Top 10 Rutschfeste Matte Sport – Fitness podložky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. MOTIONTEX

#ad

MOTIONTEX Podložka na tréninkové přístroje pro spodní kola, ochrana podlahy, spin-bike, domácí fitness studio, černá, 61 x 152,4 cm, fitness přístroje

#ad
MOTIONTEX #ad - Podložka pro tréninkové přístroje – rozměry: 61 x 152, 4 cm. Bezpečnostní vlastnosti – nerovná struktura povrchu nabízí protiskluzový povrch a zaoblené rohy udržují gymnastickou podložku před navíjením – snižuje pravděpodobnost, že spadnou na podložku nebo zakopnou.

Ochrana povrchu – chraňte svůj koberec s plochými vlasy a podlahy z tvrdého dřeva těmito rohožemi před poškozením, hlukem a vibracemi způsobenými fitness příslušenstvím nebo domácí gymnastikou. Tato ochranná rohož zůstává u většiny velkých stacionárních a ležících jízdních kol bezpečně na svém místě.

Není savá – s neabsorbujícím recyklovaným pvc je tato silná cvičební podložka navržena tak, pot, aby během tréninku odváděla vodu, tuk a jiné tekutiny. Snadno se čistí – pokud je připravena, abyste z cvičební podložky odstranili vodu, gumovou podložku jednoduše opláchněte mýdlem a vodou, pot, tuk nebo jiné tekutiny.
ZnačkaMOTIONTEX #ad
VýrobceDIMEX #ad
Výška0.11
Délka60
Hmotnost7.2
Šířka24
Číslo dílu8M-110-24C-5
Modelka8M-110-24C-5

2. LILENO SPORTS

#ad

Tloušťka 8 mm – fitness podložka pro crossové trenažéry, LILENO SPORTS Ochranná podložka 70 × 130 cm – extra odolná podložka na běžecký pás, kolečkové trenažéry a jiné fitness přístroje – také na

#ad
LILENO SPORTS #ad - Všestrannost – rohož lileno sports lze použít pro mnoho fitness přístrojů a cvičení: ať už jako gymnastická podložka, podložka pro sportovní potřeby nebo jako praktická ochranná podložka. Naše podložky na podlahu přitom zvládnou i s bodovým trvalým zatížením jako u většiny fitness přístrojů.

Tlumení nárazů – sportovní podložka lileno sports vás neomezuje při sportovních aktivitách doma. Rádi vám poradíme s případnými dotazy. Příslib lileno sports – abychom vám rozhodnutí o koupi učinili co nejjednodušší, bereme na sebe riziko úplně: Pokud nebudete 100% spokojeni, vrátíš peníze zpět – až 2 roky po nákupu a bez jakéhokoliv případu! Protiskluzová – naše podlahová ochranná rohož je díky svému hd flex povrchové úpravě a extravagantnímu reliéfu povrchu obzvlášť protiskluzová a omyvatelná.

Tak se můžete plně soustředit na své fitness cvičení. Díky dobrému záznamu zvuku se těší i váš soused a vy můžete nerušeně skočit na crossový trenažér nebo švihadlo! Dlouhá životnost – dobrá volba materiálu a neustálé kontroly kvality zajišťují trvanlivé rohože do posilovny nebo doma.
ZnačkaLILENO SPORTS #ad
VýrobceLILENO SPORTS #ad
Hmotnost3.75
Číslo dílu24101

3. Sissel

#ad

Sissel Gymnastická podložka 180 x 60 x 1,5 cm antracit 20420A

#ad
Sissel #ad - Velmi dobré tlumení. Rozsah dodávky: sisseL gymnastická podložka antracitová. Hygienický a snadno se čistí. Rozměry: 180 x 60 x 1, 5 cm. Dostupné barvy: modrá, červená a antracitová.
ZnačkaSissel #ad
Výrobcenovacare #ad
Výška0.59
Délka70.87
Šířka23.62
Číslo dílu20420A
Modelka20420A

4. PhysKcal

#ad

PhysKcal 5 panelových závěsných skládacích měkkých podlahových rohoží, polstrování pro Activity Play, podložka na hraní pro děti, sportovní podložka na hraní, gymnastická podložka na cvičení s držadly

#ad
PhysKcal #ad - Pro větší hrací plochu nebo cvičební plochu je snadné spojit více rohoží. Tato rohož se dodává se silnými sešity, abychom zvýšili jejich trvanlivost a životnost. Rozměry této rohože se při složení zmenšují na 75 cm × 39 cm × 14 cm. Je perfektní do herny, dětského pokoje nebo rodinného pokoje.

Extrémně odolná a silná zesítěná pěna epe je vyplněná a zajišťuje polstrovaný, který vašemu mladému gymnastu nebo roztleskávačkám nabízí bezpečnost a uklidnění. Tato rohož je 195 cm dlouhá, 75 cm široká a 2, které údajně chrání povrch rohože před trhlinami nebo prasklinami. Lehký a skládací design umožňuje snadnou přepravu, sportovce, rychlé rozložení a kompaktní uložení. Potahový materiál se skládá z odolného vinylu, podpůrný povrch, který je bez olova a ftalátů, antimikrobiální a odolný proti plísním a 100% kompatibilní s citlivou dětskou pokožkou.

Rozviňte se nad každou dřevěnou podlahou nebo jakýmkoli rovným povrchem v interiéru, ale také na jógu, fandění, pilates a jiná domácí cvičení, abyste při tréninku získali dodatečné polstrování. Tato hebká podložka se pohodlně používá nejen na gymnastiku, bojové sporty, zejména pokud trpíte bolestivými klouby nebo chronickými bolestmi. Tyto rohože mají na koncích pásky na suchých zipech. Posilujeme rohože dvojitými švy na všech stranách na každém jednotlivém spojení, 8 cm silná s pěti panely ve stylu harmoniky.
ZnačkaPhysKcal #ad
VýrobcePHYSKCAL #ad
Hmotnost5.16

5. Grevinga

#ad

200 x 100 x 8 cm, Skládací podložka na cvičení – různé barvy & velikosti – RG: 22 kg/m³

#ad
Grevinga #ad - Made in germany – všechny součásti podléhají přísné kontrole kvality ve výrobě a dodávce. Měkká gymnastická podložka pro první cvičební cvičení nebo hraní v dětském pokoji. Rozměry: 200x100x8cm. Pevnost: rg 22 velmi měkká. Barva: červeno-modrá.
ZnačkaGrevinga #ad
VýrobceGrevinga® #ad
Hmotnost16.53

6. Sissel

#ad

20420B+, modrá, SISSEL Gymnastická podložka

#ad
Sissel #ad - Protiskluzové. Bez ftalátů. Snadné čištění. Vhodné pro sport a fitness. Optimální tréninková podložka.
ZnačkaSissel #ad
VýrobceSISSEL #ad
Výška0.59
Délka70.87
Hmotnost3.97
Šířka23.62
Číslo dílu200.001.05_Blu
Modelka20420B+

7. innhom

#ad

Innhom Ochranná podložka na podlahu fitness přístroje 183 x 123 x 0,7 cm sportovní podložka na fitness, běžecké pásy, protiskluzová, ochranná rohož pro domácí trenažéry, vysoce odolná podložka

#ad
innhom #ad - Velmi vhodná pro postavení běžeckých pásů, krosových trenažérů a jiných fitness přístrojů. V případě problémů nás můžete kdykoliv kontaktovat. Mnoho místa a podpora díky sportovní multifunkční rohožce znamená, jízdních kol, veslařů, že se protahovací cvičení meze nekladou. Zajistěte si své zdraví a zdraví vaší rodiny.

Velké tlumení a přátelské k držení kloubůrozlučte se s poraněním kloubů. Podložka extra široké velikostivelikost tréninkové podložky innhom činí 183 x 121 cm. Naše 7 mm silné gymnastické podložky nabízejí vašim dlaním, jógu, kolenům, nabízejí vám nejlepší stabilitu a komfort při fitness, vzpírání, ať už to děláte kardio, zápěstím, cvičení HIIT, kotníkům lepší polstrování, skákání, mrtvý vztah atd. Taška na přenášení a dva pásky na suchý zip udrží vaši podložku srolovanou pro snadné skladování nebo snadnou přepravu. Dné chemické pachy, bez silikonu a škodlivých látek. Vynikající odolnost vůči uchopení a otěru horní strana ochranné podložky na podlahu fitness je vyrobena z inteligentního pvc materiálu, klouzání rohože a bezpečná trakce vytvářejí perfektní kombinaci odolnosti, který zabraňuje prasklinám a poškrábání a odolává poškození silným nárazům způsobeným pádem zařízení jako jsou dlouhé činky a krátké činky během tréninku, pohodlí a stability.

Celoživotní servis a záruka jsme synonymem kvality naší multifunkční podložky a nabízíme celoživotní servis. Tato ochranná podlahová rohož absorbující nárazy se výborně hodí pro většinu povrchů podlah a chrání integritu vašich podlah. Vychutnejte si čistý vzduch a pohybujte se opravdu zdravě.
Značkainnhom #ad
Výška0.28
Délka72.05
Hmotnost11.02
Šířka48.43

8. Sunny Health & Fitness

#ad

Sunny Health & Fitness Home Gym-Schaumboden-Schutzmatte für Fitness- und Übungsgeräte, Erhältlich in 4 Größenoptionen

#ad
Sunny Health & Fitness #ad - Sie fängt stöße ab, um ihr fitnessgerät und die Oberflächen Ihres Bodens vor Kratzern zu schützen. Wasserabweisend: perfekt für laufbänder, hometrainer, rudergeräte uvm. Leicht, wasserabweisend, rutschfest, einfach zu reinigen.

Ußerst belastbares material: hergestellt aus einer art sehr festen pvc-schaums für eine bessere Haltbarkeit und höheren Komfort. Das elastische design der Trainingsmatte sowie das reißfeste Material gewährleisten eine lange Lebensdauer dieser Bodenmatte. Die matte ist wasser- und schweißabweisend und mit einem feuchtem Tuch einfach zu reinigen. Die sehr dichte und rutschfeste Matte bietet Ihnen eine unvergleichliche Strapazierfähigkeit und Polsterung.

StrapazierfÄhig: diese sehr robuste bodenmatte ist äußerst strapazierfähig und wasserabweisend und schützt gleichzeitig Holz- und Teppichböden vor möglichen Schäden durch größere Fitnessgeräte und Schmutz. Platzsparend & ergonomisch: rollen Sie Ihre Fitnessmatte bei Nichtgebrauch einfach zusammen und verstauen Sie sie in einem Schrank oder unter dem Bett.
ZnačkaSunny Health & Fitness #ad
VýrobceSunny Health & Fitness #ad
Výška0.16
Délka51
Hmotnost1.7
Šířka23.5
Číslo díluNO. 083
ModelkaNO. 083

9. BalanceFrom

#ad

Grau, BalanceFrom 1-zoll Extra Dicke Puzzle Übung Matte mit EVA-Schaumfliesen Ineinandergreifenden

#ad
BalanceFrom #ad - Kommt mit 12 fliesen und 24 Endrändern. Verriegelungsfunktion und geringes Gewicht machen es sehr einfach zu montieren. Feuchtigkeitsbeständige Technologie macht die Matte leicht mit Wasser und Seife zu waschen. Außergewöhnliche belastbarkeit ermöglicht es Ihnen, Ihr Gleichgewicht bei jedem Trainingsstil zu halten. Mit doppelseitigen, rutschfesten oberflächen aus EVA-Schaum mit hoher Dichte polstert die 1-zoll dicke Premium-Matte Rücken, Hüften, Knie und Ellbogen auf Hartböden.
ZnačkaBalanceFrom #ad
VýrobceBalanceFrom #ad
Výška1
Délka23.62
Hmotnost6
Šířka23.62
Číslo díluBFPM-03GY
ModelkaBFPM-03GY

10. Yogistar

#ad

Podložka na jógu Yogistar Pro, 14 barev, 183.0 x 61.0 x 0.5 cm, vysoce protiskluzová

#ad
Yogistar #ad - Pro použití ve fitness centru: Vynikající. Ištění: omyvatelná. Vhodné pouzdro: Yogibag OM; citybag. Trvanlivost: Dobrá. Pachová neutralita: Vynikající.
ZnačkaYogistar #ad
VýrobceYogistar #ad
Výška0.2
Délka72.05
Hmotnost2.2
Šířka24.02
Číslo dílu105768_Blue_183.0 x 61.0 x 0.5 cm
ModelkaPro