Top 10 Ersatzglas Für Toilettenbürstenhalter – WC štětky a držáky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Grohe

#ad

Stříbrná, 1 kus, sada se štětkou na WC, 40374001, Grohe

#ad
Grohe #ad - Snadná údržba a estetika: technologie grohe starlight zajišťuje dlouhotrvající lesk a je odolná proti nečistotám a poškrábání.

Vaše zákonná záruční práva zůstávají nedotčena. Zůstaňte vždy aktuální. S grohe quickfix ušetříte při montáži svého nového produktu spoustu času. Rozsah dodávky: sada toaletních kartáčů, upevňovací materiál, návod k údržbě. Respektujte prosím náš nástupný produkt: B0BYT2NDQ2. Záruka výrobce: 5 let. Záruční podmínky naleznete v části další technické informace. Díky tomu výrobek vypadá i po mnoha letech jako první den.
ZnačkaGrohe #ad
VýrobceGrohe #ad
Výška4.33
Délka16.34
Hmotnost1
Šířka6.89
Číslo dílu40374001
Modelka40374001
ZárukaŽádná záruka výrobce.

2. Keuco

#ad

Montáž na stěnu, edice 400, WC štětka s držákem pro koupelny a WC pro hosty, KEUCO Sada toaletních kartáčků z křišťálového skla matného a chromového kovu

#ad
Keuco #ad - Filigránská estetika: měkké a zaoblené tvary ve stylovém designu odrážejí vydání 400 vynikající cenou Design-Plus Award. Vysoce kvalitní: nádoba z křišťálového skla elegantně drží násadu s víkem, včetně bílé plastové vložky.

Dokonalost až do nejmenšího detailu: ať už jde o umyvadlo, armatury, koupelnový nábytek, zrcadlo nebo koupelnové doplňky – filigránský design edice 400 se vyznačuje kompletním vybavením koupelny. Držák a násada kartáče byly speciálně pochromovány a mají velmi dlouhou životnost. Bezpečná montáž: držák toaletního kartáče se záchodovou štětkou se montuje skrytě na stěnu.

Upevňovací materiál se skládá z kvalitních hmoždinek a šroubů, je součástí dodávky. Náhradní hlava je součástí dodávky. Praktický a snadno udržovatelný: vyjímatelná plastová vložka výrazně usnadňuje čištění a lze ji vyměnit jako hlava kartáče a rukojeť.
ZnačkaKeuco #ad
VýrobceKeuco GmbH & Co.KG #ad
Výška3.35
Délka3.86
Šířka16.89
Číslo dílu11564019000
Modelka11564019000

3. bremermann

#ad

Náhradní sklo pro WC soupravu Piazza č. 6739, Koupelnová série Piazza

#ad
bremermann #ad - 9419, 94035, 91102 a 6771. Jednoduchá výměna. Materiál: satinované sklo. Výr. Vhodné pro wc soupravy č.
Značkabremermann #ad
Výrobcebremermann #ad
Hmotnost0.84
Číslo dílu6739

4. Keuco

#ad

Chromu a plastu, WC kartáč, šedá, WC štětka s držákem pro koupelny a WC pro hosty, nástěnná montáž, KEUCO Sada toaletních kartáčků z kovu, Plan

#ad
Keuco #ad - Vysoce kvalitní: držák na stěnu a nádoba z chromově lesklého kovu elegantně drží černou plastovou vložku. Upevňovací materiál se skládá z kvalitních hmoždinek a šroubů, je součástí dodávky.

Bezpečná montáž: držák toaletního kartáče se záchodovou štětkou se montuje skrytě na stěnu. Individuální řešení: plan nabízí možnost vybavit koupelnu nesčetnými doplňky, armaturami, koupelnovým nábytkem a vším potřebným – tak rozmanité jako životní styl dnes. Praktický a snadno udržovatelný: vyjímatelná plastová vložka výrazně usnadňuje čištění a lze ji vyměnit jako hlava kartáče a rukojeť.

Náhradní hlava je součástí dodávky. Svoboda plánování vaší koupelny: jako jeden z nejrozsáhlejších konceptů koupelnového vybavení představuje plán jedinečnou rozmanitost a nachází se nadčasově a stylově v každé koupelně. Chromové prvky byly speciálně upraveny a mají velmi dlouhou životnost.
ZnačkaKeuco #ad
VýrobceKeuco #ad
Výška3.54
Délka16.46
Hmotnost1.46
Šířka3.74
Číslo dílu14972010200
ModelkaK13020

5. Dailyart

#ad

Povrch z nerezové oceli se skleněnou vložkou, dvojitý kartáč, Dailyart WC Kartáč – držák WC kartáče

#ad
Dailyart #ad - Diese kombination verleiht nicht nur eine edle Optik, sondern garantiert auch Langlebigkeit und einfache Reinigung. Platzmangel im badezimmer? unsere wandmontierte Klobürste ist die Lösung! Durch das platzsparende Design eignet sie sich ideal für kleinere Bäder und schafft gleichzeitig eine aufgeräumte Atmosphäre.

Die kombination aus funktionalität und Ästhetik verleiht Ihrem Raum eine elegante Note. Die borsten sind so konzipiert, unsere Toilettenbürste überzeugt nicht nur durch ihr ästhetisches Design, um eine optimale Hygiene zu gewährleisten. Wir werden sicherlich eine zufriedenstellende Lösung für Ihre Probleme bieten. 3, zur wandmontage mittels kleber enthalten oder schrauben enthalten.

1, luxus design praktischer toilettenbürstenhalter. 6, freundlicher kundenservice. 4, maße t x b x h: 14 x 11. 3 x 37 cm. 2, glas container x 1, material: edelstahl handle X 1, schwarzer kunststoff brush x 2, Wall bracket X 1. Unsere klobürste besticht durch die Verwendung hochwertiger Materialien wie Edelstahl und Glas. Wenn sie mit unseren Produkten nicht zufrieden sind, können Sie sich gerne an uns wenden.
ZnačkaDailyart #ad
VýrobceDailyart #ad
Výška14.56
Délka5.51
Hmotnost1.54
Šířka4.44
Číslo díluMTS-2
ModelkaMTS-2

6. tesa

#ad

Tesa Smooz WC souprava, vč. lepicího roztoku – 137 mm × 97 mm × 410 mm, satinované sklo a chromovaná ušlechtilá ocel – sada toaletních kartáčů k upevnění na stěnu bez vrtání

#ad
tesa #ad - Lze opět odstranit beze stopy: po odstranění lze koupelnový doplněk s adaptérem BK20, který je k dostání samostatně – rozsah dodávky zahrnuje veškerý materiál potřebný pro montáž.

Saténované sklo a chromovaná ušlechtilá ocel harmonicky kombinované: souprava WC štětky s držákem na stěnu, nádobou a WC štětkou – funkční nástroj se stane stylovým doplňkem koupelny a WC. Snadná a čistá montáž na stěnu: s technologií tesa power. Kit pro snadné upevnění na stěnu – bez vrtačky, bez řemeslných předchozích znalostí, bez jinak vzniklých nečistot. Výkonná, odolná technologie lepení, která nezanechává žádné otvory: držák toaletního kartáče má nosnost až 6 kg – stěny v koupelně přitom zůstávají nepoškozené.
Značkatesa #ad
Výrobcetesa #ad
Výška16.14
Délka5.39
Hmotnost2.21
Šířka3.82
Číslo díluTE40316-00000-00
Modelka40316-00000-00

7. tesa

#ad

Vč. lepicího roztoku – 145 mm × 112 mm × 379 mm, satinované sklo a chromovaná ušlechtilá ocel – sada toaletních kartáčů pro upevnění na stěnu bez vrtání, tesa Ekkro WC souprava

#ad
tesa #ad - Saténované sklo a chromovaná ušlechtilá ocel harmonicky kombinované: souprava WC štětky s držákem na stěnu, nádobou a WC štětkou – funkční nástroj se stane stylovým doplňkem koupelny a WC.

Výkonná, odolná technologie lepení, která nezanechává žádné otvory: držák toaletního kartáče má nosnost až 6 kg – stěny v koupelně přitom zůstávají nepoškozené. Lze opět odstranit beze stopy: po odstranění lze koupelnový doplněk s adaptérem BK20, který je k dostání samostatně – rozsah dodávky zahrnuje veškerý materiál potřebný pro montáž. Použitelný na mnoha površích: vhodné pro dlaždice, nástěnné textilie a plasty jako PP, tapety, sklo, dřevo a mnoho plastů – nevhodné pro omítky, kov, mramor, přírodní kámen, PE a PTFE.

Snadná a čistá montáž na stěnu: s technologií tesa power. Kit pro snadné upevnění na stěnu – bez vrtačky, bez řemeslných předchozích znalostí, bez jinak vzniklých nečistot.
Značkatesa #ad
Výrobcetesa #ad
Výška11.81
Délka4.72
Hmotnost1.37
Šířka4.72
Číslo dílu40233-00000-00
Modelka40233-00000-00

8. Keuco

#ad

Montáž na stěnu, WC štětka s držákem pro koupelny a WC pro hosty, edice 11, KEUCO Sada toaletních kartáčků z křišťálového skla matného a chromového kovu

#ad
Keuco #ad - Praktická a snadná údržba: vyjímatelná skleněná nádoba výrazně usnadňuje čištění a může být nahrazena jako hlava kartáče a rukojeť. Gradlinův design: geometrické tvary a vysoce kvalitní vysoce lesklý chrom povrch v kombinaci s inovativní funkčností, jsou vlastnosti edice 11.

Bezpečná montáž: držák toaletního kartáče se zakryje na stěně. Držák a rukojeť kartáče byly speciálně pochromované a mají vnější životnost. Součástí dodávky je náhradní hlava. Vysoce kvalitní povrch: skleněná nádoba ze satinovaného křišťálového skla elegantně drží násadu kartáčku.

Upevňovací materiál se skládá z kvalitních hmoždinek a šroubů, je součástí dodávky. Dokonalost až do nejmenších detailů: ať už umývací stůl, koupelnový nábytek, armatury, světelné zrcadlo nebo koupelnové doplňky – stupňový design edice 11 se protáhne kompletní koupelnové vybavení.
ZnačkaKeuco #ad
VýrobceKeuco #ad
Výška15.94
Délka4.13
Šířka3.39
Číslo dílu11164019000
Modelka11164019000

9. Hoomtaook

#ad

Sada kartáčů, Hoomtaook WC štětka, WC kartáč, bez vrtání, pochromovaná a extra jedna hlava kartáčku, bez vrtání, ušlechtilá ocel a sklo, držák na WC štětku

#ad
Hoomtaook #ad - Vhodné pro hladké a hrubé povrchy. Příslušenství bez děrování – silnější než běžné samolepicí příslušenství bez děrování a přísavek.

Celý kov – z ušlechtilé oceli 304. Nerezový – kompletní design z ušlechtilé oceli 304, který odolává škrábancům, zmatnění při každodenním používání. Nosnost více než 10 kg. Povrchová úprava chromu – ručně pochromované povrchy z ušlechtilé oceli zaručují moderní vzhled až do nejmenšího detailu. Dné poškození povrchu. Bez vrtání. Záruka moderního vzhledu, vysoké kvality a dlouhé životnosti. Jednoduchá montáž – použitelné již po 24 hodinách.
ZnačkaHoomtaook #ad
VýrobceHoomtaook #ad
Hmotnost0.71
Číslo dílu1
ModelkaKlobürstenhalter Ohne Bohren

10. bremermann

#ad

Bremermann Koupelnová série LUCENTE – WC souprava z ušlechtilé oceli pochromovaná s vysokým leskem

#ad
bremermann #ad - Koupelnová série luctente je opticky v souladu s armaturami na umyvadle, sprše nebo vaně. Kartáč na toaletu s rukojetí z ušlechtilé oceli | včetně 1 náhradní kartáčové hlavy.

Díky montáži na stěnu vytváří světlou podlahu kolem toalety | včetně montážního materiálu a montážního návodu. Proto spojuje tato koupelnová série elegantní vzhled a funkce pro zhodnocení koupelny s jednotnou a snadnou montáží. Rozměry cca 11, 5 × 35 × 14, 5 cm š × v × h. Materiál: z nerezové, vysoce kvalitní ušlechtilé oceli, pochromované s vysokým leskem a satinované sklo. Tyto vysoce lesklé doplňky pro každodenní použití jsou optimalizovány našimi zkušenostmi a dlouholetou výměnou se zákazníky do dnešní podoby.
Značkabremermann #ad
Výrobcebremermann #ad
Výška13.78
Délka5.51
Hmotnost1.48
Šířka1.97
Číslo dílu6771