Top 10 Einbausteckdose mit USB C – Vícenásobné zásuvky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TESSAN

#ad

TESSAN vícenásobná zásuvka, zásuvkový adaptér 2 přihrádky se 4 USB síťovými konektory, vícenásobná zástrčka pro zásuvku a adaptér USB-C, Dvojitá zástrčka do zásuvky, šedá

#ad
TESSAN #ad - Dobrá vzdálenost mezi schuko a euro zásuvkou nemá žádný vliv na současné používání více domácích spotřebičů a přístroje pour dortoir. Výkon až 3600 w max. Ada metod nabíjení může splnit požadavky každého elektronického výrobku a fourniture scolaire.

2, 5 a. Prostorově úsporný vícenásobný konektor s usb c síťovým zdrojem: vícenásobná zásuvka bez kabelu šetří místo a uklizené vedení kabelů. V dortoir école. Zásuvkový adaptér 2 přihrádky: zasuňte tessan usb zásuvku jednoduše do libovolných německých běžných zásuvek s ochranným kontaktem a získáte rozšíření na 1 zásuvku Schuko, 1 přihrádku euro zásuvku a 1 USB C konektor a 3 USB adaptéry.

Dvojitá zásuvka euro zásuvka max. Každodenní nutnosti: dvojitá zásuvka drží velmi dobře a nevypadne. 3a. 16 a. Vhodné pro všechny příležitosti: tessan dvojitý konektor do zásuvky 2násobný lze použít na jakémkoli jiném místě v domě, např. Zásuvka 2 v 1: max. Zabudovaný indikátor slabého světla, zda se normálně nabíjí, extrémně jemné osvětlení vám dá vědět, ale design indikačního světla nebude rušit váš klid.
ZnačkaTESSAN #ad
VýrobceTESSAN #ad
Výška0.04
Délka4.21
Hmotnost0.4
Šířka2.13
Číslo díluTS-328-GR-DE
ModelkaTS-328

2. CHICLEW

#ad

8 in 1 Steckerleiste mit 3 USB A, 4 Fach Steckdosenwürfel USB C, Reisen, 1 USB C und 1,8 m Kabel für Büro, CHICLEW Mehrfachsteckdose Würfel mit Licht

#ad
CHICLEW #ad - Das gehäuse besteht aus feuerfesten PC-Materialien und garantiert Ihnen einen sicheren und zuverlässigen täglichen Gebrauch. Steckdosenwürfel mit licht: led licht mit 3 beleuchtungsmodi. Sie kann von mehreren Geräten gleichzeitig genutzt werden. Berühren sie die oberseite des Nachtlichts, um die Helligkeit einzustellen, damit Sie das passende Licht erhalten.

Intelligentes usb aufladen: chiclew mehrfachsteckdose würfel mit 3 usb-a5v/2, 4a anschlüssen ausgestattet, 4a & 1 usb-c5v/3, erkennt automatisch die angeschlossenen Geräte und gibt die optimale Ladegeschwindigkeit aus. Sicher und zuverlässig: die usb steckdose verfügt über einen eingebauten Überlast-, der einen rundumschutz für Sie und Ihre Geräte gewährleistet. Das abnehmbare led-nachtlicht kann als Flurlicht oder als Nachtlicht im Schlafzimmer, in der Küche, im Badezimmer usw. Hinweis: wenn die gesamtleistung des geräts über 4000 W liegt, im Büro, schaltet der Schalter automatisch den Strom ab.

Ber den usb-c anschluss können sie Ihre Geräte wie Macbooks und Laptops in einem Bruchteil der Zeit aufladen. 8 in 1 steckdosenwürfel usb c: steckdosenleiste mit usb c, 3 usb a und 4 ac-anschlüssen für alle ihre steckdosenanforderungen. Auch wenn der platz begrenzt ist, bei Meetings, ist er die ideale Lösung für zu Hause, auf Reisen usw. Jede steckdose ist mit einer kindersicherungsklappe ausgestattet, Überspannungs-, Überstrom- und Kurzschlussschutzschalter, um das Risiko eines Stromschlags für Kinder zu vermeiden.
ZnačkaCHICLEW #ad
VýrobceCHICLEW #ad
Výška0.04
Délka5.12
Šířka3.15
Číslo díluBL-AIL-10
ModelkaSL-805E-3A1C

3. VEFVE

#ad

Trojitá zásuvka pro zásuvku, VEFVE Vícenásobná zásuvka pro zásuvku, vícenásobná zásuvka s nabíječkou USB C a nočním světlem, 3násobný, adaptér 8 v 1

#ad
VEFVE #ad - Tyto inteligentní nabíjecí přípojky splňují různé nabíjecí protokoly, monitorují stav nabití a zabraňují přebití a přehřátí zařízení. Bezpečné a spolehlivé: vícenásobný konektor s usb má speciální design ze silného ohnivzdorného krytu a integrovanou dětskou ochranu, která zaručuje bezpečnost vaší rodiny.

Přenosná a organizace přístroje: díky kompaktnímu designu této vícenásobné zásuvky bez kabelu je velmi lehká a dostatečně malá, abyste ji mohli zasunout do kabelky nebo aktovky. Díky připojení na zásuvku schuko můžete zásuvku rychle rozšířit na 3× zásuvky, 1× USB-C, 3× nabíjecí přípojky USB-A a noční světlo. Noční světlo: stiskněte tlačítko spínače pro zapnutí nočního led světla. Podporuje maximální výstupní výkon 17 W. Inteligentní usb adaptér: tato usb zásuvka obsahuje 1 usb-c 3a a 3 usb a přípojky 2, které automaticky přizpůsobí výstupní výkon, 4 a.

Bezproblémový nákup s 30denní zárukou vrácení peněz, 18měsíční zárukou a celoživotní podporou přímo od VEFVE. Vícenásobná zástrčka zajišťuje ve tmě dostatek světla, aby vám ukázala cestu nebo pomohla při zasunutí zástrčky. Je to ideální volba pro cestování a služební cesty – nemusíte brát do ruky více konektorů pro nabíjení více zařízení současně. 8 v 1 rozšiřující usb zásuvka: tento kompaktní zásuvkový adaptér splňuje vaše požadavky na to, abyste měli více elektronických zařízení na stejném místě. Ideální do ložnice, kuchyně.
ZnačkaVEFVE #ad
VýrobceVEFVE #ad
Výška2.76
Délka3.62
Hmotnost0.3
Šířka3.07
Číslo díluSL-813E
ModelkaSL-813E
ZárukaBezstarostný nákup s 30denní zárukou na vrácení, 18měsíční záruka a celoživotní podpora přímo od vefve.

4. Brennenstuhl

#ad

Stříbrná/černá, 3násobná zásuvková lišta zapuštěná zásuvková lišta, kompletně zapuštěná do stolní desky, 2násobná USB, 2m kabel, Brennenstuhl Tower Power

#ad
Brennenstuhl #ad - Zásuvková lišta se 3 ochrannými kontakty se 2 usb nabíjecími zdířkami, 5, délka kabelu 2 m H05VV-F 3G1, zapuštěná stolní zásuvka.

Rozsah dodávky: 1 x tower power usb-charger věžová zásuvka na psací stůl ve stříbrné barvě v nejlepší kvalitě brennenstuhl. Inovativní stolní zásuvka s pevnou vestavbou pro flexibilní uspořádání pracoviště zapuštěná do stolní desky, decentně zapadne do povrchu stolu. Se zvýšenou ochranou proti doteku: Plastové destičky uzavírají kontakty zásuvky. Stolní zásuvka usb s krásným a robustním hliníkovým krytem s ukazatelem funkčnosti.
ZnačkaBrennenstuhl #ad
VýrobceBrennenstuhl #ad
Výška13.19
Délka3.35
Hmotnost1.49
Šířka4.72
Číslo dílu1396200013
Modelka1396200013
ZárukaDvouletá záruka.

5. AOFO

#ad

Zásuvkový adaptér s dětskou pojistkou a přepěťovou ochranou, prodlužovací kabel pro smartphony, AOFO vícenásobná zásuvka se 3 přihrádkami, 3M zásuvková lišta s USB, 6 USB, domácnost, kancelář

#ad
AOFO #ad - Tento prodlužovací kabel můžete umístit do rohu nebo na stůl. Dokáže automaticky rozpoznat vaše přístroje a dodávat nabíjecí proud až 2, 4 A. Vícenásobná zásuvka aofo s usb má integrovanou nabíjecí technologii s automatickou identifikací.

Inteligentní funkce usb nabíjení: 6 usb portů podporuje celý proud 3, 4 a. 250 v, 10 a. Máte více zásuvek a místa pro nabíjení více elektronických zařízení. Tyto usb přípojky jsou vhodné pro nabíjení téměř všech USB zařízení. S těmito zásuvkami můžete používat kdekoli a kdekoli nebo v jakékoli vnitřní místnosti, jako doma a v kanceláři atd. Multi ochranný systém: naše vícenásobná zásuvka usb je vyrobena z materiálu abs + pc žáruvzdorného materiálu.

Třída požáru V0 Ac zásuvky: max. Rozlučte se s neuspořádanými kabely. Kompaktní design: velikost 13, 8 x 9 x 4, 3 cm prostorově úsporný 3m dlouhý prodlužovací kabel podporuje velké vzdálenosti. Výkon až 2500 wattů max. Prodlužovací kabely jsou dostatečně flexibilní, aby se dostaly do vzdálených zásuvek.
ZnačkaAOFO #ad
VýrobceAOFO #ad
Výška1.8
Délka5.4
Šířka4
ZárukaZáruka 2 roky

6. AUOPLUS

#ad

Vícenásobná zásuvka s 1 USB-C a 3 USB-A, jednotlivě spínací, do, přepěťová ochrana 3680 W/16A, rozdělovací zásuvka s dětskou pojistkou na doma, 5 přihrádek, zásuvková lišta, Zásuvková lišta

#ad
AUOPLUS #ad - Zásuvková lišta přepěťová ochrana zásuvková lišta s vypínačem nabízí ochranu proti přetížení, přepěťovou ochranu, ochranou proti zkratu, může efektivně chránit vaše zařízení i při bouřce. Poznámka: výkon zásuvkové lišty nesmí překročit 3680 W. Dokáže automaticky rozpoznat vaše přístroje a dodávat nejrychlejší proud až 2, 4 A.

Vícenásobný konektor vhodný pro nabíjení smartphonů, notebooků a dalších zařízení. 4 usb porty s vestavěnými inteligentními integrovanými integrovanými obvody podporují celý proud 3, 4 A. Zásuvková lišta auoplus s vypínačem má na stěně upevněný design, pomocí kterých ji můžete zavěsit na zeď, která má velmi dlouhou životnost a nedeformuje se snadno. Inteligentní usb nabíjení zásuvkový rozvaděč nabízí dostatek prostoru pro každý jednotlivý slot. Zásuvková lišta lze zapínat jednotlivě zásuvková lišta auoplus montáž na stěnu s 5 jednotlivými řízenými spínači, každá zásuvka je jednotlivě spínací a vyhýbající se tak častému zapojování a odpojování vysoce výkonných elektrických spotřebičů, čímž efektivně fungují elektrické přístroje.

Design zásuvky 9v1 zásuvková lišta s usb vybavená 5 zásuvkami, stolních lamp, tabletů, 1 usb-c a 3 usb-a, lze připojit až 9 zařízení současně, uspokojí všechny vaše potřeby. Vysoce kvalitní materiály a úspora místa kabel 3m je vyroben ze standardní mědi, trvanlivostí a životností. Třížilový měděný drát se silnou vodivostí, na zadní straně vícenásobné zásuvky se nachází dva otvory pro klíče, což šetří spoustu místa na psacím stole. Každou zásuvku lze ovládat individuálně podle vašich potřeb a ušetřit zbytečné nouzové napájení přístroje.
ZnačkaAUOPLUS #ad
VýrobceAUOPLUS #ad
Výška0.04
Délka12.01
Šířka2.48
Číslo díluHU-XI-66
ModelkaHU-XI-66
ZárukaZáruka 1 rok

7. Brennenstuhl

#ad

Zásuvková lišta s přídržnou lištou antracitová/šedá, Brennenstuhl Estilo Konferenční zásuvka s funkcí nabíjení přes USB nábytková zásuvka s 1x euro zásuvkou a 2 x USB nabíječkou

#ad
Brennenstuhl #ad - Pro smartphone, tablet nebo také notebook v bezprostřední blízkosti. Brennenstuhl zásuvková lišta na pohovku estilo s funkcí nabíjení usb 1 x euro zásuvka / 2 x USB včetně vázacích pásků na suchý zip není povoleno ve Švýcarsku a Francii.

Zásuvková lišta na gauč s euro zásuvkou a dvěma usb porty – zajišťuje napájení vašich přístrojů např. Zásuvka na pohovku brennenstuhl estilo je ideálním řešením problémů při nedostatku proudu na pohovce, posteli nebo jiném nábytku a díky přídržné liště ji lze nenápadně umístit. Pohovku bez problémů nasunout na stěnu. Zásuvková lišta s usb zajišťuje proud v pohodlném dosahu a díky designu se nenápadně integruje do obytného prostoru. 3 m dlouhý připojovací kabel s plochou zástrčkou lze zcela nenápadně položit za nábytek nebo pod něj, tak např.
ZnačkaBrennenstuhl #ad
VýrobceBrennenstuhl #ad
Výška5.91
Délka4.53
Hmotnost0.55
Šířka2.76
Číslo dílu1150290
Modelka1150290
ZárukaJiné (zákonné)

8. Elbe Inno

#ad

Zásuvková lišta z hliníku v černém vzhledu, vícenásobná zásuvka do kuchyně a kanceláře, Elbe Inno® Stolní zásuvka pro pracovní desku 3 zásuvky a 2 USB & 2 RJ45

#ad
Elbe Inno #ad - Vhodné pro individuální nároky. Jedinečný design vodorovně upnutelná zásuvka. Kvalita vyrobeno z hliníkové slitiny a nehořlavého PC plastu. Díky tomu vykazuje vysokou kvalitu a má dlouhou životnost.

Inovativní design a snadné připojení. Multifunkční zásuvková lišta 3 zásuvky, 2 usb přípojky, 2 ethernetové přípojky rj45 a hdmi přípojka. Snadná instalace jednoduše připněte na stranu pracovní plochy a upevněte šroubovacím uzávěrem. Bezpečné a praktické konektory mají přepěťovou a dětskou pojistku. Optimální pro upnutí pracovní plochy o tloušťce 5 cm. Lze jej kdykoliv opět odmontovat. Pro rychlé nabíjení mobilních zařízení, stabilní připojení k internetu a přenos obrazu ve vysokém rozlišení. Optimálně vhodné do kuchyně, obývacího pokoje a kanceláře.
ZnačkaElbe Inno #ad
VýrobceElbe Inno #ad
Výška3.15
Délka12.99
Šířka4.33
Číslo díluEL4103URH
ModelkaEL4103URH

9. revolt

#ad

Revolt Vestavná zásuvka: Skrytá stolní vestavná zásuvka, USB port a hliníková ozdobná clona, Ø 60 mm skrytá zásuvková lišta, nabíjecí kabel Apple iPhone, vestavná zásuvka s USB

#ad
revolt #ad - Usb port pro nabíjení mobilních zařízení vhodné pro stolní a pracovní desky o tloušťce až 6, 5 cm, 2, 5 cm Nabíjecí proud USB: 5 V, 4 A Rozměry: 10 x 7 x 8, hmotnost: 163 g. Vestavná zásuvka včetně německého návodu. Zbavuje rušivé prodlužovací kabely na stolech a deskách montáž bez šroubů a svorek: jednoduše odspodu pevně zašroubujte integrovaná dětská pojistka Napájení: 230 V, délka připojovacího kabelu: 1, 9 m.

Ideální pro kancelář, kuchyň a domácí dílnu jednoduchá montáž do stolních nebo pracovních desek Zbavuje rušivé prodlužovací kabely Vysoce kvalitní vzhled s hliníkovou ozdobnou clonou Pro standardní kabelová průchodka. Ideální do kanceláře, kuchyně a domácí dílny: pro snadnou montáž do stolních nebo pracovních desek vysoce kvalitní vzhled díky hliníkovému ozdobnému panelu jako posuvný kryt zásuvek Průměr: 5, 8 cm, pro použití v kulatých otvorech a standardních kabelových průchodcích s Ø 64 mm Max.

Vestavná zásuvka s usb – kromě toho relevantní nebo vhodné pro: apple iphone nabíjecí kabel, galaxy, Office, psací stůl, zapuštěný, kabelová průchodka, zapuštěný, kabel, síťový zdroj, powerbanka, skrytý, kabelová krabička, zabudování, dóza. Nosnost: 3 680 w / 16 A.
Značkarevolt #ad
Výrobcerevolt #ad
Výška0.01
Délka3.94
Hmotnost0.19
Šířka3.15
Číslo díluPX2405-944
ModelkaSTOP-MV-55678

10. KOOSLA

#ad

Zásuvková věž s USB-A a vypínačem pro kancelářský a kuchyňský, vícenásobná zásuvka s indukční nabíjecí stanicí, 1500J přepěťová ochrana, 15W bezdrátová nabíječka KOOSLA 12násobná zásuvková lišta

#ad
KOOSLA #ad - Vysoce kvalitní materiályzásuvková lišta koosla s usb je vyrobena z ohnivzdorného pc materiálu + abs skořepiny, vodotěsný a odolný vůči vysokým teplotám, který může být ohnivzdorný, přičemž se používá pokročilý nehořlavý materiál, což výrazně zvyšuje životnost zásuvky a zajišťuje bezpečnost používání. Jádro kabelu je z čisté mědi, která je bezpečná a má dlouhou životnost, a délka 2 metry může splnit většinu scénářů využití.

10w 10w wirless chargER. Automaticky rozpozná váš přístroj a poskytuje nejrychlejší proud až 2, na cestách atd. Strana rozvodné zásuvky s ochranným spínačem proti přetížení se automaticky vypne, když celkový výkon přístroje překročí 3680 W a chrání tak zcela vás i vaše zařízení. Integrovaná bezdrátová nabíječka 15 w bezdrátová 15w bezdrátová nabíječka integrovaná v horní části zásuvky koosla s usb je kompatibilní se všemi zařízeními, může bezdrátově nabíjet systémy Android s výkonem 15 W/10 W, systémy iOS s 7, která odpovídají standardu qi, 5 W a běžné 5W přístroje a nabíjí téměř o 20 % rychleji než běžné bezdrátové připojení.6

6 usb portů s vestavěnými chytrými integrovanými jednotkami podporuje celkový proud 4, i když je omezený prostor, takže můžete připojit až 18 zařízení současně, na schůzky, což z něj dělá ideální řešení pro domácnost, 4 A při použití jediného USB portu. Individuální design vypínače zásuvková lišta koosla s usb má individuální kontrolní spínač na každé úrovni, 3 celkem, což usnadňuje vypnutí více zařízení najednou, když je nepoužíváte. Pozor: spínač neovládá USB vstupní přípojku. Vynikající bezpečnost koosla vícenásobná zásuvka 1500j přepěťová ochrana může efektivně chránit vaše přístroje i při bouřce.
ZnačkaKOOSLA #ad
VýrobceShenzhen Ainisi Co., Ltd #ad
Hmotnost2.74
ZárukaZáruka 2 roky