Top 10 rattengift extra Stark Profi – Deratizační prostředky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Gardigo

#ad

Pasti, GARDIGO® Past na krysy, v balení po 5 kusech | likvidace krys s profesionální plastovou pastí | snadná manipulace a hygienická | boj proti krysám uvnitř i venku

#ad
Gardigo #ad - Lze je také zcela jednoduše omýt. Použití: jak odhánět krysy? vybavte pasti návnadou na krysy a umístěte ji v blízkosti zdi, do dráhy myší. Německý servis a německý výrobce: nabízíme vám dlouholeté zkušenosti s vývojem produktů se sídlem firmy pro prodej a podporu v Německu.

Hygienické a znovu použitelné: kvalitní umělá hmota pasti na krysy se snadno čistí a za mokra nenaptná. Kvalitní plast: past na krysy gardigo z kvalitního plastu a s citlivým spouštěcím mechanismem kovového třmenu vám přináší efektivní a efektivní způsob boje proti krysám.

K čištění noste rukavice. I spouštěcí mechanismus zůstává i přes měnící se teploty spolehlivý. V případě záruky nebo záruky jste tak na bezpečné straně. Výběr správné návnady: doporučujeme jako návnadu na krysy na oříškovo-nugátový krém, arašídové máslo nebo játrové klobásy, které se natírají na povrch návnady. To zvyšuje šance na úspěch při chytání.
ZnačkaGardigo #ad
VýrobceTevigo #ad

2. Kerbl

#ad

40 cm, Kerbl 299633 Stanice na návnady Blocbox kov

#ad
Kerbl #ad - Hlodavci upřednostňují příjem potravy v zatemněných, chráněných oblastech. Stanice na návnady pro krysy, odklápěcí. Galvanicky pozinkováno. Uzamykatelný, aby návnady byly bezpečně mimo dosah dětí a domácích zvířat. Kov.
ZnačkaKerbl #ad
VýrobceKerbl #ad
Výška3.15
Délka15.75
Hmotnost1.59
Šířka3.15
Číslo dílu299633
Modelka299633

3. Petigi

#ad

Petigi 6 x stanice na návnady kompaktní box box na návnady box na myši box na krysy past na návnady pro hlodavce

#ad
Petigi #ad - Kompaktní box návnadová stanice - efektivní boj proti potkanům a myším. Jako návnadu lze použít čerstvou, pastovou a pevnou návnadu. Uzávěr je zajištěn klíčem – není možné spolknout děti nebo domácí zvířata. Materiál: umělá toff / velikost: 240 x 200 x 70 mm. Rozsah dodávky: 6 x kompaktní box na návnady, 6 x klíč, 6 x nástěnný držák! ! vezměte prosím na vědomí: Návnadu obdržíte v železářství na místě. Box je vhodný pro venkovní a vnitřní použití, jakož i pro mokřady. Neprodáváme žádné návnady online! ! .
ZnačkaPetigi #ad
VýrobcePetigi #ad

4. K DERDISCOUNT

#ad

Zahrada, průmysl, box na krysy dům, Sleva na návnadu: profesionální past na krysy | profesionální nářadí místo komorních lovců | box na návnady proti myším a potkanům | stanice na návnady

#ad
K DERDISCOUNT #ad - Praktický kabel: jednoduše vytáhněte návnadu na pojistnou tyč, která je součástí dodávky, a krysy se nalákají. Profesionální: s vysoce kvalitní stanicí na návnady ze stabilního plastu jsou problémy s krysami vyřešeny obratem ruky.

Rozsah dodávky: 2 stanice na návnady na krysy, porcovou návnadu, 2 výstražné nálepky, pasty na návnady, 2 klíče. Rozměry v x Š x h: 22 x 14 x 8 cm. Bezpečné: stanici návnady lze uzamknout klíčem a chrání před neoprávněným přístupem. Efektivní: ze zkušenosti berou krysy návnadu po 2 až 4 dnech.

Příjemný efekt: kvůli časově zpožděnému účinku se v boxu na návnady nenacházejí žádné mrtvé krysy. Všestranný: ať už uvnitř nebo venku: past na krysy se hodí pro trvalou i krátkodobou likvidaci škodlivých hlodavců a lze ji použít s bloky na návnady, jedovatou pšenici nebo návnadou na pšenici a hotovou návnadu.
ZnačkaK DERDISCOUNT #ad
VýrobceKöder-Discount #ad
Výška3.15
Délka8.66
Šířka5.51
Číslo díluSB.328923
Modelkajioe3

5. Roshield

#ad

ROSHIELD Pro Box | 2 extra große Ratten & Mäuse Vergiftungs- & Schnappfallen Köderbox | Killerbox | Rattenvergiftungsblöcke für drinnen und draußen | Ratten-/Mausvergiftung & Schnappfallen |

#ad
Roshield #ad - Hergestellt aus recyceltem kunststoff – unsere Köderboxen sind einzigartig, da sie ausschließlich in Großbritannien aus recycelten Kunststoffen aus Armaturenbrettern und Stoßstangen hergestellt werden. Für eine vielzahl von rattenvergiftungen einschließlich Rattenvergiftungsblöcken stark Bait ist nicht im Lieferumfang enthalten.

Fallen sind nicht im Lieferumfang enthalten. Verwenden sie keine rodentizide oder fallen ohne Verwendung dieser Box! Für nagergiftköder – extra große boxen mit köderstange, die doppelt mehr hält als andere Köderstationen. Bei verwendung für Fallen können sie extern mit einem Kabelbinder aktiviert werden. Entspricht den britischen vorschriften – roshield Köderstationen entsprechen den kürzlich geänderten Anforderungen für die sichere Verwendung von Amateur-Rodentiziden in manipulationssicheren Köderstationen.

Schützen sie kinder und haustiere: abschließbare köderstationen für professionelle und Amateuranwender, um Rodentizidköder und Rattenfallen sicher anzuwenden. Für ratten- und mausefallen – boxen können eine vielzahl von beliebten Ratten- und Mausefallen halten.
ZnačkaRoshield #ad
VýrobceFort Products Limited #ad
Výška12.72
Délka9.29
Šířka9.41
Číslo díluSXBOX2-78
ModelkaRBBK2

6. Köder-Discount

#ad

2, Deratizační stanička na krysy Köder-Discount

#ad
Köder-Discount #ad - Materiál: plast. Do deratizační staničky lze vložit návnadu v podobě pevných bloků, měkké pasty či pšenice / hotové návnady. Rozměry vxšxh: 120 x 270 x 180 mm, hmotnost: 460 g. Stejně tak sklapovací past na krysy. Pro otevření zasuňte do zámku klíč obdélníkovým koncem a otočte o 45°. Následně klíčem lehce pootočte a box otevřete. S bezpečnostní tyčkou na návnadu jed a systémem zamykání na klíč. Profesionální deratizační stanička na krysy z pevného plastu pro vnější i venkovní použití.
ZnačkaKöder-Discount #ad
VýrobceKöder-Discount #ad
Výška4.72
Délka10.63
Šířka7.01
Číslo díluKD-1a
ModelkaKD-1a

7. ARTECSIS

#ad

Opakovaně použitelná, použitelné uvnitř, lapací past, silná rázová síla, ARTECSIS Balení 2 ks klasických dřevěných pastí na krysy

#ad
ARTECSIS #ad - Jednoduchá a rychlá manipulace: sklopte třmen dozadu a zavěste kovové tyčinky do očka, aby byl třmen napnutý. Pasti poskytují spolehlivou ochranu před škůdci. Přístroj je vhodný pro zvířata a je šetrný k životnímu prostředí: Zvíře je rychle uloveno a nemusí trpět a přístroj lze používat vícekrát.

Spojte pasti společně s návnadou např. Tyto klasické pasti na krysy mají obzvlášť vysokou rázovou sílu. To zvyšuje pravděpodobnost úlovku! Klobásy, zelenina, arašídové máslo, ovoce, slanina podél cest potkanů a pravidelně je sledujte.2dílné balení se osvědčuje oproti jednotlivému nákupu – nejen kvůli cenové výhodě – lze postavit dvě pasti současně. Rozměry: 16, 5 x 8, 5 cm. Na základě materiálu se doporučuje použít pasti pouze uvnitř. Po použití past vyčistěte nejlépe jednorázovými rukavicemi.
ZnačkaARTECSIS #ad
VýrobceArtecsis #ad
Výška4.72
Délka1.97
Hmotnost0.35
Šířka5.12
Číslo dílu1
Modelka1

8. Köder-Discount

#ad

Köder-Discount 5 profesionálních krycích stanic Alpha k pokládání krycího gift – bloky na návnady, návnadu nebo pšeničné návnady + brožura s tipy / triky pro pokládání rattengift

#ad
Köder-Discount #ad - Výška x šířka x délka = 100 x 130 x 235 mm; hmotnost: cca 174 g. Tunelová stanice na návnady s tyčemi na návnadu a systémem klíčů. Box na návnady je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Podrobné tištěné rozdělení součástí dodávky. Může být naplněn jedem na krysy ve formě bloku na návnady, pastové návnady nebo pšeničné návnady. Dodávka bez jedu na krysy; obsahuje 5 výstražných nálepek "Pozor jed na krysy" od Köder-Discount.
ZnačkaKöder-Discount #ad
VýrobceKöder-Discount #ad
Číslo díluKDA5
ModelkaKDa5

9. DELYCUTE

#ad

DELYCUTE Past na myši živá osvědčená past na myši – chytí myši v domě nebo na zahradě past na krysy opakovaně a přátelská ke zvířatům

#ad
DELYCUTE #ad - Upevnění na zem je možné pomocí 4 oček. Vysoce citlivý spouštěcí systém: díky jednoduché manipulaci s touto pastí na myši a uzavření s neúspěšným chytáním myší! Zachyťte svou myš rychle a bezpečně a zdravě ji uvolňte.

100% vhodné pro zvířata! bezpečnost: naše past na myši jsou bezpečné pro domácí zvířata a děti. Zachytí vaše maličkosti živě, pastí na myši a 100% recyklovatelným ABS plastem. Univerzálně použitelná a vysoce kvalitní technologie: past na myši je vhodná pro všechna místa, uvnitř i venku. Dobrý pocit: náš tým vám rád pomůže vytěžit z pasti na myši DELYCUTE to nejlepší. Zvířecí a ekologické: podporují tuto pasti na myši chytání pasti a vzdávají se strašidelných metod zabíjení. Dné lepidlo nebo jed, žádné pružinové pasti, které jsou nebezpečné a šíří nemoci.
ZnačkaDELYCUTE #ad
VýrobceDELYCUTE #ad
Výška2.17
Délka8.86
Hmotnost0.46
Šířka2.36
ModelkaHG006

10. The Big Cheese

#ad

The Big Cheese Stanice pro návnady pro krysy a myši, bezpečná kontrola jedu na krysy a myši, černá

#ad
The Big Cheese #ad - Kompaktní návnadová stanice: měří 22, 6 cm. Použití s návnadou pro hlodavce: stanice na návnady je kompatibilní se všemi druhy nástrah pro hlodavce, včetně blokové návnady, návnady na obilí, návnady na nudle a návnady z přírodního zrna.

Uzamykatelná: uzamykatelná stanice na návnadu chrání děti a domácí zvířata před náhodným kontaktem s návnadami pro hlodavce. Jednoduché nastavení: stanice na návnadu musí být vybavena pouze návnadou a lze ji pak uzamknout a umístit na místo, kde byli hlodavci aktivní. Návnady nejsou součástí dodávky a je nutné je zakoupit samostatně. Stanice pro návnadu pro hlodavce má černý, 6 × 12 × 7, plochý design a hodí se tak na stěny a do cest hlodavců.
ZnačkaThe Big Cheese #ad
VýrobceThe Big Cheese #ad
Výška9.06
Délka4.72
Hmotnost0.57
Šířka2.76
Číslo díluSTV179
ModelkaSTV179