Top 10 Radkappen 13 Zoll 4er Set – Ozdobné kryty kol

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Radkappen König

#ad

13 palců RKK04 Multi-Color Line černo-stříbrná kryty kol / ozdobné kryty kol 4 kusy

#ad
Radkappen König #ad - Vysoce kvalitní prémiové ozdobné kryty kol z ABS plastu ve sportovním designu hliníkových ráfků. Před objednáním prosím zkontrolujte, zda se velikost pneumatiky palce shoduje s zde uvedenou velikostí krytů kol viz obrázky zboží, abyste ušetřili zbytečné náklady na vrácení.

V případě dotazů jsme Vám rádi k dispozici. Jednoduchá a rychlá montáž – dodržujte prosím přiložený návod k montáži! Bezpečné držení díky nastavitelnému bezpečnostnímu kroužku viz obrázky zboží. Rozsah dodávky: sada se 4 kryty kol, německý návod k montáži s bezpečnostními pokyny.
ZnačkaRadkappen König #ad
VýrobceRadkappen König #ad
Číslo díluRKK04_OCARD_300-502-13

2. Autoteppich Stylers

#ad

Volitelná velikost 13palcové krytky kol / ozdobné kryty kol Draco Bicolor černo-červené vhodné pro téměř všechny typy vozidel – univerzální

#ad
Autoteppich Stylers #ad - Odolné proti nárazu a roztříštění. Vč. Vysoce kvalitní prémiové ozdobné kryty kol z ABS plastu v sadě 4 ks. Našeho německého návodu k montáži. Jednoduchá a rychlá montáž – dodržujte přiložený návod k montáži! Bezpečné držení díky nastavitelnému bezpečnostnímu kroužku.
ZnačkaAutoteppich Stylers #ad
VýrobceAutoteppich Stylers #ad
Číslo díluATS75_DRACO_300-103-13

3. PP

#ad

4dílná sada poklice na kola ozdobné poklice Draco CS 13 " 13 " Černá Bílá Black White

#ad
PP #ad - Jednoduchá montáž bez nářadí. Plné zakrytí ráfek Horns a ventil otvor. Hodí se na každou běžnou standart ocel ráfku. Nehodí se při obzvláště Hervorstehender klenba ráfku. Klíčová-a nárazuvzdornou kvalitní ABS plast. Stabilní držení díky bezpečnostní kovový kroužek.
ZnačkaPP #ad
VýrobcePreisprofessor #ad
Číslo díluPP-Draco-CS-bla-ws-13

4. NRM

#ad

13 palců, černá/červená, NRM KO237 ozdobné kryty kol Draco CS, 4dílná sada

#ad
NRM #ad - Colour your car - kvalitní prémiová ozdobná clona na kola. Bezpečné upevnění bez nářadí. Nárazuvzdorný a nerozbitný ABS plast. 4dílná sada.
ZnačkaNRM #ad
VýrobceNRM #ad
Číslo díluKO237
ModelkaKO237

5. Eight Tec Handelsagentur

#ad

Volitelná barva a velikost 13palcové kryty kol, ozdobné kryty kol Draco Bicolor černá/růžová vhodné pro téměř všechny typy vozidel univerzální

#ad
Eight Tec Handelsagentur #ad - Vč. Našeho německého návodu k montáži. 13 palců, 4dílná sada. Vysoce kvalitní zpracování a materiály. Pevné a přesné usazení díky pružinovému ocelovému kroužku a plastovým drápům nastavitelné. 4dílná sada se vzhledem hliníkových ráfků.
ZnačkaEight Tec Handelsagentur #ad
VýrobceEight Tec Handelsagentur #ad
Číslo díluET_DRA9_300-404-13

6. Radkappen König

#ad

13 palců RKK04 Multi-Color Line černo-bílé kryty kol / ozdobné kryty kol 4 kusy

#ad
Radkappen König #ad - V případě dotazů jsme Vám rádi k dispozici. Jednoduchá a rychlá montáž – dodržujte prosím přiložený návod k montáži! Bezpečné držení díky nastavitelnému bezpečnostnímu kroužku viz obrázky zboží.

Vysoce kvalitní prémiové ozdobné kryty kol z ABS plastu ve sportovním designu hliníkových ráfků. Rozsah dodávky: sada se 4 kryty kol, německý návod k montáži s bezpečnostními pokyny. Před objednáním prosím zkontrolujte, zda se velikost pneumatiky palce shoduje s zde uvedenou velikostí krytů kol viz obrázky zboží, abyste ušetřili zbytečné náklady na vrácení.
ZnačkaRadkappen König #ad
VýrobceRadkappen König #ad
Číslo díluRKK04_OCARD_300-100-13

7. moto-MOLTICO

#ad

4dílná sada krytů kol pro všechny ocelové ráfky – nastavitelný pojistný kroužek – 14 palců – černá modrá

#ad
moto-MOLTICO #ad - Odolné při extrémním počasí. Nejsou k dispozici žádné levé nebo pravé kryty kol. Velikost správnou velikost si můžete přečíst označení na vašich pneumatikách. Kryt kola neotvírejte pěstí nebo nářadím.

Slo, identické. Dný nepříjemný hluk při vysokých rychlostech. Montáž ozdobné krytky na ráfek můžete jednoduše a rychle umístit a stejně snadno je sundat. Ozdobné clony jsou všechny 4 kusy stejné, které je uvedeno za R je správnou velikostí v palcích pro vaše ozdobné kryty kol, např. Kovový kroužek. Vysoce kvalitní plastové zpracování pro bezpečnou jízdu autem. S naší vysoce kvalitní 4dílnou sadou krytek na kola v dynamickém designu upoutáte pozornost i v zimě.

Vhodné pro všechny běžné ocelové ráfky. Po montáži zkontrolujte bezpečné usazení krytky kola a příp. Dodržujte přiložený návod k montáži. Odolné atraktivní ozdobné kryty kol z nárazuvzdorného a odolného abs plastu. PoznÁmky nevzdávejte se navzdory ocelovým ráfkům atraktivního vzhledu svého vozidla. 205/55 r16.
Značkamoto-MOLTICO #ad
VýrobceNRMSC #ad
Číslo dílu14_BLUE_BLACK
Modelka14_BLUE_BLACK

8. Autoteppich Stylers

#ad

13" 13" kryty kol 04/RK černo-královská modrá kryty kol barva a velikost volitelná!

#ad
Autoteppich Stylers #ad - Vč. Vysoce kvalitní zpracování a materiály 4dílná sada. Pevné a přesné usazení díky pružinovému ocelovému kroužku a plastovým drápům nastavitelné. Našeho německého návodu k montáži krytů kol König. Jednoduchá a rychlá montáž.
ZnačkaAutoteppich Stylers #ad
VýrobceAutoteppich Stylers #ad
Číslo díluATS_RADKAPPEN_DRACO_300-204-13

9. Radkappen König

#ad

33,02 cm 13", Kryty kol / poklice RKK04 Race Line černo-červené, 4 ks

#ad
Radkappen König #ad - Obsah balení: sada se 4 kryty na kola, německý montážní návod s bezpečnostními pokyny. Před objednáním zkontrolujte, zda velikosti pneumatiky souhlasí se zde uvedenou velikostí poklice viz obrázky zboží. Bezpečné držení díky nastavitelnému bezpečnostnímu kroužku viz obrázky zboží. Vysoce kvalitní prémiové kryty kol z plastu ABS se sportovním vzhledem hliníkových ráfků. -. Jednoduchá a rychlá montáž – dodržujte prosím přiložený návod k montáži český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaRadkappen König #ad
VýrobceRadkappen König #ad
Číslo díluRKK04_OCARD_RACE_300-103-13

10. NRM

#ad

NRM Ozdobná clona na kolo Drift bílá 13 palců 4dílná sada

#ad
NRM #ad - Nárazuvzdorný a nerozbitný ABS plast. 4dílná sada. Bezpečné upevnění bez nářadí. Kvalitní prémiová ozdobná clona na kola.
ZnačkaNRM #ad
VýrobceNRM #ad
Číslo díluKO065
ModelkaKO065