Top 10 Master Abschluss Geschenk – Hračky do vany

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Duckshop

#ad

Dárek při zkouškách, vysoká škola, maturitní oslava, univerzita, univerzita, Veselá akademická kachnička do koupele s diplomem, pískací kachnička s doktorským kloboukem

#ad
Duckshop #ad - Veselá koupací kachnička je ideálním dárkem k ukončení studia, maturity, dokončené doktorské práce nebo jednoduše složená zkouška, tato koupací kachnička s elegantním doktorským kloboukem a diplomem v ruce se těší velké oblibě u všech absolventů jako dárek k závěrečné oslavě.

Další veselé koupací kachničky od DUCKSHOP najdete na Amazonu. Svým veselým pohledem připomíná, že cíl máte vždy pod dohledem a pomáhá přitom snáze snášet zkušební stres. Koupací kačenka, vyrobená z vinylu a bez latexu, má tendenci neplavat vzpřímeně. Humorný a kreativní dárek nebo talisman pro složené zkoušky, ať už jde o maturitu, univerzitní nebo vysokoškolské zkoušky.

Rozměry gumové kachničky: délka: 7, 5 cm v: 7, 5 cm Š: 7, 5 cm - pískací kačenka s lehkým pískáním -. Ideální na party, vánoce, velikonoce, baby shower, narozeniny, propuštění do školy atd. Koupací kachnička může sloužit již před zkouškou jako motivující společník.
ZnačkaDuckshop #ad
VýrobceDuckshop #ad
Výška2.95
Délka2.95
Šířka2.95
Číslo dílu1
ModelkaDuckshop-2384

2. Trendation

#ad

Trendation, Master prošel dárek k ukončení studia hrnek s nápisem Master Graduation úspěšný test nápad na dárek černý

#ad
Trendation #ad - Tisk / odeslání v německu: hrnky jsou kvalitně potištěny v Německu, pečlivě zabaleny a odesílány. Veselý dárek k úspěšnému složení zkoušky pro dostání, studium nebo mistr.

Tento hrnek se velmi rád daruje ke dni svatého Valentýna, Vánocům nebo narozeninám. Oboustranný tisk: hrníček je potištěn z obou stran, aby ho mohli používat leváci i praváci. Vhodné do myčky nádobí / mikrovlnné vlny: díky kvalitnímu tisku jsou naše kávové šálky, šálky na čaj a šálky na kakao atd. Veselý hrnek k úspěšné zkoušce pro bakaláře, maturitu, Abi Azubi Ausuibilddener Test. Vhodné do myčky, používají se speciální barvy a techniky tisku pro zajištění velmi dobré kvality.
ZnačkaTrendation #ad
VýrobceTrendation #ad
Výška12
Délka10
Hmotnost0.42
Šířka9
Číslo díluBLK-MG-03/1263
ModelkaBLK-MG-03/1263

3. GRAVURZEILE

#ad

GRAVURZEILE Leonardo Puccini sklenice na víno s rytinou – Master 2023 – nejlepší ročník všech dob – personalizovaná se jménem – hezký dárek pro vás a pro něj k mistrovství – barva Puccini

#ad
GRAVURZEILE #ad - Značka znamená čiré a nejjemnější zpracování. Díky inovativní high-tech receptuře teqton mimořádně robustní, nárazuvzdorný a samozřejmě vhodný do myčky. Pokud máte ještě dotazy k našim produktům nebo dodání neodpovídá vašim představám, jsme vám k dispozici jak telefonicky, tak e-mailem s radou a činem.

Každá naše sklenice na víno pochází z tradičního domu leonardo. Moderní laserová rytina – vysoce kvalitní sklenice na víno s přesným laserovým gravírováním. Personalizované svým vlastním jménem připomíná toto sklo vždy zcela zvláštní ročník. ServiceorientovÁ - objednejte ještě dnes a přesvědčte se sami o prvotřídní kvalitě a rychlém odeslání. Aby bylo zajištěno, že se každá sklenice před odesláním zkontroluje na chyby rytiny a následně bezpečně zabalí.

Rozměry: rozměry – rozměry kalichu odpovídají standardu Š 95 x v 130 mm, skleněný okraj š 64 mm. Perfektní dárek na maturitu, prošlé vzdělání, bakaláře nebo mistra. Naše gravírované sklenice na víno nabízejí design a motivy pro nejrůznější příležitosti a přesvědčí nejvyšší kvalitou a péčí. Sklenice k ukončení – personalizovaná sklenice na víno. Celková výška skla činí 240 mm a maximální objem je 560 ml.
ZnačkaGRAVURZEILE #ad
VýrobceGRAVURZEILE #ad
Výška9.45
Délka3.74
Hmotnost0.44
Šířka3.74
Číslo díluGZ-13942.1
ModelkaGZ-13942.1

4. Kiddle-Design

#ad

Kiddle-Design Bachelor Master maturita 2024 šálek černý promoce dárek personalizované jméno absolventka doktor ženy dámy ukončení školy maturita

#ad
Kiddle-Design #ad - Díky speciální povrchové úpravě je hrnek na kávu a také potisk odolný proti poškrábání, vhodný do mikrovlnné trouby a myčky nádobí – tedy perfektní každodenní společník doma, v práci a v kanceláři. Vysoce kvalitní keramika v zářivě bílé – oboustranně potištěný hrnek přesvědčí výraznými, zářivými barvami a velmi ostrým potiskem.

Zvláštní dárek pro vás – tento personalizovaný hrnek je perfektním dárkem k ukončení roku 2023 pro každou absolventku, ať už bakalářku, mistra nebo doktora. Láskyplně zabaleno a rychle odesláno – všechny naše výrobky pro vlastní tvorbu jsou pro vás s láskou k detailu vyrobeny, vyrobeny, bezpečně zabaleny a co nejrychleji vám zaslány.

Náš hrnek je ultimativní dárek pro každou tvrdě pracující studentku. Ideální jako peněžní dárek k bakalářské práci nebo závěrečné zkoušce! Oceňování hodnoty pro studentku – ukažte budoucí maturistce nebo postgraduálnímu studentovi, jak jste hrdí na její úspěch. Individuálně ztvárněno svým jménem! oslavte ukončení školy – náš speciální motiv absolventky je láskyplnou vzpomínkou na maturitu nebo ukončení studia.
ZnačkaKiddle-Design #ad
VýrobceKiddle-Design #ad
Výška3.94
Délka4.72
Šířka4.72

5. bsb

#ad

Bsb Karta k magisterskému ukončení, dárek k vysvědčení v rozměrech 11,5 x 17,0 cm, blahopřání, složená zkouška s motivem magisterského klobouku, dárky k ukončení magisterského studia s obálkou

#ad
bsb #ad - S našimi kartami se postará o každou příležitost. Konečně vyrobeno – k tomuto obrovskému milníku v životě se vyplatí poblahopřát k vyjádření podpory a hrdosti. Hrdě zastupujeme koncept "vše z jedné ruky".

Bsb - již více než 25 let jsme my, rodinný podnik bsb-obpacher gmbh, jedním z předních německých vydavatelů pohlednic / papírnic. Od veselých až po emocionální – my ve společnosti bsb máme blahopřání ve všech možných variantách – jak pro vtipné, tak i pro citlivá poselství. Láskyplné pohlednice jsou umělecké, kreativní a vyrobené s láskou k detailu.

Vykouzlete příjemcům karty Master úsměv na rtech. Jedinečné motivy – naše blahopřání má veselý, stylový nebo jednoduše krásný motiv. Jsme členem amfori bsci a naše výrobky jsou z velké části certifikovány FSC FSC C014266. Fsc certifikováno – naši odpovědnost vůči člověku a přírodě bereme velmi vážně.
Značkabsb #ad
Výrobcebsb #ad
Číslo dílu631141-2
Modelka631141-2

6. ELUNO

#ad

ELUNO 3D skleněný kvádr | Master + roční počet | blahopřání s textem na přání | dárek k masteru

#ad
ELUNO #ad - Lze zobrazit i malé detaily. Tvá fotografie se tak říká uprostřed skla. Skleněný kvádr o rozměrech 80 x 50 x 50 mm s vyrytým znamením zvěrokruhu! negravírujeme motiv pomocí vysoce výkonného laseru, ale přímo do skla.

Vyryjeme naše motivy minimálně 20 000 obrazových bodů, takže je zaručeno vynikající zobrazení. Dárková krabička je černá a uvnitř vyložená sametovou látkou tak, že je skleněný krystal perfektně chráněn a dárek upoutá pozornost. Skleněný krystal se ve svém skutečném lesku rozzáří tehdy, když ho přímo osvětlíte na okno, nebo osvětlíte pomocí našeho LED světelného podstavce VIP-LASER.

S naší technologií 3d tone vyryjeme vaši fotografii extrémně ostře a detailně uprostřed skleněného krystalu. To zajistí úžasný moment při obdarovaném obdarovaném okamžiku. Díky tomu je tento produkt ideální k tomu, abyste ho mohli dále spolehnout. Všechny naše skleněné krystaly se dodávají v kvalitní dárkové krabičce s certifikátem.
ZnačkaELUNO #ad
VýrobceELUNO #ad
Hmotnost1.1

7. Onebttl

#ad

PhD dárek s dárkovou krabičkou, nápad na dárek pro bakalářské mistry, absolventský dárek, Onebttl Dárek k ukončení studia 2023 – doktorský klobouk bakalářský klobouk hrnek, dárek k promoci

#ad
Onebttl #ad - Pokud se hrnek při dodání rozbije, můžete se na nás obrátit. Ačkoliv tvrdě pracujeme na zajištění vysokých standardů kvality díky několika testům kvality, stále se setkáváme s výrobky s vadami po dodání.

Perfektní dárek k promoci pro vysokou školu nebo jiné absolventy – jedinečně navržený jako oděv a čepice, nezapomenutelný a funkční. Krásný dekor pro všední den – nadpis "happy graduation" blahopřání k ukončení studia a šaty jsou zdobeny zlatými ozdobami, skvělá dekorace pro domov nebo do práce. Kvalitní keramický hrnek na kávu – 11 uncí, netoxický porcelán bez olova, bezpečný pro mikrovlnnou troubu, myčku nádobí a mrazničku s potiskem odolným proti poškrábání.

Spokojenost zaručena – 30denní záruka vrácení peněz a doživotní servisní podpora pro vaši spokojenost. Skvělý doplněk k příslušenství pro závěrečnou party – party dárky, díky nimž bude vaše oslava výjimečný zážitek.
ZnačkaOnebttl #ad
Hmotnost1.63
Číslo díluGraduation Mug EU
ModelkaGraduation Mug EU

8. Pagma Druck

#ad

S rčením masterovým zakončením, nápad na dárek, šálek na kávu Povolání Studium Masterpráce hrníček na čaj hrnek, Šálek Master veselý, Master dárek pro povolání

#ad
Pagma Druck #ad - Master: hrnek coole master pro všechny druhy problémů. Objem cca 330 ml. Nápad na dárek pro mistrovské studenty. Lze použít jako šálek na kávu, kakaový pohár a hrnek na kávu.

Ruční práce: zušlechtěno v německu, potištěno, zabaleno a odesláno. Robustní potisk zaručuje dlouhotrvající radost. Skvělý vánoční dárek nebo dárek k narozeninám. Pro všechny, kteří mají humor a pracují zvládli. Nápis vykouzlí každému z této oblasti úsměv na rtech i v nejrannějších ranních hodinách. Vysoká kvalita: lze mýt v myčce a používat v mikrovlnné troubě.

100% prémiový povrch z keramiky. Každý hrnek s potiskem Pagma je vytvořen s láskou k detailu. Všechny šálky jsou pečlivě a stabilně zabaleny. Tento hrnek je skvělý dárek pro každodenní hrdiny, kteří mají majitou práci a tím i masteru. Oboustranně potištěný, a proto ideální pro praváky i leváky.
ZnačkaPagma Druck #ad
VýrobcePagma Druck #ad
Hmotnost0.75

9. Shirtgeil

#ad

Šálek s nápisem Uni Das Wars Master Dárek k ukončení šálek na kávu Master Dárky Závěr 11 Oz. Bílý

#ad
Shirtgeil #ad - Vhodné dárky k promoci pro akademiky a absolventy jako hrnek Shirtgeil. Hrnek / hrnek je vhodný pro horkou kávu a čaj. Tento dárkový hrnek s nápisem byl navržen a potištěn v Německu. Tento hrnek je vhodný jako dárek pro leváky i praváky. Vysoce kvalitní tisk s dlouhou životností zářivých barev. Naše šálky jsou oboustranně potištěné a vhodné do mikrovlnné trouby a myčky. Vysoce kvalitní keramický hrnek v top zpracování a trvanlivá kvalita. Objem 325 ml, Ø 80 mm, výška 95 mm.
ZnačkaShirtgeil #ad
VýrobceShirtgeil #ad
Hmotnost0.69
Číslo díluVDgwww6nnNCCnN1wwRx
ModelkaVDgwww6nnNCCnN1wwRx

10. BRUBAKER

#ad

Ruční práce železná figurka kovový muž zkouška, kovová figurka nápad na dárek pro studenty, BRUBAKER Šroubový panáček ukončení studia Bakalář Master

#ad
BRUBAKER #ad - Moderní dekorace – tyto roztomilé kovové figurky přesvědčí mnoha malými detaily a svým kovovým lesklým povrchem. Pro mnoho profesí, každodenních situací a dárkových příležitostí máme vhodný dárek.

Velký výběr šroubových panáčků – objevte náš obrovský výběr kovových figurek a držáků na láhve vína. Díky kompaktní velikosti najde tato umělecká železná figurka své místo všude a nadchne své pozorovatele. Nápad na dárek k ukončení studia, vánocům nebo jako malý dárek pro občas, bakaláře nebo mistra – ať už k narozeninám, s tímto šroubovacím panáčkem máte originální dárek pro různé příležitosti.

Rozměry – tato figurka je 9, 5 cm široká, 20, 5 cm vysoká a 10 cm dlouhá. S vašimi šrouby, maticemi a kovem se tyto figurky stanou skutečnými poutači očí u vás doma. Kovové panáčky jsou oblíbené dárky pro občas. Díky tomu je každá figurka jedinečná a výjimečná. Každý šroubový panáček je unikát – tyto svařovací figurky jsou ručně vyráběny náročnou, láskyplnou jemnou prací.
ZnačkaBRUBAKER #ad
VýrobceBRUBAKER #ad
Výška8.07
Délka3.94
Hmotnost0.82
Šířka3.74