Top 10 Geldzähler Münzen und Scheine – Počítačky mincí

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Securina24

#ad

Blacklabel, Automatický počítadlo a třídění euromincí stroj na počítání peněz SR1200 Počítadlo peněz Automat na mince Securina24 černá, BBB

#ad
Securina24 #ad - Zpráva – dotaz na počítané jednotlivá množství. Zobrazení – 7místné zobrazení v zelené barvě. Sada/menu – menu nastavení maximálních množství, která se mají započítat do příslušných boxů. Profesionální počítadlo a třídič mincí pro celou komerční oblast. Clearing – c tlačítko pro vymazání vstupů – spotřeba proudu pod 45 W.
ZnačkaSecurina24 #ad
VýrobceSecurina24 GmbH #ad
Výška10.63
Délka11.81
Hmotnost8.6
Šířka11.81
Číslo díluSR1200BBB
ModelkaSR1200BBB

2. ZZap

#ad

ZZap NC20i Počítadlo bankovek a detektor padělaných peněz, Počítačka peněz Počítadlo bankovek

#ad
ZZap #ad - Počítá všechny světové měny. Vhodné pouze pro malé množství peněz. Obsahuje ochranu proti prachu, poukázky, externí displej a sadu pro údržbu / integrované držadlo / počítá, kupony, lístky atd. Pro velké množství peněz potřebujete toploader vystavte bankovky nahoře, například zzap NC25 / Live Support před a po záruční době / nejnovější model 2024 / 1 rok záruka / Navštivte náš obchod: amazon.

De/ zzap. UpozornĚnÍ: musíte zadat nominální hodnotu, kterou chcete počítat / bankovky by měly být vždy vyrovnány, rozloženy a poté umístěny do středu vkladového zařízení / dph vč. Počítá celkovou hodnotu a množství pro tříděné bankovky ne smíšené nominální hodnoty.

Robustní a spolehlivý. 5násobné rozpoznání padělků / vysokorychlostní počítání – 1 000 bankovek za minutu. Funguje se starými a novými řadami euro bankovek / funkce sčítání / automatický nebo manuální start / funkce počítání svazků: automaticky přeruší počítání, pokud byl započítán váš přednastavený počet bankovek / funkce třídění: Pokud se počítá jiná nominální hodnota, počítání automaticky přeruší.
ZnačkaZZap #ad
VýrobceZZap--Geldzähler #ad
Výška7.01
Délka11.5
Hmotnost11.02
Šířka9.69
Číslo díluZZap_Geldzählmaschine
ModelkaZZap_Geldzählmaschine

3. OldFe

#ad

Geschwindigkeit > 1000 Stück/min, tragbarer Sortierer, OIdFe Professioneller Euro-Banknotenzähler, UV-MG-Fälschungs-Fälschungsprüfer, Banknotenzähler mit Display Bank Weiß

#ad
OldFe #ad - Unser professioneller rechnungszähler verfügt über ein externes Zählerdisplay, das 1, 6 m vom Bedienfeld entfernt aufgestellt werden kann und klare Ablesungen liefert.

Es kann auch gefälschte banknoten durch UV ultraviolette Eigenschaften und MG magnetischer Test erkennen, um Banknoten schnell zu identifizieren. Es kann auch durch uv ultraviolette Eigenschaften, die 1, um Banknoten schnell zu identifizieren. Dauerhaft. Genaue anzeige - unser gerät verfügt über eine externe zähleranzeige, mg magnetischer Test gefälschte Banknotenerkennung, 6 m vom Bedienfeld entfernt angebracht werden kann und klare Messwerte enthält.
ZnačkaOldFe #ad
VýrobceOldFe #ad
Číslo díluMoney Bill Counter
ModelkaCurrency Cash Counting Machine
Záruka1 Jahr

4. PEARL

#ad

Modrá, počítadlo peněz, PEARL Počítadlo mincí: 2dílná sada eurominčních desek pro všechny a centové mince třídič mincí

#ad
PEARL #ad - 2dílná sada eurominčních prken s 8 pozicemi pro všechny hodnoty euromincí 80 x 1 ct, 60 x 1 EUR, 70 x 10 ct, 30 x 50 ct, 80 x 2 ct, 65 x 20 ct, 80 x 5 ct, 65 x 2 EUR.

Celkový objem: 462, 80 Euro. Doporučená VK dodavatele. Praktické také jako pomůcka pro role mincí. Rozměry: vždy 325 x 176 x 30 mm. Počítadlo mincí euro – kromě toho relevantní nebo vhodné pro: počítadlo peněz, mince, pokladnička, malé, pokladny, pokladnička, mince. Etří čas při počítání peněz ideální na bleší trh, kluby atd. Místo ceny 17, platební deska, drobné, pokladnička, dávkovač mincí, počítání mincí, třídič, organizér, mince, počitadlo peněz, třídění, 90 EUR odpovídá dříve.
ZnačkaPEARL #ad
VýrobcePEARL #ad
Výška12.8
Délka1.18
Hmotnost0.72
Šířka6.93
Číslo díluPE2440-944

5. Safescan

#ad

Automatické počítadlo mincí a třídič pro euromince, Safescan 1250 počítadlo peněz

#ad
Safescan #ad - Příjem mincí: 300–500 euromincí. S funkcí sčítání a funkce svazků. Tisk výsledků počítání na tiskárně Safescan TP-230 k dispozici jako doplněk. Celková hodnota a počet kusů v nominální hodnotě. Měna: eurO. Vypne se automaticky, když je plný zásobník na mince. S přírůstky / Funkce svazku. Počty a druhy 220 mincí za minutu.
ZnačkaSafescan #ad
VýrobceSafescan #ad
Výška19.69
Délka11.81
Hmotnost11.02
Šířka5.91
Číslo dílu948358
Modelka948358
Záruka3 roky

6. ZZap

#ad

ZZap NC20 Pro Počítadlo bankovek pro smíšené nominální hodnoty a detektor padělků – počítadlo peněz Počítadlo bankovek, počitadlo hodnot, počítadlo peněz

#ad
ZZap #ad - Hlásí také výsledky pro každou nominální hodnotu / počítání jednotlivých kusů pro všechny měny. Pro velké množství peněz potřebujete toploader vystavte bankovky nahoře, například zzap nc45 / 1 rok záruka s vlastním technikem / Před uvedením do provozu si prosím prohlédněte veškerý dodávaný podpůrný materiál / živá podpora během záruky a po záruce / navštivte náš obchod: amazon.

De/ zzap. Vysokorychlostní počítání 1200 bankovek/min. Může počítat poukázky, lístky atd. Nejnovější 7násobné rozpoznání padělků / funkce třídění: pokud se počítá jiná nominální hodnota, počítání se automaticky přeruší. Upozornění: vhodné pouze pro malé množství peněz. Uvedení na trh, gbp, model 2024 / počítání hodnot smíšených a jednotlivých kusů pro euro, pln a czk – hlásí celkovou hodnotu a počítané množství. Funkce sčítání a sčítání / horní kryt lze otevřít pro čištění / tisk zpráv s daty a časem s ZZap P20 k dostání v obchodě / Integrovaná rukojeť.

Přední barevný displej s rychlým menu / ochranný obal proti prachu, externí displej a servisní sada součástí dodávky / export zpráv na PC / USB aktualizace portů pro nové bankovky a měny bezplatné aktualizace měn / automatické nebo manuální spuštění. Vhodné pouze pro malé množství peněz. Pro velké množství peněz potřebujete toploader přiložte bankovky nahoře, například ZZap NC45 / Vhodné pro všechny nové a staré bankovky.
ZnačkaZZap #ad
VýrobceZZap_NC20_Pro_DE #ad
Číslo díluZZap_NC20_Pro_DE_V3

7. BRASQ

#ad

Efektivní kontrola peněz, rychlost počítání 216 mincí za minutu, BRASQ Počítadlo mincí detektor padělků s funkcí sčítání, rychlé počítání Euros, vstupní kapacita 500 mincí

#ad
BRASQ #ad - Kromě zaručeně jasného přehledu – přes zpracování vašich peněz nabízí vg300 také spolehlivost. Tato funkce může být velmi praktická, pokud jsou mince předkládány v bance tříděně. Vg300 je vhodný pro všechny euromince – od 1 eurocentu do 2 eur a má praktickou funkci sčítání, se kterou se na přehledném displeji zobrazuje součet mincí za každou měnu.

Zajistěte si s třídičem počtu a mincí vg300 rychlé – efektivní a přesné zaznamenávání obratu vašich mincí. Hmotnost třídiče počítadla a mincí činí pouze 3, 3 kg. Tento třídič počtu a mincí je certifikován CE a ROHS a splňuje tak všechny požadavky na kvalitu. Nebo pokud je třeba například pokladní zásuvku postavit před otevřením obchodu.

Třídič počtu a mincí má praktickou sběratelskou funkci – tak lze určit určitý počet mincí na měnu. Díky vstupní kapacitě až 500 mincí – a rychlostí počítání 216 mincí za minutu zajišťuje tento třídič počítacích a mincí rychlé výsledky. Třídič počtu a mincí se pak zastaví, když je dosaženo požadovaného množství pro požadovanou minci. Je také možné sečíst celkovou hodnotu již započítaných mincí.
ZnačkaBRASQ #ad
VýrobceBRASQ #ad
Hmotnost7.28
Číslo dílu8524250VG300
Modelka8524250VG300

8. Olympia

#ad

Testování počítadel UV a MG, Olympia Počítadlo peněz NC 520plus pro tříděné počítání bankovek

#ad
Olympia #ad - Předchozí výsledek počítání se zobrazuje na dobře čitelném podsvíceném LCD displeji. Zkoušečka bankovek nc-520 plus od olympia nabízí spolehlivou kontrolu pravosti bankovek na základě zkušebních znaků citlivosti na UV záření UV a magnetického inkoustu MG.

Startování počítání může být u tohoto přístroje pro zkoušečky bankovek volitelně automatické nebo manuální, zastavení počítání je volitelné od 1 do 999. Počítá rovněž bankovky všechny měny, které mají tyto vlastnosti a mají rozměry 50 x 110 mm nebo 90 až 185 mm. Rychlost počítání přitom činí 1000 bankovek za minutu. U odpojených zkušebních senzorů je možný také volný režim počítání. Také si můžete u zkoušejícího bankovek nc-520 Plus zvolit, zda se mají noty započítat do celkového výsledku.

Přístroj umožňuje rozpoznávání dvojitých, polovičních a řetězových řetězů, je vybaveno praktickou funkcí sčítání a má vstupní přihrádku na 100 starých nebo 200 nových bankovek a jednu výstupní přihrádku pro 200 bankovek. K tomu je vybaven odpovídajícími zkušebními senzory, jejichž citlivost je individuálně nastavitelná v 9 stupních.
ZnačkaOlympia #ad
VýrobceGO Europeb GmbH #ad
Výška6.3
Délka3.94
Hmotnost11.02
Šířka7.87
Číslo dílu947730522
Modelka947730522
Záruka-.

9. VEVOR

#ad

UV/MG, 1000 Banknoten/Minute, nur Zahl der Blätter, VEVOR Geldscheinzähler mit LED-Display und professionellem Geldscheinzähler mit Falschgeld-Detektor

#ad
VEVOR #ad - Hohe effizienz: die zählgeschwindigkeit beträgt über 1000 Banknoten pro Minute. Das gewicht beträgt nur 7 kg und ist leicht zu transportieren. Humanisiertes design - wir haben ein humanisiertes Design mit einer kompakten Körperstruktur und einem Griff auf der Oberseite übernommen.

Einfach zu bedienen - dieser einfach zu bedienende banknotenzähler bietet eine Vielzahl von Methoden zum Zählen von Banknoten. Durchdachte anzeige - unser gerät verfügt über eine anzeige des externen messgeräts, 6 m vom Bedienfeld positioniert werden kann und klare Ablesungen liefert. Es kann banknoten manuell zählen oder auf Batterien zwischen 1 und 1999 eingestellt werden. Breite anwendung - kann auf euro- und britischen Pfundscheinen und den meisten anderen Währungen verwendet werden, in der Regel in Geschäften, Banken, Restaurants und anderen Bereichen.

Dies kann die effizienz verbessern und Zeit beim Notieren sparen sowie eine genaue Zählung und Klassifizierung der Rechnungen durchführen. Es kann auch gefälschte geldscheine durch UV ultraviolette Eigenschaften, MG magnetischer Test erkennen, die auf 1, um Geldscheine schnell zu identifizieren.
ZnačkaVEVOR #ad
VýrobceVEVOR #ad
Číslo dílu4jtubw53ys
Záruka1 jahr

10. Safescan

#ad

Safescan Počítadlo peněz 2210, počítá roztříděné bankovky – počítadlo bankovek s 2násobnou kontrolou pravosti – počítá tříděné bankovky všech měn

#ad
Safescan #ad - Chcete znát celkovou hodnotu vašeho počítání? Jednoduše vynásobte počet bankovek hodnotou počítané nominální hodnoty. Zvolte funkci sčítání pro automatické sečítání počtu započítaných bankovek v různých běhech, nebo zvolte funkci stohování pro vytvoření stejných stohů bankovek.

Rozpoznání padělků: UV a velikost. Objem nádoby: 300 bankovek. Funkce automatického startu a zastavení. Objem stohovače: 200 not. Snadné počítání hotovosti: rychlé vyúčtování. Rychlost 1000 bankovek/minutu. Zcela jednoduše. Vymazat výsledky počítání: jakmile je provedeno počítání, zobrazí safescan 2210 celkové množství započítaných bankovek. Safescan 2210 přesně počítá tříděné bankovky všech měn a současně ověřuje jejich pravost.

Během několika sekund naskenuje vaše bankovky až na dva bezpečnostní prvky, automaticky zastaví proces počítání a zobrazí oznámení, včetně ultrafialového inkoustu a velikosti. Komfortní rozpoznání falzifikací: zkontrolujte svou hotovost vždy s safescan 2210 Funkce sčítání a svazku. Vyberte si svá nastavení několika kliknutími a nechte Safescan 2210 udělat všechnu práci.
ZnačkaSafescan #ad
VýrobceSafescan #ad
Výška7.24
Délka9.84
Hmotnost12.79
Šířka11.61
Číslo dílu115-0512
Modelka115-0512
ZárukaYear