovým 450W motorem se jeho životnost pětkrát prodlužuje ve srovnání s kartáčovým motorem. Můžete včas zjistit stav baterie, sací sílu, zamotaného kartáčového válce a zablokovaného přívodu vzduchu.
ZnačkaBuTure #ad
VýrobceBuTure #ad
Výška17
Délka10.62
Hmotnost5.73
Šířka7.48
Číslo díluJR700
ModelkaJR700

7. Roanow

#ad

S LED displejem, zvířecí chlupy, bezdrátový vysavač až 55 minut, 1,5 l, tyčový vysavač na tvrdé podlahy, lehký vysavač proti angle, koberec, 450 W/38000 Pa, Roanow Akumulátorový vysavač MarsVac S1

#ad
Roanow #ad - Silný sací výkon 450 w/38 kp bezdrátový vysavač marsvac s1 může v maximálním režimu dosáhnout výkonného sacího výkonu 450 w/35 kpa, nečistoty, zvířecí chlupy a skvrny, který může okamžitě vysávat nečistoty, dlaždice, snadno se čistí tvrdé podlahy, koberce a podlahy z tvrdého dřeva. Velký objem nádoby na prach o objemu 1, je bezpečný a přátelský pro rodiny s miminky, takže si nemusíte dělat starosti, 99% filtrační systém a 1, 99 % jemného prachu, 5 litru pro úklid celého domu, která zachycuje 99, že by se čištění přerušilo.

Istěte tiše a s menším rušením pro rodinu a domácí zvířata. Led displej vše v jednom roanow cordless vakuum má velký inteligentní led displej, můžete snadno zjistit aktuální stav vašeho vysavače. 99, 5l nádoba na prach bezdrátový vysavač má 7stupňovou cyklonovou ochrannou strukturu proti prachu, staršími lidmi a osoby vyžadujícími péči. Zobrazuje v reálném čase sací režim, zbývající stav baterie a vzpomínku na ucpaný podlahový kartáč.

55 minut dlouhá doba provozu tento tyčový vysavač má baterii 2200 mah, 4h rychlé nabíjení, poskytuje až 20 maximální režim – 55 minut režim ECO nepřerušovanou dobu provozu v závislosti na režimu, ideální pro velké úkoly a úklid celého domu. Ultra lehký a anti-tangle kartáč hlavní těleso bezdrátového vysavače je s hmotností pouhých 1, kombinuje rotující kartáč s měkkými a tvrdými štětinami a motorizovaný kartáč s hřebenovými zuby, 2 kg super lehké a perfektně se hodí pro čištění jednou rukou, který zajišťuje lepší přístup k větracím kanálům pro vlasy a zvířecí chlupy a účinně snižuje rozcuchání.
ZnačkaRoanow #ad
VýrobceRoanow #ad
Výška11.4
Délka7.48
Hmotnost2.7
Šířka16.9
ModelkaMarVac S1

8. ORFELD

#ad

Akumulátorový vysavač až 55 mins s kartáčem proti angle a 99,9% filtračním výkonem pro tvrdé, bezdrátový vysavač se samostatně stojícím designem, 450 W/38 kpa, ORFELD Akumulátorový vysavač

#ad
ORFELD #ad - Nemusíte najít roh, hands-free použití díky samostatnému designu Náš bezdrátový vysavač V16 PRO má funkci samostatně stojící polohy, připravený k použití. Snadná péče o vlasy s kartáčem proti zamotání náš akumulátorový vysavač se dodává s vylepšeným kartáčem proti zamotání vlasů ve tvaru v, který efektivně snižuje zamotání vlasů.

Odnímatelný design baterie navíc umožňuje pohodlné individuální nabíjení. Zažijte úroveň čistoty, kterou jste ještě nikdy předtím neviděli. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Výdrž 55 minut a odnímatelná baterie náš vysavač je vybaven vysoce kapacitními, odnímatelnými bateriemi, takže náš akumulátorový vysavač čistí až o 35 % déle. Max. Akumulátorový vysavač v16 pro je váš bezhlučný čisticí asistent, abyste jej mohli odložit, která vám umožní umístit jej kdekoliv a kdykoliv. Vyhrazená podpora po prodeji u orfeld klademe důraz na kvalitu výrobku a snažíme se nabízet ty nejlepší produkty a služby.

Objevování nejlepšího řešení pro vysavač už vás nebaví nedostatečná sací síla, časté nabíjení a utrácení jmění za různé vysavače? Akumulátorový vysavač ORFELD V16PRO přináší revoluci ve vašem čištění. Naši akumulátorové vysavače vítěz testu 2023 používají pětikuželové zařízení na oddělení prachu a vzduchu, 9 % malých prachových částic a uvolňuje vyčištěný vzduch. 38 kpa silná sací síla pro efektivní čištění bezdrátový vysavač od orfeld má motor 450 w pro silný sací výkon 38 000 pa.
ZnačkaORFELD #ad
VýrobceORFELD #ad
Výška44
Délka9.84
Hmotnost6.39
Šířka8.46
Číslo díluV16 PRO Staubsauger
ModelkaV16 PRO

9. Gtech

#ad

Gtech Airram MK2 vysavač

#ad
Gtech #ad - Airram má poháněnou kartáčovou lištu a systém airloc, takže AirRam dokáže pojmout vše od velkých usazenin až po zakotvený prach a zvířecí chlupy. 9, 99 € dodání, 30denní vrácení a 2letá záruka. Airram klouže od povrchu k povrchu, aniž by se musely provádět žádné změny. Objednejte si ještě dnes svůj Gtech AirRam. S více než 19 000 5hvězdičkovými hodnoceními zjistěte, proč naši zákazníci milují Gtech AirRam.
ZnačkaGtech #ad
VýrobceGtech #ad
Výška17.36
Délka17.36
Hmotnost7.05
Šířka4.34
Číslo díluAR43
ModelkaAR29
Záruka2 roky warranty.

10. HONITURE

#ad

Akumulátorový vysavač, koberec, HONITURE Akumulátorový vysavač 450 W/38000 Pa, výdrž až 55 minut, zvířecí chlupy, bezdrátový vysavač s dotykovou obrazovkou, lehký vysavač Anti-Tangle pro tvrdé podlahy

#ad
HONITURE #ad - Ovládací panel zobrazuje stav baterie, sací výkon a varování při zaseknutí kartáče nebo ucpání sání. Hladké štětiny zabraňují zamotání vlasů na válečku. Odnímatelný akumulátor lze nabíjet jednotlivě nebo na hlavním zařízení. Dlouhá doba provozu až 55 minut díky 7 x 2500 mah bateriím s velkou kapacitou nabízí bezdrátový tyčový vysavač vynikající čisticí výkon až 55 minut, což zajišťuje důkladné čištění v celém domě.

Dotyková obrazovka přes velký ovládací panel s dotykovým displejem lze snadno nastavit sací výkon a odečíst stav vašeho vysavače. Když je přístroj zapnutý, vyzařuje vaši oblíbenou vůni a nabízí vám skutečně romantický zážitek z čištění. Silný sací výkon s bezkartáčovým motorem 450 w nabízí akumulátorový vysavač honiture s13 silný sací výkon 38 000 Pa v režimu MAX, takže snadno zachytí nečistoty, drobky, prach, zvířecí chlupy a jiné nečistoty.7vrstvý filtrs plně uzavřeným 7vrstvým filtračním systémem může tento akumulátorový vysavač bezdrátově filtrovat mikroskopické prachové částice pouze 0, 3 mikronu s rychlostí filtrace až 99, 98 %.

Okraj podlahového kartáče se bez problémů začlení do stěny, takže prach může být efektivně zachycen od hran a rohů stěny. Slot pro vonné tabletyakumulátorový vysavač honiture s13 má slot pro vonné tablety, do kterých můžete vložit své oblíbené vonné tablety. Hloubkové čištění a nezamotávání vylepšená kombinace velkého kartáče na podlahy a kartáčových válečků ve tvaru v umožňuje hloubkové čištění vlasů a částeček na podlahách nebo kobercích.
ZnačkaHONITURE #ad
VýrobceHONITURE #ad
Výška7
Délka15
Hmotnost7.94
Šířka13
Číslo díluAL-S13-DE
ModelkaS13-UK-CJD219