Top 10 Reiseadapter Italien Deutschland – Cestovní adaptéry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Weinsamkeit

#ad

1 USB-C, Itálii, USA, 1AC zásuvka, Weinsamkeit mezinárodní zásuvkový adaptér s 4 USB, Austrálii, Anglii, Cestovní adaptér po celém světě, cestovní zástrčka adaptér po celém světě pro Německo

#ad
Weinsamkeit #ad - Rychlé a inteligentní nabíjení se 4 usb přípojkami každé připojení: max. Vezměte prosím na vědomí: Adaptér není měnič napětí. Je vybaven dvojitou 8a pojistkou proti přetížení, bezpečnostními klapkami a zásuvným zámkem. Je certifikován RoHS, FCC a CE.

Ujistěte se, že vaše přístroje podporují dvojité nebo variabilní napětí, než je použijete s naším cestovním adaptérem. Nabízí maximální výkon 880 w při 110 v a 1840 W při 230 V. 5 v/3 a a 1 ac zásuvka, 4 a, náš adaptér může nabíjet až 6 zařízení současně vysokou rychlostí. Náš závazekzavazujeme se, že každý problém s adaptérem vyřešíme bezplatně nebo vám zašleme nový adaptér. 5 v/2, 6 a, celkový výkon: 5 v/5, 1 usb typ c max. Certifikovaná bezpečnost vyrobeno z kvalitního pc, náš mezinárodní adaptér nabízí maximální bezpečnost.

Díky malé velikosti a lehkosti je ideální pro všechny vaše cesty. Naším cílem je nabídnout vám nejlepší možné služby. Celosvětový cestovní adaptérnáš univerzální adaptér je vaším spolehlivým společníkem ve více než 180 zemích, včetně eu, austrálie, usa, velké británie, Číny a Japonska. V případě dotazů ohledně kvality produktu se na nás můžete obrátit prostřednictvím e-mailové schránky Amazon.
ZnačkaWeinsamkeit #ad
VýrobceWeinsamkeit #ad
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

2. Ortiny

#ad

Ortiny Cestovní adaptér po celém světě, UK, Itálie,, 1 USB C a 1 AC zásuvkou, USA, Thajsko, cestovní zástrčka 28 W Fast Charge univerzální adaptér pro Německo, mezinárodní zásuvkový adaptér se 4 USB

#ad
Ortiny #ad - Vícenásobná bezpečnostní ochrana: cestovní adaptér je vybaven dvojitými pojistkami, přepěťovou ochranou a bezpečnostním zamykáním dveří a jeho kryt je vyroben z vysoce kvalitního ohnivzdorného materiálu, který vydrží teploty až 750 °C. Pokud si nejste jisti, kompaktní design, neváhejte se nás zeptat. 4 usb a a 1 typ c: tento univerzální cestovní adaptér je vybaven 4 usb celkový výstup 5 v/2, 50/60 hz, 4 a max, 8a maximální zatížení.

Multifunkční designový koncept může splnit různé požadavky na nabíjení, malý a přenosný, zda je vhodný pro váš cíl, 1 × 5 cm, aniž byste museli brát s sebou další adaptéry. Havá upomínka: nejedná se o konvertor, tento univerzální cestovní adaptér je vhodný pouze pro přístroje s duálním napětím nebo globální zařízení s rozsahem vstupního napětí 110–230 voltů, transformace transformace nebo obrácení sítě není díky tomuto výstupnímu adaptéru dosaženo. Nejlepší společník na cesty: velikost 5, 3 × 7, aby se ušetřilo místo v zavazadle.

Může nabíjet až 6 zařízení současně, 1 typ c celkový výstup: 5v/3a a 1 ac podporuje 110-230 V, takže na cestách nemusíte mít s sebou více adaptérů. Tyto ochranné systémy zajišťují bezpečnější nabíjecí prostředí pro vás a vaši rodinu. S tímto univerzálním cestovním adaptérem si nemusíte na cestách do více než 224 zemí jako Evropa, Japonsko, Austrálie, Thajsko, Čína, USA, Velká Británie, Německo, Izrael, Asie, Itálie, Kolumbie atd. Univerzální cestovní adaptér 6 v 1: ortiny cestovní adaptér je vybaven konektory eu/uk/us/austrálie. Už nemusíte dělat starosti s nabíjením na různých místech.
ZnačkaOrtiny #ad
VýrobceOrtiny #ad
Výška2.09
Délka2.8
Hmotnost0.33
Šířka1.97
ModelkaJY-305B

3. LENCENT

#ad

LENCENT 2X cestovní adaptér cestovní zástrčka typ I Euro Schuko adaptér pro Austrálii Čínu Argentinu Nový Zéland Fidži Brazílie zásuvka bílá

#ad
LENCENT #ad - 3. 1. Cestovní adaptér pevně sedí v zásuvkách a nevyčnívá. Perfektní cestovní potřeby pro cestovatele a podnikatele. Cestovní adaptér typu i, nauru, ton. Ga, argentina, kompatibilní s většinou zámořských zemí jako austrálie, Šalamounovy ostrovy, niue, kokosové ostrovy Keelingovy ostrovy, Čína, Fidži, vánoční ostrov, norfolk island, ga, samoa, Kiribati, Tokelau, Papua-Nová Guinea, barma, Tuvalu, Pitcairnovy ostrovy, kuchařské ostrovy, nový zéland, Vanuatu atd.

3360° ochrana – dětská bezpečnost a uzemnění. 5. Maximální napětí až 250 v a intenzita proudu až 10 A, maximální výkon: 2500 W. Rozsah dodávky: 2 kusy cestovního adaptéru typu I DE na AU a návod k použití český jazyk nelze zaručit.

Kompaktní design a spolehlivý tvar – cestovní adaptér lencent k zásuvce typu i v austrálii nabízí spolehlivé a jednoduché spojení pro přístroje tím, že adaptér jednoduše zasunete mezi přístroj a zásuvku. 4. 2. Tyto cestovní adaptéry NEJSOU měniče napětí. S tímto cestovním adaptérem můžete nabíjet svůj smartphone, powerbanku, holicí strojek, iphone a také nejvýkonnější přístroje jako notebooky a vysoušeče vlasů z Německa na cestách po Austrálii.
ZnačkaLENCENT #ad
VýrobceShenzhenshi Paweiya Keji Youxian Gongsi #ad
Výška1.57
Délka2.6
Hmotnost0.25
Šířka1.57
Číslo dílu613310829485
Modelka850AU
ZárukaZáruka na celý život

4. LENCENT

#ad

LENCENT Cestovní adaptér síťový adaptér UK adaptér Anglie Německo konektor, typ G cestovní zástrčka proudový adaptér pro Spojené království Irsko zásuvka, s 2 USB QC3,0 + 1 typ C PD přípojkami

#ad
LENCENT #ad - Vnitřní bezpečnostní uzávěry zabraňují zasunutí předmětů do zásuvky, aby byla zajištěna bezpečnost vás a vaší rodiny. Pc ohnivzdorný materiál 750 °C. Pro další požadavky jsou k dispozici dva adaptéry. Cestovní adaptér typu g zásuvka kompatibilní s většinou zámořských zemí a regionů jako je velká británie, Irsko, jemen, saúdská arábie, uganda, Zimbabwe a další země a regiony jako Ha.

A macao, ghana, pákistán, singapur, mauricius, zambie, spojené arabské emiráty, Keňa, Brunej, Dubaj, Malajsie, Maledivy, které používají zásuvky typu G. Cestovní adaptér 4 v 11 ac zásuvka německá zásuvka s uzemněním + 1 přípojka typu c + 2 usb přípojky pro vysokorychlostní nabíjení 4 zařízení současně. Uk zástrčka 3250 w jmenovitý výkon 100–250 v 3250 w. Notebooky, holicí strojky, externí baterie a nejvýkonnější přístroje jako počítače nebo vysoušeče vlasů.

Maximální zatížení 13 a. Vynikající bezpečnost a exkluzivní technologie automatické detekceinteligentní nabíjení přes port zabraňuje poškození vašeho telefonu. Ideální na cesty malá velikost, univerzální a snadno se nosí. Bezpečnostní ochrana byla účinně vylepšena, aby se zabránilo různým problémům s elektrickými obvody. Upozornění: plných 20 w lze používat pouze tehdy, pokud je přístroj nabíjen výhradně přes typ C.
ZnačkaLENCENT #ad
VýrobceLENCENT Technology Co.,Ltd. #ad
Výška2.06
Délka2.76
Hmotnost0.26
Šířka1.6
ZárukaZáruka na celý život

5. hyleton

#ad

Evropu, mezinárodní cestovní zásuvka, Austrálie Usw, Anglii, USA, typ C, hyleton Cestovní adaptér po celém světě, cestovní adaptér pro Německo, univerzální zásuvkový adaptér 4 USB porty s 5,6 A a 1 3,0 A

#ad
hyleton #ad - Nejcestovnější zástrčka na světě je vhodná pro konektory následujících specifikací: typ A / typ I / typ G / typ C/ typ B / typ E. Nabízíme vám uspokojivé řešení. Kompaktní designcestovní nabíječka je tak malá, že jej můžete zasunout do kufru nebo batohu, je to dobrý průvodce na vaši cestu.

Cestovní adaptér univerzální cestovní adaptér od hyleton lze použít ve více než 224 zemích jako celá evropa, usa, thajsko, Mexiko, austrálie, Maledivy, itálie, sri lanka, uk, japonsko, dubai, většinu zemí v Asii. Cestovní adaptér 6 v 1 4 usb 5, mobilní telefon, hodinky a jiné zařízení současně, fotoaparát, 6 a + 1 typ c 3, aby vám ušetřily více času a doma, 0 A + 1 zásuvky, může nabíjet několik zařízení jako počítač, v kanceláři atd.

Spokojenost bezstarostná 18měsíční záruka. Není vhodné pro Jižní Afriku a Indie. Dvojitá pojistka proti přetížení, výstup typ c: 5 v/3 a, bezpečnostní okno, ROHS, zásuvný systém pro 100% bezpečnost. Pokud máte dotazy, odpovíme vám do 24 hodin. Bezpečnostní ochrana kompatibilní s 100 – 240 v, ce a fc.
Značkahyleton #ad
Výrobcehyleton #ad
Výška2.8
Délka2
Hmotnost0.49
Šířka2
Číslo díluCAAKF693

6. TESSAN

#ad

TESSAN Cestovní zástrčka Austrálie adaptér Čína Německo zástrčka se 2 USB 2,4 A, cestovní adaptér, zásuvkový adaptér cestovní adaptér napájecí adaptér pro nový Zéland Argentina nástěnná nabíječka

#ad
TESSAN #ad - A je vhodný pro některé přístroje vysoušeč vlasů, jako je mobil, ne více než 2500 W. Adaptér typu i: cestovní adaptér 2 pin evropský schuko na 3 pin austrálie, tumor valu, samoa, nauru, tonga, uruguguay, fidži, Svatý Vincent a Grenadiny, Šalamounovy ostrovy, Tádžikistán, Americký, Kiribati, Uzbekistán, argentina, Timor Leste, papua nová guinea, Čína, Nový Zéland, Austrálie, cookovy ostrovy, Samoa, Vanuatu atd.

Průvodce na cesty: díky velikosti 7, 08 × 5, 85 cm je tento univerzální adaptér kompaktní a přenosný. Vstupní koncept 3 v 1 splňuje různé požadavky na vaši cestu a ušetří vám spoustu zavazadlového prostoru, 37 × 6, aniž byste museli brát s sebou další adaptéry nebo zásuvky.

Je perfektní pro nabíjení elektrických výrobků, obrysy a evropskými konektory s zdířkou AUS typ I. Dva usb porty mohou nabíjet až 2, 4 a. Výkon až 2500 wattů max. Upozornění: nejedná se o konvertor. Tento adaptér na zásuvku aus slouží k připojení zařízení s německými bezpečnostními konektory, 10 a. Max. 250 v, tablet atd.
ZnačkaTESSAN #ad
VýrobceTESSAN #ad
Hmotnost0.22
Číslo díluTS-611-AU
ModelkaTS-611-AU

7. TESSAN

#ad

Cestovní adaptér Švýcarsko se 2 USB, adaptér na zásuvku Švýcarsko, Švýcarsko, adaptér Švýcarsko, napájecí adaptér Švýcarsko, zástrčka Švýcarsko, TESSAN Adaptér Švýcarsko Německo, typ J, EU na

#ad
TESSAN #ad - Tento švýcarský cestovní adaptér typu j je vhodný pouze pro přístroje se dvěma napětím nebo globální přístroje s rozsahem vstupního napětí 100–250 V. 250 v, 4 a 5 v. Výcarsko adaptér zásuvka: Švýcarsko cestovní adaptér má ac přípojku a dvě usb přípojky, 10 a.

Změna napětí transformace nebo změna frekvence sítě neprobíhá přes tento zásuvkový adaptér. Dva usb porty lze nabíjet až 2, které mohou připojit tři zařízení současně. Zásuvkový adaptér do Švýcarska, Madagaskaru, Jordánska, Lichtenštejnska, Rwandy atd. Upozornění: nejedná se o konvertor. Váží pouze 81 g a nepřidává vašemu zavazadlu žádnou další váhu. Cestovní adaptér typ j: cestovní adaptér pro přeměnu c/e/f zástrček na J konektor.

Kompatibilita: vhodné pro většinu přístrojů. Maximální výkon až 2500 W max. Malý a přenosný: s velikostí 7 x 5, 3 x 7, 6 cm je tento cestovní adaptér kompaktní a přenosný. Ideální pro nabíjení vašich přístrojů na cestách nebo na dovolené. Pro všechny vaše potřeby nabíjení během vaší cesty a šetří vám spoustu místa v zavazadle, aniž byste museli brát s sebou další adaptéry nebo zásuvky.
ZnačkaTESSAN #ad
VýrobceTESSAN #ad
Výška2.76
Délka2.99
Šířka2.09
Číslo díluHU-XI-201

8. TESSAN

#ad

Uruguay, adaptér do zásuvky Itálie typ L, Itálie, TESSAN Cestovní zástrčka Itálie Německo zástrčka USB, adaptér Itálie se 2 USB 2,4 A, cestovní adaptér Itálie, Chile, adaptér pro Itálii

#ad
TESSAN #ad - Zásuvkový adaptér pro itálii, libyjský arabský Jamahiriya, Sýrii, Uruguayi, Etiopii, Eritreu, Chile, San Marino atd. Ideální pro nabíjení vašich přístrojů na cestách nebo na dovolené. Maximální výkon až 2500 W max. Změna napětí transformace nebo změna frekvence sítě neprobíhá přes tento zásuvkový adaptér.

Kompatibilita: vhodné pro většinu přístrojů. Upozornění: nejedná se o konvertor. Váží pouze 80, 5 x 5, 5 g a nepřidává vašemu zavazadlu žádnou další váhu. Cestovní adaptér typ l: cestovní adaptér pro přeměnu c/e/f zástrček na l konektor. Pro všechny vaše požadavky na nabíjení během vaší cesty a ušetří vám spoustu místa v zavazadle, aniž byste museli brát s sebou další adaptéry nebo zásuvky.

Dva usb porty lze nabíjet až 2, 4 A 5 V. Adaptér itálie německo: cestovní adaptér itálie má ac přípojku a dva usb přípojky, které mohou připojit tři zařízení současně. Tento cestovní adaptér chile je vhodný pouze pro přístroje se dvěma napětím nebo globální přístroje s rozsahem vstupního napětí 100–250 V. 250 v, 10 a. Malý a přenosný: s velikostí 7 x 7, 3 cm je tento adaptér italská zásuvka kompaktní a přenosná.
ZnačkaTESSAN #ad
VýrobceTESSAN #ad
Výška2.76
Délka2.95
Šířka2.09
Číslo díluHU-XI-201

9. Electraline

#ad

Electraline 70057 Reiseadapter Schweiz/Italien/Brasilien nach Deutschland/Europa, Weiß

#ad
Electraline #ad - Reiseadapter für schweizerische typ j, italienische Typ I und brasilianische Typ N Steckdosen mit französischen und Deutsche Schuko Steckdosen Typ E + F.

Ce zertifizierter Adapter. Hochwertiger reiseadapter für material, design und sicherheit. Reiseadapter für reisende aus folgenden ländern: schweiz, Uruguay, italien, Brasilien, Chile, El Salvador, Syrien, Libyen, Tunesien, Äthiopien, Malediven, Eritrea in Richtung der Länder Europas.2250v, 10a, maximale leistung 2500W. Die steckdose ist mit kindersicherung ausgestattet - sie verhindert das Eindringen von Fremdkörpern in die unter Spannung stehende Steckdose.
ZnačkaElectraline #ad
VýrobceElectraline #ad
Výška2.36
Délka3.15
Hmotnost0.13
Šířka2.36
Číslo dílu70057
Modelka70057
ZárukaOth.

10. Electraline

#ad

Electraline 70038 70037 Reiseadapter Frankreich 2 Europa auf 3 Pinsen, Weiß

#ad
Electraline #ad - Adapter mit schutzkontakt, zum Anschluss von französischen und europäischen Steckern an israelische Steckdosen Typ H. 250 v, 10 a, maximale leistung 2300 W. Die steckdose ist mit kinderschutz ausgestattet. Hochwertiger reiseadapter aus materialien, Design und Sicherheit. Verhindert das Eindringen von Fremdkörpern in die Steckdose. Der adapter ist kein Spannungs- und Frequenzwandler. Adapter für folgende länder typ h: Israel, Palästina, Westjordanland, Gazastreifen, West Bank und Band.
ZnačkaElectraline #ad
VýrobceElectraline #ad
Výška2.36
Délka2.36
Hmotnost0.13
Šířka2.36
Číslo dílu70038
Modelka70038