Top 10 Dutch Oven Emailliert – Pánve na dušení

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LE CREUSET

#ad

Ø 24 cm, kulatý, vhodný pro všechny druhy sporáků a indukci + malá sada mlýnků LE CREUSET, Le Creuset Signature litinový pekáč s víkem

#ad
LE CREUSET #ad - Kulatý litinový pekáč na dušení a pečení masa a zeleniny, ideální pro přípravu dušených pokrmů a polévek nebo k pečení chleba. Indukce a do trouby. Optický highlight v typickém designu le creuset, příjemný na dotek díky ABS plastu s odpovídajícím barevným přechodem, ideální jako dárek.

Tvarově krásná sada mlýnků skládající se z mlýnku na sůl a pepř v kompaktní velikosti, z robustního ABS plastu s keramickým mlýnkem odolným proti korozi na koření a zjemnění pokrmů. Nastavitelný mlýnek z tvrzené keramiky pomocí kovového knoflíku pro různé stupně mletí/zrnitosti, snadné ovládání, ražení "P" na pepř a "S" na sůl na kovové knoflíky.

Ideální pro udržování tepla a servírování díky rovnoměrné distribuci tepla a jeho akumulaci od dna až po boční stěny, dušení a vaření díky výrobě z litiny, energeticky úsporné vaření, ideální pro všechny typy sporáků vč. Velké rukojeti pro bezpečné a pohodlné držení při zvedání a nošení hrnce také s rukavicemi do kamen, odolné proti poškrábání, světlý vnitřní smaltovaný povrch.
ZnačkaLE CREUSET #ad
Hmotnost9.5

2. Lagostina

#ad

Pekáč s poklicí, Lagostina Indukční litinový hrnec 3,3 l, vhodný do trouby, černý, kulatý 22 cm, hrnec na dušení

#ad
Lagostina #ad - Světlý vnitřní smalt odolný proti poškrábání, také indukční, snadné čištění ručně nebo v myčce, široké rukojeti, dno se hodí pro všechny druhy sporáků, jakož i pro trouby do 220 °C.

Kulatá litinová užitková nádoba na opékání a následné pečení v troubě, smaltované víko z litiny s žáruvzdornou hlavicí z ušlechtilé oceli. Velké rukojeti pro bezpečné a pohodlné držení při zvedání a nošení hrnce i s rukavicemi do trouby. Ideální pro všechny typy sporáků včetně indukce i do trouby.

Ideální pro udržování tepla a servírování díky rovnoměrnému rozložení tepla a ukládání od dna až po boční stěnu, energeticky úsporné vaření, dušení a vaření díky litině. Rozsah dodávky: 1x lagostina litinový luxusní hrnec, 22 cm, rozměry s držadly: 30 x 23 x 11 cm, hmotnost: 4, 8 kg, kulatý, barva: černá matná.
ZnačkaLagostina #ad
VýrobceLagostina #ad
Výška4.33
Délka11.81
Hmotnost10.58
Šířka9.06
Číslo díluTradizione
ModelkaTradizione

3. Le Creuset

#ad

Třešňově červená, Le Creuset Litinový pekáč, třešňově červená, Signature, 24 cm, kulatý

#ad
Le Creuset #ad - Vhodné pro indukci: ano. Materiál: Litina. Série: Signature. Všechny typy sporáků včetně indukce. Oblast použití: všechny typy sporáků včetně indukce.
ZnačkaLe Creuset #ad
VýrobceLe Creuset #ad
Výška6.54
Délka12.8
Hmotnost8.82
Šířka9.92
Číslo díluLS2501-2467SS
ModelkaLS2501-2467SS
Záruka30 jahre.

4. TLESS

#ad

černý, pánev na dušení a dušení nebo jako indukční hrnec na pečení | velmi lehký a odolný | Ø 28 cm, 6 litrů, vhodný do trouby, TLESS® Pekáč z hliníkové litiny 2v1

#ad
TLESS #ad - Horká rovnováha – už nikdy jednostranně vypálené. Rozlučte se s mastným jídlem, ryby nebo maso – v budoucnu se nic nepřipálí a nic se nepřilepí. Lehký a odolný – nejlepší alternativa k litinovému pekáču. Vaše pokrmy tak budou nejen zdravější, protože nyní můžete vařit zcela bez přidaného oleje.

Wow – to je slovo, dušení a pečení! ať už jako kastrol s víkem, grilovací pánev nebo hrnec na pečení chleba, tak můžete nejen vykouzlit nová jídla, když poprvé použijete svůj nový pekáč od TLESS . Ať už zelenina, ale také chutnější! Ale přečtěte si sami! Na rozdíl od běžné zapékací misky s víkem má váš nový hrnec nepostradatelně dobré vedení tepla. Z této funkce profitují zejména rybí pokrmy všeho druhu – vychutnáte si rovnoměrně uvařené a chuťově náročné pokrmy. Technologie ironprotection vám umožňuje obzvlášť snadnou manipulaci během vaření! Lotusová patina na hliníkovém odlitku zajišťuje příjemné a rychlé čištění – od nynějška máte při vaření pocit lehkosti.

Ideální pro pečení, vaření, ale také neobjevené chuťové exploze. Tlačítko je čas – nemáte rádi také úsměv ostatních po servírování výtvoru? vzpomínky na skvělý večer zůstanou… Nenechte se naštvat nekvalitním nádobím, raději vařte s tímto pekáčem a v budoucnu ještě profitujte z neuvěřitelných chutí! Přesvědčte se nyní nejlépe sami.
ZnačkaTLESS #ad
VýrobceTLESS #ad
Výška6.69
Délka11.81
Hmotnost5.07
Šířka15.35
Číslo díluKJHBHBV252

5. LE CREUSET

#ad

Le Creuset Signature litinový pekáč s víkem, vhodný pro všechny druhy sporáků a indukci, kulatý, objem: 5,3 l, 5,135 kg, Ø 26 cm, Flint

#ad
LE CREUSET #ad - Indukce a do trouby. Made in france, snadné čištění ručně nebo v myčce nádobí, smaltované víko z litiny s žáruvzdornou hlavicí z ušlechtilé oceli. Kulatý litinový pekáč na dušení a pečení masa a zeleniny, ideální pro přípravu dušených pokrmů a polévek nebo k pečení chleba.

Rozsah dodávky: 1x le creuset signature litinový hrnec s víkem, 2 cm, Ø 26 cm, 3 x 27, rozměry s víkem a rukojetí: 35, 4 x 17, hmotnost: 5, kulatý, 135 kg, barva: flint. Velké rukojeti pro bezpečné a pohodlné držení při zvedání a nošení hrnce také s rukavicemi do kamen, odolné proti poškrábání, světlý vnitřní smaltovaný povrch.

Ideální pro udržování tepla a servírování díky rovnoměrné distribuci tepla a jeho akumulaci od dna až po boční stěny, dušení a vaření díky výrobě z litiny, energeticky úsporné vaření, ideální pro všechny typy sporáků vč.
ZnačkaLE CREUSET #ad
VýrobceLe Creuset #ad
Výška5.9
Délka12.5
Hmotnost12.7
Šířka12.8
Číslo díluLS2501-267FSS
ModelkaLS2501-267FSS
ZárukaLifetime.

6. TEAMFAR

#ad

Grau 5QT, TeamFar 2-in-1 Schmortopf aus emailliertem Gusseisen mit Deckel

#ad
TEAMFAR #ad - Kann auch im backofen und gefrierschrank verwendet werden, mit elegantem und modernem Look mit glänzender und grauer Oberfläche, Keramik, tolles Geschenk für diejenigen, hellt und passt zu Ihrer Küche, die gerne kochen. Vielseitiges und 2-in-1-design: inklusive topf und deckel, schmoren, der 5 qt topf misst 25, und der 2 qt deckel lässt sich nicht nur wieder aufsetzen der Topf zum Abdecken, wie Brotbacken, Schmoren, braten, 9 cm Durchmesser unten x 11, 4 cm innendurchmesser x 22, ausreichend für 4–5 Personen, ideal für verschiedene kochmethoden, 4 cm h, erfüllt viele Bedürfnisse von Familienfeiern, Kann aber auch bequem in eine Pfanne umgewandelt werden und ermöglicht gleichzeitig Braten und Kochen.

Gleichmäßig erhitzen und nährstoffe verschließen: dieser dutch oven topf mit strukturiertem boden hat eine Gusseisenkonstruktion, in Wasser zu kondensieren, um auf die Zutaten zu fallen und ermöglicht den Luftstromzyklus, hilft Dampf, ermöglicht eine gleichmäßige Wärmeverteilung und -speicherung. Die dutch oven topfabdeckung ist dick und gut versiegelt, erhält die ursprüngliche Ernährung und macht Lebensmittel saftig. Mit antihaftbeschichtung reduziert die Rückstände auf dem Topf oder Deckel und macht die Reinigung müheloser.

Gesund und robust: der dutch oven mit deckel besteht aus stabilem gusseisenkern mit 2 Schichten Emaille-Beschichtung, rostet nicht und muss nicht vorsaison, weiße Emaille-Innenseite ist sicher und reagiert nicht mit Lebensmitteln, fühlt sich schwer an, schmilzt nicht beim Backen unter hohen Temperaturen, wenn Sie in der Hand halten und robust für eine lange Lebensdauer. Ergonomischer griff und leicht zu reinigen: dieser dutch oven topf mit zwei breiten und stabilen Griffen an den Seiten hilft den Topf bequem an einen anderen Ort zu tragen, wenn Sie Ofenhandschuhe tragen. Vielseitig und dekoriert: der gusseiserne topf und deckel funktionieren auf mehreren Herden wie Induktion, Gas, Glas usw.
ZnačkaTEAMFAR #ad
Výška7
Délka13
Šířka13

7. Staub

#ad

Kulatý hrnec od firmy Staub s poklicí vhodný pro indukci, s matně černým smaltováním vevnitř hrnce

#ad
Staub #ad - Praktický a vkusný design: praktické, hlava víka z kovu odolná až do 250 °C, živé barvy, ergonomické rukojeti, zvýrazněný nápis. Energeticky úsporné vaření v troubě a na všech typech sporáků včetně indukce, šťavnatý a jemný výsledek díky speciální kapkové struktuře ve víku, dlouhodobé uložení teploty pro studené a teplé pokrmy.

Rozsah dodávky: 1x staub pekáč, 9 kg, průměr dna: 23, 2 x 18, rozměry s víkem + držadly d x v: 35, 2 cm, hmotnost: 6, 7 cm, 7 l, barva: třešňově červená, objem: 6, průměr: 28 cm, 1004224.

Kulatý pekáč ze smaltované litiny o objemu 6, pomalé vaření a stylové servírování masa, ideální pro smažení, ryb, 70 l, ovoce nebo zeleniny. Made in france – jedinečná ruční výroba, snadné ruční čištění, odolná proti poškrábání a dlouhá životnost díky vnitřnímu smaltu, chuťově neutrální, odolná vůči kyselinám, vhodné do myčky.
ZnačkaStaub #ad
VýrobceSTAUB #ad
Výška7.17
Délka13.86
Hmotnost16.98
Šířka0
Číslo dílu1004224
Modelka1004224
Záruka30 let.

8. Crock-Pot

#ad

Crock-Pot Artisan Runder emaillierter Gusseisen-Schmortopf, 5 Quart, Pink Blush

#ad
Crock-Pot #ad - Die porzellan-emaille-oberfläche ist leicht zu reinigen und von natur aus antihaftbeschichtet;lebendige Oberfläche verleiht jeder Küche oder Esszimmer einen Hauch von Farbe;Der selbstbefüllende Deckel sorgt für eine effektive Dampfhaltung;Breite Griffe ermöglichen einen einfachen Transport;Geeignet für Gas-, Elektro-, Keramik- und Induktionsherde;Ofenfest bis 260 °C.

Sollte von Hand gespült werden. Perfekt zum langsames Kochen, Schmoren, Garen, Backen und mehr. Schmortopf artisan schmortopf, emailliertes Gusseisen, rund, 5 Viertel, Blush Pink mit Deckel. Robuste konstruktion aus Gusseisen speichert und verteilt die Wärme gleichmäßig.
ZnačkaCrock-Pot #ad
VýrobceGibson Overseas, Inc #ad
Výška10.75
Délka10.25
Hmotnost13.9
Šířka5.5
Číslo dílu127803.02r
Modelka127803.02r

9. LE CREUSET

#ad

Oválný, Litinový pekáč Le Creuset, 40, Signature

#ad
LE CREUSET #ad - Velké rukojeti pro bezpečné a pohodlné držení při zvedání a nošení hrnce také s rukavicemi do kamen, odolné proti poškrábání, světlý vnitřní smaltovaný povrch. Ideální pro udržování tepla a servírování díky rovnoměrné distribuci tepla a jeho akumulaci od dna až po boční stěny, energeticky úsporné vaření, dušení a vaření díky výrobě z litiny, ideální pro všechny typy sporáků vč.

Made in france, snadné čištění ručně nebo v myčce nádobí, smaltované víko z litiny s žáruvzdornou hlavicí z ušlechtilé oceli.

Oválný litinový pekáč s víkem pro přípravu lahodných pečených a drůbežích drůbeží. Rozsah dodávky: 1x le creuset signature litinový pekáč s víkem, 025 kg, 5 x 32, Ø 40 cm, 6 x 23, 2 cm, barva: třešňově červená, hmotnost: 10, rozměry s držadly a víkem: 49, 21178400602430. Indukce a do trouby.
ZnačkaLE CREUSET #ad
VýrobceLeCreuset #ad
Výška8.15
Délka14.57
Hmotnost0.02
Šířka18.5
Číslo díluLS2502-4067SS
ModelkaLS2502-4067SS
Záruka30 let

10. Staub

#ad

Kulatý 28 cm, odkapávací struktura Chistera ve víku, třešňově červená, 3,7 l, vhodný pro všechny druhy sporáků, STAUB Litinový pekáč

#ad
Staub #ad - Energeticky úsporné vaření v troubě a na všech typech sporáků včetně indukce, šťavnatý a jemný výsledek díky speciální kapkové struktuře ve víku, dlouhodobé uložení teploty pro studené a teplé pokrmy.

Made in france – jedinečná ruční výroba, snadné ruční čištění, odolná proti poškrábání a dlouhá životnost díky vnitřnímu smaltu, chuťově neutrální, odolná vůči kyselinám, vhodné do myčky. Plochý pekáč se speciální kapkovou strukturou chistera ze smaltované litiny o objemu 3, 7 l, pomalé vaření a stylové servírování masa, ideální pro opékání, ryb nebo zeleniny.

Rozsah dodávky: 1x pekáč na prach, 2 cm, 1 x 12, rozměry s víkem + rukojetí d x v: 36, průměr dna: 22, objem: 3, barva: třešňově červená, 4 kg, průměr: 28 cm, hmotnost: 5, 7 l, 6 cm, 1004760. Praktický a vkusný design: praktické, hlavice víka odolná až do 250 °C, ergonomické rukojeti, Chistera Drop Structure pro rovnoměrné rozložení kondenzované vody.
ZnačkaStaub #ad
VýrobceZwilling #ad
Výška3.74
Délka12.99
Hmotnost11.9
Šířka12.2
Číslo dílu40511-474-0
Modelka1004760
Záruka30 let