Top 10 Lack RAL 9016 Seidenmatt – Interiérové barvy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Grundmann Farben

#ad

Hedvábně matný RAL 9016-3v1 základní nátěr a barva, všechny povrchy, 0,7 kg, GRUNDMANN bílý lak, lak na dveře, barva oken, prémiový bílý lak, vysoká odolnost a krycí schopnost

#ad
Grundmann Farben #ad - Jednoduché zpracování: rychlé schnutí, žádné rozlití, dlouhá životnost a jednoduché nanášení štětcem, žádné kapky, válečkem nebo lakovací pistolí. Univerzální lak: optimální pro okna, kov, radiátory, dřevo, nábytek, dveře, plast a mnoho dalších použití.

Vše v jednom: ochrana proti rzi 3 v 1, základní a krycí lak v jednom – šetří čas a peníze. Prémiový bílý lak: vysoce krycí akrylový lak na vodní bázi se používá jako základní a krycí lak pro vnitřní i venkovní použití. S bílým lakem grundmann budou vaše okna, dveře a nábytek vypadat jako nový. Vysoká kvalita: obzvlášť vysoká krycí síla, robustní, uv záření, odolná proti povětrnostním vlivům, bez zápachu, šetrná k životnímu prostředí, odolná, odolná vůči teplu do 70 °C a bez žloutnutí nebo křehnutí.
ZnačkaGrundmann Farben #ad
VýrobceViton #ad

2. TRISTARcolor

#ad

RAL 9016 Dopravní bílá sprej 400 ml hedvábně matná, rychleschnoucí

#ad
TRISTARcolor #ad - Velmi dobrá krycí schopnost díky vysokému podílu pigmentu v barvě. Profesionální kvalita – Made in Germany. Rychlé schnutí a vynikající přilnavost. Ideálně vhodné pro použití dílů karoserie, plastových dílů nebo v oblasti hobby, kutilství a modelářství laku spreje. Extrémně vysoká přesnost barevného odstínu podle RAL Classic.
ZnačkaTRISTARcolor #ad
VýrobceMG Colors GmbH #ad
Hmotnost1.08
Číslo dílu4060467771727

3. Ludwig Lacke

#ad

RAL 9016 OBCHODNÍ LEDOVÁ Hedvábně matná 400 ml 1K sprej

#ad
Ludwig Lacke #ad - Made in germany-profitujte z našich dlouholetých zkušeností. Rychle schne, dobrá přilnavost, vysoká přesnost barevného odstínu. Tvrdidlo se musí aktivovat ve spreji, lak musí být spotřebován do 24 hodin. 2k aerosolová nádobka s tvrdidlem, vysoce kvalitní autolak odolný vůči benzínu. Hedvábně matný rAL lak ve 2K spreji.
ZnačkaLudwig Lacke #ad
VýrobceLudwig Lacke #ad
Číslo dílu527689

4. Farbmanufaktur CONTURA Nur das Beste für ihr Holz

#ad

Opravný lak lak tužka RAL lak láhev se štětcem 50 ml. barva dřevo kov nábytek auto koupelna retušovací lak RAL 9016 dopravní bílá

#ad
Farbmanufaktur CONTURA Nur das Beste für ihr Holz #ad - Lak je stálobarevný a nežloutne. Před použitím bezpodmínečně dobře protřepejte. Podklad odpovídajícím způsobem připravte, resp. Ve většině případů např. Lak drží na téměř všech površích a má také velmi dobrou přilnavost k jiným barvám a lakům.

Vyvinuto pro opravné nátěry v exteriéru i v interiéru bez škodlivých látek. Základní a vrchní nátěr v jednom pracovním kroku | Snadné zpracování při velmi dobrém průběhu. Díky velmi vysoké krycí schopnosti, vynikajícímu průběhu, jednoduchému použití a zabudovanému základnímu nátěru se vám podaří dosáhnout perfektního výsledku. Ideální k opravě poškození.

Opravte. Pro venkovní i vnitřní použití | ředitelný vodou a šetrný k životnímu prostředí | elastický a odolný | rychleschnoucí, odolný vůči světlu a povětrnostním vlivům. Dřevěné povrchy lze aqua color použít bez základního nátěru. Díky vysoké elasticitě a odolnosti proti roztržení se tento lak neodlupuje a nabízí tak dlouhodobou ochranu proti vlivům prostředí.
ZnačkaFarbmanufaktur CONTURA Nur das Beste für ihr Holz #ad
VýrobceFarbmanufaktur Contura #ad

5. DUPLI-COLOR

#ad

DUPLI-COLOR 126208 AEROSOL ART RAL 9016 dopravní bílá hedvábně matná 400 ml

#ad
DUPLI-COLOR #ad - Vysoce kvalitní akryl. Obzvlášť vhodné pro lakování a opravy předmětů pro vnitřní použití. Vynikající přilnavost na mnoha materiálech. Suchý na prach za 10 min. Velmi dobrá krycí schopnost.
ZnačkaDUPLI-COLOR #ad
VýrobceEuropean Aerosols GmbH #ad
Výška7.6
Délka2.72
Hmotnost0.88
Šířka2.72
Číslo dílu126208
Modelka126208

6. Alex Flittner Designs

#ad

Alex Flittner Designs Lakovací tyčinka RAL 9016 dopravní ledová hedvábně matná 50 ml rychleschnoucí akryl

#ad
Alex Flittner Designs #ad - Vysoce pigmentovaný akrylový lak velmi dobrá krycí schopnost a přesnost barevného tónu. Důvěřujeme německé výrobě a stojíme za lak - Made in Germany. Vysoká přesnost barev díky RAL. Vysoce kvalitní lakovací tyčinka obsahující rozpouštědla – ideální pro hobby, volný čas, modelářství, ruční práce a lakování plastových nebo karosářských dílů. Drží na mnoha materiálech, kov, plast, sklo, jako je dřevo, beton, textilie.
ZnačkaAlex Flittner Designs #ad
VýrobceAlex Flittner Designs #ad
Číslo dílu1k_lackstift_RAL9016_seidenmatt

7. Alex Flittner Designs

#ad

Alex Flittner Designs Lakovací tyčinka RAL 9016 dopravní ledová hedvábně matná 50 ml rychleschnoucí akryl

#ad
Alex Flittner Designs #ad - Drží na mnoha materiálech, beton, jako je dřevo, plast, kov, sklo, textilie. Vysoká přesnost barev díky RAL. Vysoce pigmentovaný akrylový lak velmi dobrá krycí schopnost a přesnost barevného tónu. Vysoce kvalitní lakovací tyčinka obsahující rozpouštědla – ideální pro hobby, modelářství, volný čas, ruční práce a lakování plastových nebo karosářských dílů. Důvěřujeme německé výrobě a stojíme za lak - Made in Germany.
ZnačkaAlex Flittner Designs #ad
VýrobceAlex Flittner Designs #ad
Výška1.57
Délka2.76
Šířka1.57
Číslo dílu1k_lackstift_RAL9016_seidenmatt#

8. Alex Flittner Designs

#ad

Alex Flittner Designs Lakovací tyčinka RAL 9016 POUŽITÍ BÍLÁ matná 50 ml rychleschnoucí akryl

#ad
Alex Flittner Designs #ad - Drží na mnoha materiálech, kov, jako je dřevo, sklo, plast, betonové textilie. Důvěřujeme německé výrobě a podporujeme lak – Made in Germany. Vysoká přesnost barev podle RAL. Vysoce pigmentovaný akrylový lak, velmi dobrá krycí schopnost a přesnost barevného tónu. Vysoce kvalitní lakovací tužka obsahující rozpouštědlo – ideální pro hobby, volný čas, modelářství, ruční práce a lakování plastových nebo karoserických dílů.
ZnačkaAlex Flittner Designs #ad
VýrobceAlex Flittner Designs #ad
Výška1.57
Délka2.76
Šířka1.57
Číslo dílu1k_lackstift_RAL9016_matt#

9. Viton

#ad

Viton Barevný lak 0,7 kg bílý, HAE 30, hedvábně matný, udržitelná barva na bázi vody na dřevo, kov a, odolný proti povětrnostním vlivům pro vnější a vnitřní použití, 2v1 základní nátěr a lak

#ad
Viton #ad - Etrné k životnímu prostředí: odolné proti povětrnostním vlivům, bez zápachu a jednoduché zpracování štětcem, válečkem nebo lakovací pistolí. Prvotřídní jednovrstvý lak 3v1: polomatný, včetně základního nátěru – šetří čas a peníze.

Různé použití: barva nábytku, barva plotu, zahradní plot, dětská hračka, barva na dveře, lak na okna, barva střechy, barva skříně, barva schránky, barva betonu, barva na dveře, pagoda, fasádní barva, barva na stěnu, malířské barvy, barva na stěnu. Univerzální použití pro vnitřní i venkovní použití: na dřevo, hliník, ušlechtilou ocel, beton, ocel, zinek, plast, kámen, tvrdé PVC a látku. Pičková kvalita: nejvyšší krycí síla, antikorozivní, odolná, rychlé schnutí, odolná proti povětrnostním vlivům, neroztéká, dlouhá životnost.
ZnačkaViton #ad
VýrobceViton #ad
Hmotnost0.7

10. Hamburger Lack-Profi

#ad

Hamburger Lack-Profi 1L – 2v1 alkydový barevný lak hedvábně matný pro venkovní použití v RAL – lak odolný proti povětrnostním vlivům a základní nátěr na dřevo & kov RAL 9016 dopravní bílá

#ad
Hamburger Lack-Profi #ad - Pak je obzvláště robustní lak z umělé pryskyřice od profesionála v hamburském laku přesně tou správnou povrchovou úpravou. Pokud chcete barvu zředit, můžete si objednat naše barvy ředění lev 700 Spotřeba: cca 10 – 12 m² / l jako lakovací sadu doporučujeme lakovací sadu Lví X300, která byla vyvinuta speciálně pro naše laky.

Optimální průběh a jednoduché zpracování se provádí pomocí válečku a štětce. Je cenově výhodný, rychleschnoucí a dlouhodobá ochrana před počasím a uV zářením. Díky univerzálním možnostem použití na různých podkladech a površích ze dřeva a kovu je tato barva laku mimořádná. Hledáte kvalitní a dobře kryjící barevný lak na dřevo a kov? .
ZnačkaHamburger Lack-Profi #ad
VýrobceFARBENLÖWE #ad
Číslo díluHLP-Buntlack-2in1-SM-RAL9016