Top 10 extra Breite Sportmatte – Podložky na jógu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. REFIT FITNESS

#ad

Sada 2 ks Yoga & Fitness Pad Comfort-Mini 25 x 61 x 1,5 cm PainProtect SmartCell NBR podložka na jógu malá protiskluzová ochrana chránič REFIT FITNESS Matte Sport Gymnastika Kolenní polštářky Fialová

#ad
REFIT FITNESS #ad - Naše podložka pod kolena nenechá žádné přání a zaručuje vždy optimální komfort. Vezměte si ji s sebou do přírody, fitness, cvičení nebo sportovní jednotky. Ideální doplněk: abychom zajistili intenzivnější ochranu vašeho těla, doporučujeme vám navíc naše premium refit yoga & fitness pads.

S dodaným popruhem lze naši podložku snadno uložit nebo přepravovat. Nechte se přesvědčit naší novou fitness podložkou a využij ji doma na jógu, trénink, tak pro pokročilé. Bezpečná a protiskluzová: naše tréninková podložka & chrániče kolen a kloubů jdou ruku v ruce. Zatímco drážkovaný a protiskluzový povrch podložky na jógu zajišťuje optimální držení a bezpečné stání, kolena, podložka na jógu stabilizuje vaše klouby a kotníky a chrání vaši páteř, lokty a hýždě před bolestivými otlaky. Yoga & fitness pad: naše polštářky na jógu jsou skutečně všestranní talenty. Refit fitness jógamata: perfektní doplněk pro každý fitness nebo gymnastický trénink.

Vyzkoušejte naše sportovní a kolenní podložky a přesvědčte se sami. Produkt: sada 2 ks fitness a jógových polštářků 25 x 61 x 1, 5 cm – kolenní podložky bez ftalátů z vysoce kvalitní nbr-smartCell pěnové hmoty – tloušťka 15 mm – extra silný gymnastický polštář – hmotnost: každý polštářek cca 0, 2 kg – barva: fialová. Udělejte svému tělu něco dobrého a využijte náš gymnastický polštář ke stabilizaci kloubů při intenzivním cvičení, k odlehčení páteře a hýždí, nebo k ochraně loktů při podpaží.
ZnačkaREFIT FITNESS #ad
VýrobceREFIT FITNESS #ad

2. REFIT FITNESS

#ad

Pilates, REFIT FITNESS Gymnastická podložka Profi 190 x 60 x 1,5 cm šedá PainProtect SmartCell NBR protiskluzová podložka na jógu, sportovní podložka,, gymnastika, 15 mm, sport, podložka na jógu

#ad
REFIT FITNESS #ad - S tloušťkou 15 mm působí jako ochranný štít na tvém těle. Pořiďte si své fitness studio do obývacího pokoje a užijte si svobodu kdykoli sledovat svůj oblíbený sport pomocí jediné sportovní podložky. Ve prospěch vašeho zdraví se vzdáváme jejich používání.

Proveďte test loktů. Cítíte se jako profesionální sportovec na cestě k medaili a dosáhněte tréninkových úspěchů, fitness, které jste si nikdy nepřiznali. Obsahují karcinogenní látky, jako jsou chlorové parafiny s krátkým řetězcem, které se mohou uvolnit z materiálu potem nebo oděrem a proniknout do kůže. S praktickou taškou si už nemusíte dělat starosti, zda si svou podložku vezmete s sebou. I na nejtvrdším asfaltu se budete cítit jako na obláčku 7.

Přetížené klouby a nesnesitelné otlaky loktů, kyčlí a kolen jsou minulostí. Udělejte první krok do zcela nového pocitu života a k tomu se můžete spolehnout. Srolujte přes pásku, dejte do tašky a hotovo. Ať už na jógu, sport nebo gymnastiku, se zvětšenými rozměry 190 x 60 cm se meze nekladou. Jsi po náročném dni úplně vyčerpaná a už nemáte chuť na trénink? s tím je nyní konec. Určete, jak těžké bude vaše cvičení a ne bolestivé podloží.
ZnačkaREFIT FITNESS #ad
VýrobceREFIT FITNESS #ad
Výška0.59
Délka74.8
Hmotnost3.09
Šířka23.62
Číslo díluLE-420

3. Gaiam

#ad

Gaiam Prémiové podložky na jógu s potiskem, Teal Marrakesh

#ad
Gaiam #ad - Tato pvc rohož neobsahuje ftaláty dehp, BBP, DINP, dbp, DIDP a DNOP. Lehký, odolný a extra silný pro dodatečné polstrování. Rozměry: cca 173 x 61 cm x 5 mm. Strukturovaný, protiskluzový povrch pro vynikající držení. S bezplatným cvičením jógy.
ZnačkaGaiam #ad
VýrobceGaiam #ad
Výška0.2
Délka77.95
Hmotnost3.09
Šířka25.98
Číslo dílu05-62187
Modelka05-62187

4. BalanceFrom

#ad

BalanceFrom Dreifach gefaltete Trainingsmatte mit Tragegriffen für MMA, Schwarz, Schutzboden, Gymnastik und Heim-Fitnessstudio, 3,8 cm dick

#ad
BalanceFrom #ad - Sorgfältige griffe und geringes Gewicht machen es einfach, die Matte zu transportieren. Ein faltbares, 7 cm; maße zusammengeklappt: 61 x 61 x 4. Kundenzufriedenheit ist unsere höchste Priorität. 12, pilates, 7 cm dicker, 60 cm breit 182, fester, MMA und Kampfsportarten.

Internationale produkte haben separate bedingungen, Alterseinstufung und Sprache des Produkts, werden aus dem Ausland verkauft und können sich von lokalen Produkten unterscheiden, einschließlich Passform, Kennzeichnung oder Anweisungen. Außergewöhnliche widerstandsfähigkeit ermöglicht es Ihnen, Ihr Gleichgewicht bei jedem Übungsstil zu halten.

Alle echten balance-fall-produkte werden durch eine 100 %ige Balance von Zufriedenheit und 2-Jahres-Balance abgedeckt. 12, 3-teiliges design und Griffe auf jeder Matte erleichtern die Aufbewahrung und den Transport Ihrer Matte. Maße ausgeklappt: 1, 8 m x 60 cm x 1 cm. 12, 7 cm. 1, aerobic, 8 m lang, hochdichter epe-schaumstoff ist ideal für aktivitäten und Übungen wie Yoga, 9 x 61 cm bei 1.
ZnačkaBalanceFrom #ad
VýrobceBalanceFrom #ad
Výška1.5
Délka72
Hmotnost1.13
Šířka24
Číslo díluBFGM-153BLK
ModelkaBFGM-153BLK

5. BalanceFrom

#ad

S popruhem, šířka 61 cm, černá, BalanceFrom GoCloud univerzální podložka na jógu, odolná proti roztržení, vysoká hustota, extra silná, 2,5 cm, délka 180,3 cm

#ad
BalanceFrom #ad - S oboustrannými, univerzální prémiová podložka na jógu od Balance From má vynikající protiskluzovou výhodu, protiskluzovými povrchy, aby se zabránilo zranění.

Pro snadnou přepravu a skladování jsou přidány jednoduché páskování a lehká funkce. Technologie odolná proti vlhkosti umožňuje snadné mytí rohože mýdlem a vodou. Výjimečná odolnost vám umožňuje udržovat rovnováhu při každém stylu cvičení. S vysoce hustým pěnovým materiálem, boky, prémiová podložka o tloušťce 2, kolena a lokty na tvrdých podlahách.180, 5 cm pohodlně vypolstrovaná páteř, 3 cm dlouhé a 61 cm široké zajišťuje komfort pro lidi všech tvarů a velikostí.
ZnačkaBalanceFrom #ad
VýrobceBalanceFrom #ad
Výška1
Délka71
Hmotnost2.2
Šířka24
Číslo díluAP1BLK
ModelkaAP1BLK

6. LILENO SPORTS

#ad

Kolečkové trenažéry a jiné fitness přístroje – také na, LILENO SPORTS Ochranná podložka 70 × 130 cm – extra odolná podložka na běžecký pás, tloušťka 8 mm – fitness podložka pro crossové trenažéry

#ad
LILENO SPORTS #ad - Tlumení nárazů – sportovní podložka lileno sports vás neomezuje při sportovních aktivitách doma. Naše podložky na podlahu přitom zvládnou i s bodovým trvalým zatížením jako u většiny fitness přístrojů. Rádi vám poradíme s případnými dotazy.

Protiskluzová – naše podlahová ochranná rohož je díky svému hd flex povrchové úpravě a extravagantnímu reliéfu povrchu obzvlášť protiskluzová a omyvatelná. Díky dobrému záznamu zvuku se těší i váš soused a vy můžete nerušeně skočit na crossový trenažér nebo švihadlo! Dlouhá životnost – dobrá volba materiálu a neustálé kontroly kvality zajišťují trvanlivé rohože do posilovny nebo doma. Příslib lileno sports – abychom vám rozhodnutí o koupi učinili co nejjednodušší, bereme na sebe riziko úplně: Pokud nebudete 100% spokojeni, vrátíš peníze zpět – až 2 roky po nákupu a bez jakéhokoliv případu! Tak se můžete plně soustředit na své fitness cvičení.

Všestrannost – rohož lileno sports lze použít pro mnoho fitness přístrojů a cvičení: ať už jako gymnastická podložka, podložka pro sportovní potřeby nebo jako praktická ochranná podložka.
ZnačkaLILENO SPORTS #ad
VýrobceLILENO SPORTS #ad
Hmotnost3.75
Číslo dílu24101

7. SukhaMat

#ad

Umweltfreundlich, 183 x 61 x 0,6 cm, TPE, Trainingsmatte für Yoga, rutschfest, Violett, Yogamatte, Classic Pro Yogamatte, Pilates und Gymnastik, Fitnessmatte mit Tragegurt

#ad
SukhaMat #ad - Global store artikel haben separate bedingungen, einschließlich Passform, werden aus dem Ausland verkauft und können von der britischen Version abweichen, Alterseinstufung und Kennzeichnung.
ZnačkaSukhaMat #ad
VýrobceSukhaMat, LLC #ad
Výška0.02
Délka10
Hmotnost0.55
Šířka24
Číslo díluSM001BLK
ModelkaSM001BLK

8. REFIT FITNESS

#ad

REFIT FITNESS Sportovní podložka Comfort-Max 190 x 60 x 1,5 cm Beere PainProtect SmartCell NBR podložka na jógu protiskluzová popruh gymnastická podložka pro sport, jógu, gymnastiku pilates

#ad
REFIT FITNESS #ad - Vaši přátelé vás brzy osloví na to, jak se vám vedle svého náročného všedního dne podaří vypadat tak fit a atraktivně! Fitness studio, pásek přes něj, zda si můžete vzít podložku s sebou. S praktickou taškou si nemusíte dělat starosti, spadněte do tašky a jde! Uveďte první krok do zcela nového životního pocitu a.

Obsahují karcinogenní látky jako chlorový parafín s krátkým řetězcem, které se mohou z materiálu uvolnit potem nebo odřením a proniknout do pokožky. Proveďte test na lokty! jsi zcela vyčerpaný po náročném dni a už nemáte chuť na trénink? s tím je nyní konec! na měkkém a přesto odolném materiálu se už nemusíte díky už nikdy překonat. Ať už na jógu, se zvětšenými rozměry 190 x 60 x 1, sport nebo gymnastiku, 5 cm se vám meze nekladou.

Pro prospěch vašeho zdraví se vzdáváme jejich používání. Přetížené klouby a nesnesnesitelné otlaky loktů, boků a kolen patří minulosti. Pořiďte si své fitness studio do obývacího pokoje a zažijte svobodu s jedinou fitness podložkou kdykoli sledovat svůj oblíbený sport. I na nejtvrdším asfaltu se budete cítit jako na obláčku 7. Srolujte se, jóga nebo relaxační meditace v zeleni. Určuješ, jak tvrdý bude tvůj trénink a ne bolestivý podklad.
ZnačkaREFIT FITNESS #ad
VýrobceREFIT FITNESS #ad
Výška0.59
Délka74.8
Hmotnost3.09
Šířka23.62

9. BEfabelim

#ad

Gymnastiku, vč. 5dílné sady fitness pásů, pilates, extra široká, udržitelná podložka na jógu pro fitness, popruhu a e-knihy, 183, BEfabelim® Protiskluzová podložka na jógu z korku a TPE, tloušťka 6 mm

#ad
BEfabelim #ad - Potter udržitelná – vrchní strana je z přírodního produktu korku, který je obnovitelný a recyklovatelný. Díky tomu je korková podložka na jógu tepelně izolující a protiskluzová, jak se suchými, tak i zpocenýma rukama.

Potter extra silné tlumení – díky tloušťce 6 mm, optimální hustotě spodní strany TPE a tepelně izolujícímu korkovému povrchu je dosaženo extra silného tlumení. Potter extra protiskluzová – zvláštností této podložky na jógu je vysoce kvalitní korkový povrch. Potter rozsah dodávky – 1× korková podložka na jógu, 1× e-kniha s návodem na cvičení – qr kód najdete na přiložené kartě, 1× popruh ze 100% bavlny, délka 60 cm, 1× sada odporových pásů v různých stupních odporu, šířka 5 cm.

Spodní strana se skládá z dokonale recyklovatelného TPE. Potter kvalitní fitness pásky sada 5 ks – přírodní latex příjemný na pokožku, vhodné pro jógu, 5 stupňů odporu, stabilní, pilates, fyzioterapii a fitness.
ZnačkaBEfabelim #ad
VýrobceBEfabelim #ad
Hmotnost2.65

10. REFIT FITNESS

#ad

REFIT FITNESS Podložka na jógu Perfect-Fit 190 x 60 x 0,6 cm GeckoGrip Sensi-Plus TPE podložka na jógu protiskluzová odolná bez škodlivých látek popruh sportovní podložka fitness podložka gymnastika sport pilates starorůžová mramor

#ad
REFIT FITNESS #ad - Srolujte se, pásek přes něj a jde! Udělej první krok do zcela nového sebevědomí a. Pociťte svůj nepřekonatelný střed a zvládněte problémy svého života s lehkostí. Jste po náročném dni zcela vyčerpaní a už nemáte chuť na pohyb? s tím je nyní konec! na extrémně odolném a přesto měkkém TPE se už nikdy nemusíte překonat.

Ať už na jógu, sport nebo gymnastiku, se zvětšenými rozměry 190 x 60 x 0, fitness, 6 cm se vám meze nekladou. Vaši přátelé vás brzy osloví na to, jak můžete být vedle svého náročného všedního dne tak fit a vyrovnaní. Fitness studio, jóga nebo relaxační meditace v zeleni… s praktickým popruhem si nemusíte dělat starosti, zda si můžete podložku vzít s sebou. Dostaň své dobrodružství do obývacího pokoje a zažijte svobodu kdykoli sledovat svůj oblíbený sport.

Obsahuje bezpočet karcinogenních látek, které se mohou z materiálu uvolnit potem, teplem nebo otěrem a proniknout do kůže. Díky technologii upustit od používání chlorofenolů s krátkým řetězcem a pentachlo. Oboustranný povrch zajišťuje díky inovativní technologii dokonce i při cvičení, které se potíte, lepíte formálně na podložku a můžete si svůj trénink užívat naplno.
ZnačkaREFIT FITNESS #ad
VýrobceREFIT FITNESS #ad
Výška0.24
Délka74.8
Hmotnost1.98
Šířka23.62
Číslo díluHU-XI-201