Top 10 pH Messgerät – Regular Stores

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Powerhaus24

#ad

POWERHAUS24 200 Rapid testovacích tablet 100 x pH fenol červený a 100 x DPD1 bez chlóru

#ad
Powerhaus24 #ad - Rapid tablety pro zkoušečky třepání s porovnáním barev. Pozor: není vhodné pro fotometr. Rozsah dodávky: 100 x dpd1 testovací tablety, 100 x Fhenol Red testovací tablety. Testovací tablety k určení nejdůležitějších hodnot vody v bazénu a vířivce. Rychlá, cenově výhodná a přesná metoda pro stanovení hodnot vody.
ZnačkaPowerhaus24 #ad
VýrobcePowerhaus24 #ad
Číslo díluPH24_TBSRP500-100_ TBSRD1500-100

2. STEINBACH

#ad

Testovací souprava vody Steinbach

#ad
STEINBACH #ad - Pro hodnotu pH a volný chlór. Vždy 30 ks. Dodávka v ochranném obalu. Phenol-red tablety + DPD1.
ZnačkaSTEINBACH #ad
VýrobceSteinbach #ad
Výška4.72
Délka0.98
Hmotnost0.04
Šířka1.97
Číslo dílu00-79010
Modelka00-79010
ZárukaKeine Angabe

3. Pool-i.d.

#ad

500 Rapid testovací tablety pH hodnota fenol Red, Phenol červený

#ad
Pool-i.d. #ad - Určení: rychlé určení hodnoty pH ve vodě. Manipulace: rychlá, nekomplikovaná manipulace pomocí blistru nedotýkejte se prsty, protože vliv výsledku testu. Verze rapid : rychle rozpustná. Použití: použitelné s testovačem pt100, 300, 400, 200, 500 nebo všemi běžnými testy na bázi DPD1 Rapid. Trvanlivost: až 9 let.
ZnačkaPool-i.d. #ad
VýrobcePool-I.D. #ad
Číslo díluTBSRP500-500

4. HM Digital

#ad

čistý filtrační systém, pití, lázně, HM DIGITAL DM-2 tds komerční inline-Dual TDS Monitor Meter Testing Hydroponics Gardening akvária útesy, bazény

#ad
HM Digital #ad - Dual-range 0-9990 ppm. Digitální kalibrace. Akvária, vodní filtr, ro systém pitné vody, bazén, čistička vzduchu a další. Commercial amd home, např. Funkce automatického vypnutí, po 3 minutách nepoužívání se automaticky vypne. Koncipováno pro komerční/průmyslové aplikace.
ZnačkaHM Digital #ad
VýrobceHM Digital #ad
Výška0.7
Délka4.6
Hmotnost7.2
Šířka2.7
Číslo díluHMDM-2
ModelkaHMDM-2

5. AGT

#ad

AGT Vyrovnávací paměť: 10dílná sada kalibračních roztoků pro testování hodnoty pH, pH pufrovací roztok, pH 4.00 a pH 6,86 pufrovací roztok, tester

#ad
AGT #ad - K výrobě testovacích kapalin pro testovací přístroje s hodnotou ph. 2 kalibrační roztoky: pH 4, 00 / 6, 86. 10dílná sada kalibračních řešení. Plnicí množství v balení: po 250 ml tekutiny. Pro výrobu testovacích kapalin ph vyrovnávací paměť vždy s ph 4, 00 a ph 6, 86. Ph pufrovací roztok – kromě toho relevantní nebo vhodné pro: tester vody, pláž, kalibrace, testovací proužky, kalibrace, nůž, měřicí přístroje, piknik, akvárium, bazén, měřicí přístroje, monitor, tužky, monitory, tester, papír, bazén, test.
ZnačkaAGT #ad
VýrobceAGT #ad
Číslo díluPV9221-944

6. Milwaukee

#ad

PH počítače pro akvária, lázně, pH ovladač/regulátor Milwaukee MC122 PRO vč. pH elektrody, jezírko a bazén

#ad
Milwaukee #ad - Včetně gelové dvojité membrány ph elektrody v laboratorní kvalitě pro minimální údržbu, maximální přesnost a vysoký výkon. Kontrolní rozsah ph con 5, 0 ph až 14, 2 pH 0, 5 pH. Regulátor ph-/ controlle pro akvária, lázně, bazény, nádrže na živiny, rybníky atd. Včetně 20 ml vyrovnávacího roztoku pH4 a 20 ml pH7 a montážní sady. Přesnost až na ± 0, 5 až 9, 0 ph s uživatelem volitelnými vysokými/nízkými nastavenými hodnotami. Lze kombinovat s magnetickými ventily nebo peristatickými dávkovacími čerpadly.
ZnačkaMilwaukee #ad
Výrobcegeneric #ad
Výška5.91
Délka11.81
Šířka5.91
Číslo díluMC122
ModelkaMC122

7. Lovibond

#ad

Elektronický bazénový tester SCUBA II pro měření chloru a hodnoty pH – bazénová voda – měřicí přístroj pro náročné soukromé provozovatele bazénů a vířivých bazénů

#ad
Lovibond #ad - Ve stabilním plastovém boxu. Míchací tyč, návod k obsluze. Reagenční tablety: 20 dpd 1 tableta volný chlor, 10 cya testovacích tablet kyselina kyanurová, 20 tablet fenolu červeného fotometru hodnota pH, 10 DPD3 tablet celkový chlor, 10 tablet AlkaM-fotometru alkinita.
ZnačkaLovibond #ad
VýrobceLovibond | Tintometer #ad
Výška0
Délka0
Šířka0
Číslo díluPT_216100

8. Bluelab

#ad

Měření hydroponické, venkovní prostory Grow Box a vnitřní zahradu, Bluelab METCOM Combo Meter – měřicí přístroj na měření vody a rostlin pro testování pH, teploty a EC TDS pro hydroponické systémy

#ad
Bluelab #ad - Otestujte a vyvažujte obsah živin pro optimální osmózu, voda, všeobecné použití: hydroponie, bazény, půdy, skleníky, zavlažovací systémy, pivovary a pěstování rostlin ve vnitřních prostorách; pěstování prospívajících rostlin a zeleniny.

Změřte hodnotu ph, tds, teplotu a elektronickou vodivost ec, ppm 500, ppm 700 a cf v živném roztoku s tímto trvanlivým měřicím přístrojem pro přesné nastavení plus a mínus pro vaši zahradu nebo hydroponický systém. Vodotěsný, jednoduchá kalibrace a atc dělají z tohoto digitálního hydroponického měřiče chytrý nástroj pro domácnost a skleník; včetně baterií, pouzdra na uložení sondy a kalibračního řešení, manuálu, sada pro péči k dostání samostatně.

Automatické vypnutí, lcd displej, ukazatel teploty ve stupních celsia a fahrenheita; změřte svůj růstový box, upozornění na baterie, vodu, minerální vlnu, substrát, zeminu a hydroponické živné roztoky efektivněji než testovací proužky pH. Vyvinuto a sestaveno na novém zélandu z domácích a importovaných komponent Bluelab, lídra na trhu s hydroponickým testovacím zařízením; s omezenou písemnou zárukou 5 let, doklad o koupi je nutný.
ZnačkaBluelab #ad
VýrobceBluelab #ad
Výška1.49
Délka5.7
Hmotnost0.33
Šířka3
Číslo díluMETCOM
ModelkaMETCOM

9. Cristal

#ad

Cristal Náhradní tablety pro zkušební zařízení vody | Refill-Pack 2x 30 Rapid testovacích tablet | aktivní kyslík DPD 4 | hodnota pH fenol červená | náhradní balení náhradních tablet tablety s

#ad
Cristal #ad - Vhodné pro testování vody cristal kyslík/ph, jakož i další na trhu dostupné testery bazénů s tabletami na činidla. Vypláchněte příslušný tester vodou a naplňte jej vodou v bazénu až po odpovídající značku.

S doplňovacím balením náhradními tabletami pro váš přístroj pro testování vody pro měření pH a aktivního kyslíku ve vodě v bazénu. 4 pro měření aktivního kyslíku a 30 tablet fenolu Red pro stanovení hodnoty pH. Měření hodnot vody by mělo být prováděno pravidelně, 0 - 7, nejméně 1 x týdně. Pro optimální péči o vodu dbejte na správnou hodnotu pH, měla by být mezi 7, 4 a nastavuje se pomocí zvedáku pH nebo pH reduktoru.

Příslušný testovací přístroj nabízí ve spojení s tabletami dpd a fenolově červené vysokou přesnost měření, bezpečnost a pohodlnou manipulaci pro stanovení hodnoty aktivního kyslíku a pH. Vložte příslušnou tabletu pro hodnotu pH nebo aktivního kyslíku, silně protřepejte a odečtěte hodnoty. Obdržíte celkem 30 testovacích tablet dpd č.
ZnačkaCristal #ad
VýrobceCristal #ad
Výška0.79
Délka5.12
Šířka1.57
Číslo dílu287009
Modelka287009

10. BOSIKE

#ad

Alkalinität, Bosike 3 in 1 Whirlpool, Brom und pH Wert, Pool Tester & Spa Teststreifen Set, 125 Wassertester für freies Chlor

#ad
BOSIKE #ad - Hochpräzise ergebnisse - diese wasserhärteteststreifen wurden speziell für warmes Wasser entwickelt und liefern in kürzester Zeit und ohne großen Aufwand sofortige und zuverlässige Ergebnisse. Testet auf 3 parameter: freies Chlor, Alkalinität, Brom und pH Wert. Schnell und präzise - einfaches testen in 3 schritten: halten sie den strip für 2 Sekunden im Wasser, nehmen Sie ihn heraus und halten waargerecht für 30 Sekunden, dann vergleichen Sie ihn mit den Farben auf der Box.

Hingegen können unsere Teststreifen Ihr Wasser das ganze Jahr über gesund und sauber halten. Zu viele oder zu wenige Chemikalien können die Sicherheit des Wassers gefährden. Es wird empfohlen 2 mal die woche zu testen um die Wasserqualität in regelmäßigen Abständen zu kontrollieren. Längere haltbarkeit - teststreifen für schwimmbäder sind in einer gut verschlossenen Dose verpackt, in der sie 2 Jahre lang gelagert werden können.

Ultimative teststreifen für zuhause - bosike 125 wasserteststreifen für Whirlpools sind aus hochwertigem Faserpapier und ohne farbverändernde Pads hergestellt. Einfacher geht es doch gar nicht. Sparen sie geld und stress - sie wollen nicht zu einem pool-laden gehen, geld und vermeiden Sie Ärger, während Sie mit Sicherheit wissen, um Ihr Wasser testen zu lassen? Wir auch nicht - Sparen Sie Zeit, dass Ihr Wasser balanciert und sicher ist.
ZnačkaBOSIKE #ad
VýrobceBOSIKE #ad
Číslo díluBSK-YC3IN1
ModelkaBSK-YC3IN1