Top 10 Samsung Galaxy S24 Ultra 360 Grad Hülle – Jednoduchá pouzdra na mobilní telefony

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Yanwom

#ad

Nežloutnutí Clear Case pouzdro na mobil pro Samsung Galaxy S24, Yanwom Pouzdro kompatibilní se Samsung Galaxy S24 Ultra, ochranné pouzdro odolné proti nárazům, PC + TPU hybridní technologie Hardcase

#ad
Yanwom #ad - A pouzdro může váš samsung galaxy s24 ultra chránit před znečištěním a vždy zůstane krásný. Mírně zvýšený design displeje a kamery oddělují obrazovku a kameru z plochých povrchů. Díky štíhlému designu se váš mobil bez problémů vejde do kapsy a vypadá elegantně a stylově i v ruce. Anti-žlutá a tenká: jedinečný průhledný kryt díky antižluté vrstvě, která účinně odolává žloutnutí způsobenému ultrafialovým zářením a potem a činí váš telefon tak jasný a čistý jako nový.

Vysoce kvalitní materiály: pouzdro je vyrobeno z matného protiskluzového materiálu PC + TPU hybridní technologie, která chrání váš telefon před nárazy a vlivy, maximalizuje ochranu a udržuje velikost a hmotnost co nejméně. Precizní design: kompatibilní s pouzdrem na mobil samsung galaxy s24 ultra, audio porty a tlačítka pro přesný tvar, všechny otvory jsou přesně vyříznuty jako originální mobil.

Tpu materiál tlumící nárazy zabraňuje poškození vašeho mobilního telefonu, když spadne z výšky. Precizní design otvorů nabízí otevřené řezy pro reproduktory, nabíjecí přípojky, jednoduchý přístup ke všem ovládacím prvkům a funkcím. Crystal clear: skládá se z lehkého, ultra čirého tpu a odolného pc materiálu, takže můžete uplatnit barvu svého Samsung Galaxy S24 Ultra. Zvýšená vnější hrana chrání vaši obrazovku a kameru před poškozením. Optimální ochrana: crystal pouzdro chrání váš samsung galaxy s24 ultra před poškrábáním, prachem a opotřebením.
ZnačkaYanwom #ad
VýrobceYanwom #ad
Číslo díluZA-OnePlus 12-TPU
ModelkaS24Ultra-PC+TPU-CASE
Záruka2

2. Justcool

#ad

Wasserdicht, kratzfest, Justcool Schutzhülle für Galaxy S22 Ultra, robuste Schutzhülle für Samsung Galaxy S22 Ultra 17,7 cm, stoßfest, strapazierfähig, integrierter Displayschutz, vollständiger Schutz

#ad
Justcool #ad - Lebenslanger ersatz und professioneller supportwenn Sie irgendwelche Probleme während des Gebrauchs haben, können Sie uns gerne über das Amazon-Nachrichtenzentrum kontaktieren. Präzise aussparungen für einfachen Zugriff auf alle Anschlüsse, sind leicht zu drücken. Darüber hinaus ist es auch mit kabellosem Laden kompatibel.

Sie können auch die ladeanschlussabdeckung für bessere Anrufe öffnen, Tasten und Buchsen übereinstimmt, ohne sich Gedanken über die Lautstärke machen zu müssen. Kompatibilität: justcool entworfen für samsung galaxy s22 ultra, sensoren und kameras. 360-grad-rundumschutz: zertifizierter mil-std 3, 6 m falltest und ganzkörperschutz verhindern, dass ihr gerät durch versehentliches Herunterfallen und Stöße beschädigt wird. Die samsung galaxy s22 ultra Hülle ist mit allen kabellosen Ladegeräten kompatibel und kann problemlos aufgeladen werden.

4 anti-kollisions-ecken absorbieren und verteilen effektiv 99 % der Aufprallkraft. Klarere klangqualität und kabelloses laden: diese samsung s22ultra hülle verwendet ein spezielles upgrade-material, das präzise gemessen ist und perfekt mit 12 Lautsprechern, um eine klare Klangqualität zu erhalten. Die google pixel 8 hülle eignet sich zum schwimmen, einen wasserdichten Test auf der Handyhülle durchzuführen, Schnorcheln und für andere Outdoor-Aktivitäten auf dem Wasser. Wir versprechen, immer zufriedenstellende Lösungen zu bieten.
ZnačkaJustcool #ad
VýrobceJustcool #ad
Výška2.36
Délka3.15
Šířka1.57
Číslo díluSCY-FS-S22 Ultra-Purple
ModelkaSCY-FS-S22 Ultra-Purple

3. Guisessy

#ad

černý, pouzdro na mobil Samsung S24 Ultra 5G, Guisessy pro Samsung Galaxy S24 Ultra pouzdro, vestavěný stojan vojenský stupeň nezničitelný vícevrstvý ochranný kryt nárazníku

#ad
Guisessy #ad - A vnitřní voštinová struktura pomáhá absorbovat nárazy, že se váš Samsung S24 Ultra zahřeje, chraňte svůj telefon před nákladnými náklady na opravy. Ochranné pouzdro prošlo certifikací sgs mil-grade, garantuje profesionální testy pádu a žádné poškození způsobené pádem 6 stop.

Dvouvrstvá ochranapouzdro samsung galaxy s24 ultra 5g zabudovaný měkký tpu + tvrdý kryt na zadní stranu pc a se zvýšenými rty zlepšuje ochranu fotoaparátu a obrazovky. Uvolněte své rucepouzdro na mobil samsung galaxy s24 ultra 5g zabudovaný držák na kovový kroužek otočný o 360°, díky čemuž máte více zorných úhlů, další uvolňující ruce, abyste mohli sledovat videa a filmy bez rukojeti. Držák do auta není součástí dodávky. Perfektně sedíkompatibilní pouze se samsung galaxy s24 ultra 5g, fotoaparát a nabíjecí otvor pro všechny přípojky, snadno přístupné a vhodné pro většinu nabíjecích kabelů.

Vynikající kvalita a přiměřená cena! Neváhejte s nákupem! Celková hmotnost kufru až 100 g. Kryt má dokonale přesné výřezy pro reproduktor, citlivá tlačítka při stisknutí skvěle reagují. Poprodejní servisv případě dotazů nás neváhejte kontaktovat, 24hodinová zákaznická podpora a doživotní záruka. Zabudovaný kovový magnetický plech lze adsorbovat přímo na magnetický držák vozidla. Vybaveno citlivými tlačítky regulace hlasitosti a zapnutí/vypnutím, před nákupem potvrďte prosím model.
ZnačkaGuisessy #ad
VýrobceGuisessy EU #ad
Záruka1

4. Guisessy

#ad

Guisessy pro Samsung Galaxy S24 Ultra pouzdro, vestavěný stojan vojenský stupeň nezničitelný vícevrstvý ochranný nárazník ochranný kryt fialový, pouzdro na mobil Samsung S24 Ultra 5G

#ad
Guisessy #ad - Vynikající kvalita a přiměřená cena! Neváhejte s nákupem! Dvouvrstvá ochranapouzdro samsung galaxy s24 ultra 5g zabudovaný měkký tpu + tvrdý kryt na zadní stranu pc a se zvýšenými rty zlepšuje ochranu fotoaparátu a obrazovky. Zabudovaný kovový magnetický plech lze adsorbovat přímo na magnetický držák vozidla.

Perfektně sedíkompatibilní pouze se samsung galaxy s24 ultra 5g, snadno přístupné a vhodné pro většinu nabíjecích kabelů. Poprodejní servisv případě dotazů nás neváhejte kontaktovat, 24hodinová zákaznická podpora a doživotní záruka. Držák do auta není součástí dodávky. A vnitřní voštinová struktura pomáhá absorbovat nárazy, uvolňuje o 60 % více tepla než jiné případy, aniž byste si museli dělat starosti, chraňte svůj telefon před nákladnými náklady na opravy. Vybaveno citlivými tlačítky regulace hlasitosti a zapnutí/vypnutím, fotoaparát a nabíjecí otvor pro všechny přípojky, před nákupem potvrďte prosím model.

Kryt má dokonale přesné výřezy pro reproduktor, citlivá tlačítka při stisknutí skvěle reagují. Design plástve design plástve dokáže efektivně odvádět teplo, můžete si užívat svůj mobilní telefon, že se váš samsung s24 ultra zahřeje, čímž poskytuje komplexnější ochranu pro váš telefon, a může současně prodloužit životnost vašeho Samsung S24 Ultra. Uvolněte své rucepouzdro na mobil samsung galaxy s24 ultra 5g zabudovaný držák na kovový kroužek otočný o 360°, další uvolňující ruce, díky čemuž máte více zorných úhlů, abyste mohli sledovat videa a filmy bez rukojeti. Celková hmotnost kufru až 100 g.
ZnačkaGuisessy #ad
VýrobceGuisessy EU #ad
Záruka1

5. Guisessy

#ad

Guisessy pro Samsung Galaxy S24 Ultra pouzdro, pouzdro na mobil Samsung S24 Ultra 5G, vestavěný stojan vojenský stupeň nezničitelný vícevrstvý ochranný nárazník ochranný kryt červený

#ad
Guisessy #ad - Ochranné pouzdro prošlo certifikací sgs mil-grade, garantuje profesionální testy pádu a žádné poškození způsobené pádem 6 stop. Zabudovaný kovový magnetický plech lze adsorbovat přímo na magnetický držák vozidla. Vynikající kvalita a přiměřená cena! Neváhejte s nákupem! Dvouvrstvá ochranapouzdro samsung galaxy s24 ultra 5g zabudovaný měkký tpu + tvrdý kryt na zadní stranu pc a se zvýšenými rty zlepšuje ochranu fotoaparátu a obrazovky.

Držák do auta není součástí dodávky. Design plástve design plástve dokáže efektivně odvádět teplo, můžete si užívat svůj mobilní telefon, že se váš samsung s24 ultra zahřeje, uvolňuje o 60 % více tepla než jiné případy, čímž poskytuje komplexnější ochranu pro váš telefon, a může současně prodloužit životnost vašeho Samsung S24 Ultra. Perfektně sedíkompatibilní pouze se samsung galaxy s24 ultra 5g, před nákupem potvrďte prosím model.

Vybaveno citlivými tlačítky regulace hlasitosti a zapnutí/vypnutím, citlivá tlačítka při stisknutí skvěle reagují. Celková hmotnost kufru až 100 g. Kryt má dokonale přesné výřezy pro reproduktor, fotoaparát a nabíjecí otvor pro všechny přípojky, snadno přístupné a vhodné pro většinu nabíjecích kabelů. Poprodejní servisv případě dotazů nás neváhejte kontaktovat, 24hodinová zákaznická podpora a doživotní záruka. A vnitřní voštinová struktura pomáhá absorbovat nárazy, aniž byste si museli dělat starosti, chraňte svůj telefon před nákladnými náklady na opravy.
ZnačkaGuisessy #ad
VýrobceGuisessy EU #ad
Záruka1

6. Guisessy

#ad

Pouzdro na mobil Samsung S24 Ultra 5G, vestavěný stojan vojenský stupeň nezničitelný vícevrstvý ochranný nárazník ochranný kryt tmavě modrá, Guisessy pro Samsung Galaxy S24 Ultra pouzdro

#ad
Guisessy #ad - Dvouvrstvá ochranapouzdro samsung galaxy s24 ultra 5g zabudovaný měkký tpu + tvrdý kryt na zadní stranu pc a se zvýšenými rty zlepšuje ochranu fotoaparátu a obrazovky. Uvolněte své rucepouzdro na mobil samsung galaxy s24 ultra 5g zabudovaný držák na kovový kroužek otočný o 360°, díky čemuž máte více zorných úhlů, další uvolňující ruce, abyste mohli sledovat videa a filmy bez rukojeti.

Držák do auta není součástí dodávky. Kryt má dokonale přesné výřezy pro reproduktor, fotoaparát a nabíjecí otvor pro všechny přípojky, snadno přístupné a vhodné pro většinu nabíjecích kabelů. Vybaveno citlivými tlačítky regulace hlasitosti a zapnutí/vypnutím, citlivá tlačítka při stisknutí skvěle reagují. Poprodejní servisv případě dotazů nás neváhejte kontaktovat, 24hodinová zákaznická podpora a doživotní záruka. Design plástve design plástve dokáže efektivně odvádět teplo, že se váš samsung s24 ultra zahřeje, můžete si užívat svůj mobilní telefon, čímž poskytuje komplexnější ochranu pro váš telefon, a může současně prodloužit životnost vašeho Samsung S24 Ultra.

Celková hmotnost kufru až 100 g. Ochranné pouzdro prošlo certifikací sgs mil-grade, garantuje profesionální testy pádu a žádné poškození způsobené pádem 6 stop. Zabudovaný kovový magnetický plech lze adsorbovat přímo na magnetický držák vozidla. Perfektně sedíkompatibilní pouze se samsung galaxy s24 ultra 5g, před nákupem potvrďte prosím model.
ZnačkaGuisessy #ad
VýrobceGuisessy EU #ad
Záruka1

7. Guisessy

#ad

Vestavěný stojan vojenský stupeň nezničitelný vícevrstvý ochranný nárazník ochranný kryt zelený, pouzdro na mobil Samsung S24 Ultra 5G, Guisessy pro Samsung Galaxy S24 Ultra pouzdro

#ad
Guisessy #ad - Zabudovaný kovový magnetický plech lze adsorbovat přímo na magnetický držák vozidla. Poprodejní servisv případě dotazů nás neváhejte kontaktovat, 24hodinová zákaznická podpora a doživotní záruka. A vnitřní voštinová struktura pomáhá absorbovat nárazy, můžete si užívat svůj mobilní telefon, aniž byste si museli dělat starosti, chraňte svůj telefon před nákladnými náklady na opravy.

Ochranné pouzdro prošlo certifikací sgs mil-grade, garantuje profesionální testy pádu a žádné poškození způsobené pádem 6 stop. Kryt má dokonale přesné výřezy pro reproduktor, snadno přístupné a vhodné pro většinu nabíjecích kabelů. Uvolněte své rucepouzdro na mobil samsung galaxy s24 ultra 5g zabudovaný držák na kovový kroužek otočný o 360°, díky čemuž máte více zorných úhlů, další uvolňující ruce, abyste mohli sledovat videa a filmy bez rukojeti. Držák do auta není součástí dodávky. Design plástve design plástve dokáže efektivně odvádět teplo, uvolňuje o 60 % více tepla než jiné případy, čímž poskytuje komplexnější ochranu pro váš telefon, že se váš samsung s24 ultra zahřeje, a může současně prodloužit životnost vašeho Samsung S24 Ultra.

Dvouvrstvá ochranapouzdro samsung galaxy s24 ultra 5g zabudovaný měkký tpu + tvrdý kryt na zadní stranu pc a se zvýšenými rty zlepšuje ochranu fotoaparátu a obrazovky. Celková hmotnost kufru až 100 g. Vybaveno citlivými tlačítky regulace hlasitosti a zapnutí/vypnutím, fotoaparát a nabíjecí otvor pro všechny přípojky, citlivá tlačítka při stisknutí skvěle reagují. Perfektně sedíkompatibilní pouze se samsung galaxy s24 ultra 5g, před nákupem potvrďte prosím model.
ZnačkaGuisessy #ad
VýrobceGuisessy EU #ad
Záruka1

8. CASEKOO

#ad

CASEKOO Crystal Clear pro Samsung Galaxy S24 Ultra pouzdro standardní pouzdro na mobil, průhledné

#ad
CASEKOO #ad - Perfekte betreuung für das neue Samsung Galaxy S24 Ultra! Wenn sie irgendwelche Probleme haben, kontaktieren Sie uns bitte über die offiziellen Kanäle. 100 % pur und klar, so bleibt die Hülle jederzeit schön. Darüber hinaus können sie für alle von ihnen gekauften CASEKOO Produkte den CASEKOO Care Service in Anspruch nehmen, der bei Ihr Benutzen immer zufrieden lässt.

Maßgeschneidert für s24 ultra 2024 casekoo crystal clear hülle ist maßgeschneidert nach dem originalgerät, passt wie angegossen, sodass dein Spen leicht ein- und rauszuziehen ist. Die erhöhte kanten 1, 2 mm schützen das teure und empfindliche Display und die Kamera vor Kratzern. Crystal clear, lässt dein neuestes galaxy noch edler aussehen, wie ein diamant glänzt im licht. Getestet durch 5. 500 stürze aus einer höhe von 10 fuß, absorbiert und zerstreut es erfolgreich 99, 5 mm/1, 99% der Auswirkungen von Stürzen.

Mehr genuss. Und durch die patentierte 「crysgel-tech」 technologie wird das Probleme wie Vergilbung und Alterung gelöst, mehr Glanz Verwendet das beste hochtransparente Rohmaterial aus Australien. Keine kompromisse bei irgender Abweichung von Millimeter, einteilig. Nach ergonomik designter stromlinienförmiger, die in deine Hand passt Eine perfekte Balance zwischen Schutz und Griff. Die ganze hülle ist schlank dennoch robust genug, gekrümmter Rand passt sich besser an die Kurve der Hand an, wodurch sich leichter zu halten ist und die Hand weniger ermüdet.
ZnačkaCASEKOO #ad
VýrobceCASEKOO #ad
Výška6.53
Délka3.26
Šířka0.44
ModelkaSamsung Galaxy S24 Ultra Hülle

9. TORRAS

#ad

TORRAS Guardian Series pro Samsung Galaxy S24 Ultra pouzdro 5G pravá vojenská ochrana pro Samsung S24 Ultra pouzdro extrémně odolné proti nárazu odolné proti poškrábání s odnímatelnými knoflíky ve 3

#ad
TORRAS #ad - Je jako nezničitelný štít, 66 metrů a 26 různých úhlů zůstává nepoškozená. Prvotřídní přilnavost a omak torras guardian series používá exkluzivní technologii 3d tora-nappa, kterou milují téměř všichni uživatelé. Po více než 2500 experimentech, z výšky 3, které je dvojitě certifikováno dvěma mezinárodními organizacemi na ochranu proti pádu.

Jako nejklasičtější ochranné pouzdro od torras překonala řada guardian 700 000 v oblasti pouzder na mobilní telefony samsung, získala vysoké uznání 99 % zákazníků a stala se nejvyšším a ochranným pouzdrem na mobil na trhu. Super silná ochrana a módní high-end vzhled z něj činí nejlepší volbu pro váš Samsung Galaxy S24 Ultra. Luxusní řemeslné umění, které se hodí k vašemu nejnovějšímu mobilu a podtrhuje váš prvotřídní styl.

Kromě toho jsme pro toto pouzdro navrhli tři různá odnímatelná tlačítka, abyste je mohli libovolně kombinovat podle vašich preferencí a nálad. Vícenásobná ochrana detailů skutečný pocit a upgrade: 2024, který je schopen rychle snížit silný tlak, který vzniká nárazem, vylepšit torras x-shock 3.0 na 4. 0, během 1s a zvýšit účinnost tlumení na 90 %. Společně tvoří 360° systém absorpce nárazu pro tento S24 Ultra Case. Toto lehce průhledné pouzdro na mobil S24 Ultra se perfektně hodí k vašemu mobilu.
ZnačkaTORRAS #ad
VýrobceTORRAS #ad
ModelkaSamsung Galaxy S24 Ultra

10. TORRAS

#ad

TORRAS pro Samsung Galaxy S24 Ultra pouzdro pro MagSafe TOP vojenská ochrana & magnetická síla Pouzdro na mobil Samsung S24 Ultra Case Sametově tenké ochranné pouzdro S24 Ultra s DIY knoflíky matná

#ad
TORRAS #ad - Vyrobeno s luxusem na mysli, aby doplnil váš nejnovější Galaxy S24 ultra. Se třemi vrstvami z ultra odolného materiálu, 66 m a 26 různých úhlů, nový upgrade! pouzdro galaxy s24 ultra vydrží přísné testy pádu z 3, vestavěným airbagem absorbujícím nárazy o 360° a konstrukcí X-Shock v rozích nabízí bezkonkurenční ochranu pro bezstarostné používání.

Vše pro nejlepší zabezpečení vašeho nového Samsung S24 Ultra. Vyměnitelná tlačítka v různých barvách zajišťují citlivý hmatový pocit a umožňují vám vytvářet různé styly. A my vám budeme mít záda volná s bezstarostným zákaznickým servisem: online podpora 24/7, 2 roky podpory a péče. Samsung, nyní nádherně mnohostranný! 10 let zkušeností s ochranou telefonu – důvěřujte nám 2024, pro skutečnou 3násobnou vojenskou ochranu. Vhodné pro dokonalost a bezstarostný zákaznický servis náš obal na mobil samsung s24 ultra byl pečlivě vyroben pro perfektní nastavení a umožňuje bezproblémové používání pera S-Pen.

Jemná textura zlepšuje haptickou zpětnou vazbu a zajišťuje pohodlné a bezpečné uchopení. Kamera se zvedne o 1, 5 mm a obrazovka o 1, aby se nejdůležitější části telefonu nedotkly rovného povrchu a zabránilo se poškrábání. Tak můžete svůj mobil zcela jednoduše nosit v tašce. Rozlučte se se skvrnami od nečistot – každý dotek se stane potěšením.
ZnačkaTORRAS #ad
VýrobceTORRAS #ad