Top 10 Petroleumofen Für Innenräume – Terasové ohřívače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Venker

#ad

Stojací nástěnné topení skleníkové topení 2 kW zelené plynové topení plynový zářič

#ad
Venker #ad - Výkon: 2 kW. Piezo zapalování, pojistka proti hladovění kyslíkem. Spotřeba : 150 g/h. Provedení: 50 mbar. Mnohostranné použití.
ZnačkaVenker #ad
Výška17.72
Délka5.51
Hmotnost12.79
Šířka14.17
Číslo dílu333101

2. blumfeldt

#ad

Vč. hadice a reduktoru tlaku, termostat, do 11 kg plynové lahve, blumfeldt Plynová topná trouba Andora Deluxe – dva stupně topení s výkonem 2 a 3,4 kW, černá, topná plocha: do 68 m², požární průsvit

#ad
blumfeldt #ad - Plynový ohřívač s 360° výhledem plamenů: vychutnejte si s tímto elektrickým terasovým topením po celý rok plynové topení. Umístěte topení pohodlně ve své zahradě, na terase nebo na balkon. Montáž bez námahy: náš plynový infrazářič je vybaven spojovací hadicí a redukčním ventilem a je připraven k okamžitému použití.

Plynový plamen hoří jako pochodeň a poskytuje úžasný 360° Fire View a příjemné teplo. Náš infrazářič lze bezpečně zapálit pomocí integrovaného elektrického zapalování. Tato topná houba vás zahřeje, když je zima, a zajišťuje příjemné klima v přírodě. Užívejte si útulné chladné dny venku: dopřejte si teplo do svého venkovního prostředí s naším infrazářičem na terasu a zahradu.

Výkonný, bezpečný a energeticky účinný: tento plynový ohřívač je vhodný pro použití až 11 kg propanových nebo butanových lahví na kapalný plyn. Přenáší teplo, kde potřebujete teplo, ať už jsi kdekoliv: s lehce jezdícími podlahovými kolečky a bez elektrického kabelu lze tento plynový infrazářič pro venkovní použití zcela jednoduše přesunout tam, aniž byste potřebovali zásuvku.
Značkablumfeldt #ad
Výrobceblumfeldt #ad
Výška13.39
Délka32.28
Hmotnost44.95
Šířka22.05
Číslo díluHHG14-Andora Deluxe
Modelka10035406

3. Zibro

#ad

ZIBRO RS-220, Tragbarer mechanischer Heizstrahler, heizt bis zu 35 Quadratmeter, keine Installation erforderlich, Leistung 2200 W, japanische Spitzenqualität

#ad
Zibro #ad - Keine installation und kein kamin erforderlich. Zibro rs-220 mit cO2-Wächter. Modell 2020 Diese tragbare pfanne ist ohne Rückdeckel entworfen, da sie nicht mehr benötigt wird. Einkammerbrenner 800 °C. Empfohlener Brennstoff Toyotomi Plus.
ZnačkaZibro #ad
VýrobceTOYOTOMI #ad
Výška11.06
Délka17.56
Hmotnost16.53
Šířka16.61
Číslo díluRS-220
ModelkaRS-220
Záruka2 jahre.

4. DURAMAXX

#ad

Duramaxx Kamtschatka • plynová kamna • plynové topné těleso • plynový ohřívač • infračervený keramický hořák • integrovaný Piezo zapalovač • 3stupňový nastavitelný plynový ventil • 1500 – 4100 wattů tepelný výkon • použitelná butanová nebo propanová láhev do 15 kg • černé

#ad
DURAMAXX #ad - Kompatibilní:infračervený keramický hořák od duramaxx je použitelný s láhvemi naplněnými tekutým propanem nebo butanem do 15 kg. Lahve mají místo v prostorném vnitřku a jsou zcela jednoduše zajištěny svorkou na zadní stěně.

Trvale teplé:kamna se zapalují integrovaným piezo zapalováním, které funguje zcela bez proudu nebo zapalovače. Při použití 5 kg plynové láhve vydává plynový hořák teplo 17 maximální stupeň až 45 hodin minimální stupeň. Příjemné teplo:s plynovými kamny se nechá rychle a snadno vyrobit příjemné teplo. Tak je možný příjemný pobyt i v chladných dnech na všech místech, která nemají vlastní permanentní topení nebo přípojku proudu.

Výkonný a flexibilní:pomocí 3stupňového regulátoru je regulován přívod plynu k infračervenému keramickému hořáku. Tak má plynový hořák tepelný výkon 1500, 2800 nebo 4100 wattů a vyhřívá velmi rychle příjemným teplem. Přenosný:Čtyři kolečka usnadňují přepravu plynového topidla, zatímco bezpečnost mřížka chrání keramický hořák před nechtěným dotykem. Tak budou vymrzlé zimní zahrady, dílny nebo kryté terasy rychle vyhřáté.
ZnačkaDURAMAXX #ad
VýrobceDURAMAXX #ad
Výška15.75
Délka30.71
Hmotnost27.01
Šířka18.5
Číslo díluHTR1-Kamtschatka

5. Tronitechnik

#ad

Keramický plynový sporák, plynový zářič pro plynové láhve, 3 stupně, plynový ohřívač, topení vč. regulátoru tlaku, plynový ohřívač, TroniTechnik® Topné zařízení 4200 W, propanový plynový ohřívač

#ad
Tronitechnik #ad - Krbová kamna značky tronitechnik lze provozovat s použitelnou plynovou lahví s objemem až 15 kg. Je poháněn propanovým plynem a nabízí tak bezpečný způsob vytápění místností. Naše plynová kamna představují zvláštní variantu běžných krbových kamen, že odpadá časově náročný proces pořizování a skladování dřeva, nýbrž plynem.

Díky kvalitnímu zpracování a různým provedením je topný ventilátor nejen funkční, ale také atraktivní poutač pozornosti ve vašem domě, který se optimálně integruje do vašeho zařízení. Naše katalyzační kamna jsou velmi flexibilně použitelná a lze ji použít venku. Pokud plánujete přežít zimu teplem, je pro vás naše topná kamna perfektní volbou. Díky elektrickému zapalování je zapálení plynového plamene vašeho plynového topení bezpečné a nekomplikované. Pro zvýšení bezpečnosti jsou integrovány další ochranné systémy, a zařízení pro selhání plamene fFD, který zabraňuje pronikání hořlavých plynů do topného tělesa, který monitoruje obsah kyslíku při spalování, jako je systém nedostatku kyslíku ODS, když plamen zhasne.

V chladných dnech si můžete odpočinout a u šálku kakaa nebo čaje si před vlastním topením užívat příjemné teplo. Tím se zabrání riziku hromadění plynu v přístroji. Kromě toho má stupňovitý regulátor, se kterým si můžete pohodlně vybrat mezi třemi stupni topení 1600 W, 2600 W a 4200 W. Náš plynový ohřívač hb-015 má na zadní straně blatník, který zajišťuje bezpečné a stabilní umístění 15kg plynové láhve.
ZnačkaTronitechnik #ad
VýrobceTronitechnik #ad
Výška29.13
Délka16.54
Hmotnost17.64
Šířka17.32

6. KESSER

#ad

Energeticky úsporné topení 700 W, terasový infrazářič, vnitřní prostor s oscilací 360°, elektrické topení s IP55, KESSER® Stojací infrazářič infračervené topení, stojanový přístroj

#ad
KESSER #ad - Náš terasový zářič je o 30 % efektivnější než běžné halogenové trubice a šetří tak proud. Neplýtvejte energií, abyste neztratili teplo. Výhřev ve věži navíc vyzařuje záření okolním tělům, nastavte topení individuálně, povrchům a předmětům a zajišťuje okamžitý vývoj tepla do 30 sekund.

Ten lze nastavit ve dvou stupních topení: dva stupně topení zajišťují individuální teplo. Stabilní konstrukce zajišťuje bezpečnou ochranu proti překlopení, protože při sklonu 45° se topení okamžitě vypne. Díky příjemnému sálavému teplu mohou vaši hosté, přátelé a rodina sedět venku i ve vlhkém a chladném počasí. Při spaní nebo při rozhovoru s přáteli na zahradě můžete přístroj nechat běžet, aniž byste byli rušeni hlasitostí.

Topný systém je chráněn i před silnějším deštěm a větrem. Umístěte topnou troubu flexibilně na požadované místo. Protože naše topení je odolné proti korozi a navíc je chráněno proti stříkající vodě. To má tu výhodu, že i za větrných povětrnostních podmínek je teplo efektivně distribuováno. Kromě toho je reflektor chráněn robustní ochrannou mřížkou z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli. Zářivě efektivní konstrukce díky inteligentní reflexi vytváří ideální teplo.
ZnačkaKESSER #ad
VýrobceKESSER #ad
Hmotnost5.95

7. blumfeldt

#ad

černý, Blumfeldt Terasové topení, plynový ohřívač na terasu, zářivý, venkovní plynový infrazářič

#ad
blumfeldt #ad - Přenáší teplo, kde potřebujete teplo, ať už jsi kdekoliv: s lehce jezdícími podlahovými kolečky a bez elektrického kabelu lze tento terasový plynový infrazářič pro venkovní použití zcela jednoduše přesunout tam, aniž byste potřebovali zásuvku.

Umístěte topení pohodlně na zahradě, na terase nebo na balkon. Tato plynová kamna ohřívají vzduch a zajišťují příjemné teplo na terase, balkoně nebo zahradě. Plynový plamen hoří silně a poskytuje nádherný výhled a příjemné teplo v chladných dnech. Náš zářič na terasu lze bezpečně zapálit integrovaným elektrickým zapalováním. Příjemné teplo venku: přineste teplo do svého venkovního prostředí pomocí mobilního topného tělesa blumfeldt na terase.

Plynový ohřívač s náhledem plamenů: vychutnejte si topení po celý rok s naším elektrickým plynovým ohřívačem terasy. Montáž bez námahy: náš terasový zářič je vybaven montážní sadou, spojovací hadicí a redukčním ventilem a je připraven k okamžitému použití. Výkonný, bezpečný a energeticky účinný: tento plynový infrazářič je vhodný pro použití až 11 kg propanových nebo butanových lahví na kapalný plyn.
Značkablumfeldt #ad
Výrobceblumfeldt #ad
Výška11.81
Délka31.5
Hmotnost25.68
Šířka18.5
Číslo díluHHG9-Bonaparte
ModelkaHHG9-Bonaparte

8. DMS

#ad

Plynový ohřívač, infračervené, infračervený keramický hořák vč. regulátoru tlaku plynu, butanové propanové láhve do 15 kg EEK A, plynový ohřívač, plynové hadice, DMS® Plynový ohřívač 4200 W

#ad
DMS #ad - Mobilní a robustní keramická plynová kamna s vysokým topným výkonem 4200 W pro dobře větrané vnitřní prostory a venkovní prostory chráněné před povětrnostními vlivy.

Rychlý a jednoduchý start díky piezo zapalovači a maximální bezpečnost díky pojistce proti nedostatku kyslíku, regulátoru tlaku plynu a termoelektrické pojistce zapalování; maximální mobilita díky 4 stabilním řídícím kolečkům. Vhodné pro použití s butanovými nebo propanovými lahvemi na kapalný plyn do 15 kg, butanu nebo propan-butanu, plynovým typem propanu, piezoelektrické zapalování. Rychlé a jednoduché nastavení 3 stupňů teploty pomocí dobře dosažitelné otočné páky. Třída energetické účinnosti: a, 4 stabilní otočná kolečka, maximální spotřeba 305 g/h, rozměry: 42 x 74 x 35 cm, topný článek: keramická dlažba.
ZnačkaDMS #ad
VýrobceDMS #ad
Výška29.13
Délka13.78
Hmotnost22.05
Šířka16.54
ModelkaKGH-08

9. JQBFPL

#ad

Knoty petrolejového topení, náhradní knot, vícebarevná, topení, petrolejový topidlo, efektivní kempování, vaření, JQBFPL 6 kusů knotů pro petrolejové pece do interiérů, petrolejová kamna

#ad
JQBFPL #ad - Velikost: průměr 95 mm x výška 180 mm. Knot se velmi pohodlně používá a snadno se vyměňuje. Vhodné pro petrolejové topení, skleníky.

Instalace trvá jen několik minut. Rovněž vhodné pro skleníky. Knot s dlouhou životností: knot pro petrolejový ohřívač s dlouhou životností, který vás udrží v teple při kempování, plachtění. Bezpečné použití: knot olejové lampy nevytváří žádný kouř a nemá žádný zápach, který hoří déle, zdravěji a bezpečněji. Náhradní knot: knot pro petrolejové ohřívače. Vysoce kvalitní materiály: z bavlny a skelných vláken pro optimální sací výkon a dlouhou životnost.
ZnačkaJQBFPL #ad
VýrobceGETZ GSYO #ad
Hmotnost1.1

10. Akenuoke

#ad

Vaření, petrolejová kamna 95 x h 2,5 x 180 mm, topení, Akenuoke 6 kusů knotů pro petrolejové pece pro vnitřní prostory, knoty pro vytápění petroleje interiér, kempování, náhradní knot pro petrolejové topení, topení

#ad
Akenuoke #ad - Edding náhradní knot knot pro petrolejová kamna. Knot se velmi pohodlně ovládá a snadno se vyměňuje. Instalace trvá jen několik minut. Vhodné i do interiéru.

Vinylový knot s dlouhou životností petrolejová kamna s dlouhou životností, která vás udrží v teple při kempování a deštivém dni. Edding velikost výrobku průměr 95 mm x výška 180 mm. Kompatibilní s většinou petrolejových vařičů pro efektivní kempování topení, petrolejová kamna. Vinylové materiály vysoce kvalitní materiály knoty pro petrolejová kamna pro vnitřní prostory Z bavlny a skleněných vláken pro optimální sací výkon a dlouhou životnost. Vinylový náramek bezpečné použití knoty pro vytápění petrolejových interiérů nevytváří žádný kouř a nemá zápach, který hoří déle, zdravěji a bezpečněji.
ZnačkaAkenuoke #ad
VýrobceAkenuoke #ad
Číslo dílu1
Modelka95