Top 10 Samsung S6 Lite – Tablety

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Samsung

#ad

SAMSUNG Galaxy Tab S8 UltraWiFi128GBGrey

#ad
Samsung #ad - Nehmen sie mit unserer ersten ultrabreiten Frontkamera in einem Tablet auf und bearbeiten Sie auf dem größten Bildschirm des Samsung Galaxy Tab S.

Mehr als nur platz. Das größte samsung galaxy tab s ist so konzipiert, dass Sie wie ein Profi kreativ sein können. Schreiben, kritzeln oder zeichnen sie all ihre wildesten ideen mit S Pen mit extrem niedriger Latenz in die Realität um. Mit einem natürlichen Pinselgefühl können Sie Ihre fantasievollsten Kreationen zum Leben erwecken. Tausend tools in einem, skizzieren, der neue S Pen bietet Ihnen ein beeindruckendes Maß an Kontrolle. Du liebst es zu zeichnen oder zu malen? clip studio paint5 wurde nur für kreative Menschen wie Sie entwickelt.
ZnačkaSamsung #ad
VýrobceSAMSUNG #ad
Výška0.79
Délka2.76
Hmotnost1.32
Šířka0.79
Číslo díluSM-X900NZAAEUB
ModelkaSM-X900NZAAEUB
Záruka2 year manufacturer

2. Samsung

#ad

Oxford Gray, 64 GB interní paměť, Android, 4 GB RAM, tablet včetně pera S Pen, Samsung Galaxy Tab S6 Lite, WiFi

#ad
Samsung #ad - S rychlou dobou nabíjení, plynulým hraním a rozšířitelnou pamětí jste připraveni na každou situaci. Wlan: 802. 11 a/b/g/n/ac 2, Bluetooth 5. 0 Baterie s dlouhou výdrží 7 040 mah zvládne bez problémů dlouhé pracovní dny nebo sériový maraton.

Zažijte trojrozměrný zvuk, vht80 mimo, 4 g + 5 ghz, který vaši zábavu podtrhne intenzivním požitkem z poslechu. S výkonnou bezpečnostní platformou samsung knox je Galaxy Tab S6 Lite chráněn na několika úrovních před útoky a vetřelci. Všestranné pero s pen píše, kreslí a je kdykoli připraveno k použití, ať už pracujete nebo vyjádříte svou kreativitu. Galaxy tab s6 lite je díky svému bezešvému kovovému unibody štíhlý a lehký. Brilantní 10, 4 velký displej dělá z práce radost a hraní na mimořádnou událost.
ZnačkaSamsung #ad
VýrobceSamsung #ad
Výška0.28
Délka9.63
Hmotnost1.1
Šířka6.07
Číslo díluSM-P610NZAADBT
ModelkaSM-P610NZAADBT
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

3. Samsung

#ad

64 GB interní paměť, 4 GB RAM, Android, Samsung Galaxy Tab S6 Lite, WiFi, tablet včetně pera S Pen, Angora blue

#ad
Samsung #ad - S výkonnou bezpečnostní platformou samsung knox je Galaxy Tab S6 Lite chráněn na několika úrovních před útoky a vetřelci. Wlan: 802. 11 a/b/g/n/ac 2, vht80 mimo, 4 g + 5 ghz, Bluetooth 5.

0 le až 2 mbit/s. Brilantní 10, 4 velký displej dělá z práce radost a hraní na mimořádnou událost. Zažijte trojrozměrný zvuk, který podtrhne vaši zábavu intenzivním požitkem z poslechu. S rychlou dobou nabíjení, plynulým hraním a rozšířitelnou pamětí jste připraveni na každou situaci. Galaxy tab s6 lite je díky svému bezešvému kovovému unibody štíhlý a lehký. Všestranné pero s pen píše, kreslí a je kdykoli připraveno k použití, ať už pracujete nebo vyjádříte svou kreativitu. Baterie s dlouhou výdrží 7 040 mah zvládne bez problémů dlouhé pracovní dny nebo sériový maraton.
ZnačkaSamsung #ad
VýrobceSamsung #ad
Výška0.28
Délka9.63
Hmotnost1.1
Šířka6.07
Číslo díluSM-P610NZBADBT
ModelkaSM-P610NZBADBT
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

4. Samsung

#ad

8 GHz Octa-Core, 64 GB eMMC, 1 palce Tablet-PC 1, 3 GB RAM, černý, Samsung Galaxy Tab A T510N 25, 54 cm 10, Android 9.0

#ad
Samsung #ad - Digitální hraní a učení pro děti díky dětským domovům. 1, 8 ghz octa-core, 3 gb ram, 64 gb emmc, Android 9.0 Dlouhá životnost díky baterii s velkou kapacitou. Jasný displej – zážitek ze sledování a prostorový zvukový zážitek s Dolby Atmos. Citelná hodnota díky téměř bezešvému kovovému pouzdru Unibody.
ZnačkaSamsung #ad
VýrobceSamsung #ad
Výška96.54
Délka2.95
Hmotnost1.03
Šířka58.82
Číslo díluSM-T510NZKFDBT
ModelkaSM-T510NZKFDBT
Záruka2 roky

5. Samsung

#ad

Android 9.0 stříbrná, 3 GB RAM, 8 GHz Octa-Core, 54 cm 10, 1 palce Tablet-PC 1, Samsung Galaxy Tab A T510N 25, 64 GB eMMC

#ad
Samsung #ad - Dlouhá životnost díky baterii s velkou kapacitou. Citelná hodnota díky téměř bezešvému kovovému pouzdru Unibody. Jasný displej – zážitek ze sledování a prostorový zvukový zážitek s Dolby Atmos. Digitální hraní a učení pro děti díky dětským domovům.
ZnačkaSamsung #ad
VýrobceSamsung #ad
Výška9.65
Délka0.3
Hmotnost1.03
Šířka5.88
Číslo díluSM-T510NZSFDBT
ModelkaSM-T510NZSFDBT
Záruka2 roky

6. Samsung

#ad

4 GB RAM, Samsung Galaxy Tab S6 Lite, LTE, Oxford Gray, tablet včetně pera S Pen, 64 GB interní paměť, Android

#ad
Samsung #ad - S výkonnou bezpečnostní platformou samsung knox je Galaxy Tab S6 Lite chráněn na několika úrovních před útoky a vetřelci. Všestranné pero s pen píše, kreslí a je kdykoli připraveno k použití – ať už pracujete nebo vyjádříte svou kreativitu.

040 mah zvládne bez problémů i dlouhé pracovní dny nebo sériový maraton. Brilantní 10, 4" velký displej dělá z práce radost a hraní na mimořádnou událost. Zažijte trojrozměrný zvuk, který vaši zábavu podtrhne intenzivním požitkem z poslechu. Galaxy tab s6 lite je díky svému bezešvému kovovému unibody štíhlý a lehký. Výdrž baterie se 7. S rychlou dobou nabíjení, plynulým hraním a rozšířitelnou pamětí jste připraveni na každou situaci.
ZnačkaSamsung #ad
VýrobceSamsung #ad
Výška0.28
Délka9.63
Hmotnost1.03
Šířka6.07
Číslo díluSM-P615NZAADBT
ModelkaSM-P615NZAADBT
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

7. Samsung

#ad

Angora modrá, 64 GB vnitřní paměti, LTE, tablet včetně pero, 4 GB RAM, Android, Samsung Galaxy Tab S6 Lite

#ad
Samsung #ad - Všestranný pero píše, kreslí a je vždy připraven k použití, zda pracujete nebo vyjadřujete tvou tvořivost. Vytrvalá baterie s 7 040 mah činí snadné pro dlouhé pracovní dny nebo sériový maraton s.

S výkonnou bezpečnostní plošinou samsung knox, galaxy Tab S6 Lite je chráněn na více úrovních před útoky a vetřelců. Brilantní 10, 4 velký displej dělá práci pro radost a herní speciální událost. Zažijte trojrozměrný zvuk, který podtrhuje vaši zábavu s intenzivním potěšením poslechu. S rychlým nabíjením časy, kapalné herní a rozšiřitelné paměti, jste připraveni pro každou situaci. Galaxie tab s6 lite je štíhlá a světla díky své bezproblémové, kovové unibody a lehké.
ZnačkaSamsung #ad
VýrobceSamsung #ad
Výška0.28
Délka9.63
Hmotnost1.1
Šířka6.07
Číslo díluSM-P615NZBADBT
ModelkaSM-P615NZBADBT
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

8. Samsung

#ad

SM-P610NZBAXAR, WLAN-Android-Tablet mit S-Stift, Dual-Lautsprecher, langlebiger Akku, 64 GB, Angorablau, kristallklares Display, SAMSUNG Galaxy Tab S6 Lite 26,4 cm 10,4 Zoll, schlankes Metalldesign

#ad
Samsung #ad - Mit discovery powered by spotify war es noch nie einfacher, einen persönlichen Soundtrack für Ihre Wachmomente einzustellen. Dex-erfahrung: erledigen sie jeden Tag mehr, indem Sie Ihre Galaxy-Geräte in eine erweiterte Desktop-Workstation verwandeln. Langlebiger akku: ein langlebiger akku lässt sie bis zu 12 stunden¹ mit einer einzigen Ladung streamen.

Senden sie mehrere fenster an die geräte Ihrer Wahl und steuern Sie sie alle von Ihrem Galaxy Tab S6 Lite aus wie ein Chef. ². Der schnell aufladende usb-c-anschluss ermöglicht es Ihnen, wo Sie aufgehört haben, schnell wieder dorthin zu gelangen, wenn Sie aufladen müssen. Schlankes metalldesign: nehmen sie dieses schlanke, leichte Tablet überall hin mit. S-stift im lieferumfang enthalten: der mitgelieferte s-stift macht es einfacher als je zuvor, Notizen zu schreiben und Fotos und Videos zu personalisieren, alles ohne aufladen zu müssen.

Entertainment ready: ein lebendiges, kristallklares display zieht sie in inhalte, während zwei Lautsprecher mit Sound von AKG für geräumigen Dolby Atmos Surround-Sound sorgen. Das schlanke design passt direkt in Ihre Tasche und kommt in stilvollen Farben Ihrer Wahl. Verwenden sie es als hotspot und erstellen Sie gemeinsam nutzbare Inhalte auf einmal. Der s pen lässt sich magnetisch direkt an Ihrem Tablet befestigen und ist immer einsatzbereit. One ui-konnektivität: synchronisieren sie mehrere geräte und verdoppeln sie ihre todos mit dem galaxy tab s6 lite.
ZnačkaSamsung #ad
VýrobceSamsung #ad
Výška9.63
Délka0.28
Hmotnost1.01
Šířka6.07
Číslo díluSM-P610NZBAXAR
ModelkaSM-P610NZBAXAR

9. Samsung

#ad

černá Mystic Black, 64 GB interní paměť, Samsung Galaxy Tab S7 FE, Android tablet včetně pera S pen, 4 GB RAM, 12,4“, Wi-Fi

#ad
Samsung #ad - Více informací: v reálném čase přemění ručně psaný text na tištěný a můžete ho jednoduše upravovat, pak jej položíte na magnetický držák, aby se sám nabil. Vychutnejte si brilantní barvy 31, 5cm/12, 4“ displeje galaxy tab s7 fe wi-fi.

Galaxy tab s7 fe wi-fi vybavený výkonnou sadou čipů snapdragon 750g zajišťuje plynulé a rychlé streamování a hraní her. Duální reproduktory a dolby atmos mohou kromě toho zajistit prostorový zvuk vyplňující celou místnost, že jste uprostřed dění. Ponořte se do barev 31, 4“ displeje galaxy tab s7 fe wi-fi | tab s7 fe 5g zažijte vzrušující filmové okamžiky se zvukem od akg a těšte se na barevný displej, takže budete mít pocit, 5cm/12, který probudí k životu spoustu detailů.

Uběhne typicky mnoho hodin, než budete muset 10 090mah baterii** nabít. Ivá obrazovka nechává zazářit detaily a zážitek jako v kině umocňuje neuvěřitelný zvuk od AKG. Dodávané pero s pen s nízkou latencí nabízí měkký pocit při psaní. Při sledování videí vydrží až 13 hodin, takže budete mít dost času na seriálový maraton. Můžete bez námahy pracovat na více úkolech naráz a spustit až tři aplikace najednou.
ZnačkaSamsung #ad
VýrobceSamsung #ad
Výška0.25
Délka7.28
Hmotnost1.34
Šířka11.21
Číslo díluSM-T733NZKAEUB
ModelkaSM-T733NZKAEUB
ZárukaZáruka výrobce 24 měsíců

10. Samsung

#ad

12,4“, 4 GB RAM, Samsung Galaxy Tab S7 FE, 5G, černá Mystic Black, Android tablet včetně pera S pen, 64 GB interní paměť

#ad
Samsung #ad - Vychutnejte si brilantní barvy 31, 5cm/12, 4“ displeje Galaxy Tab S7 Fe 5G. Pak jej položíte na magnetický držák, aby se sám nabil. Uběhne typicky mnoho hodin, než budete muset 10 090mAh baterii nabít. Více informací: v reálném čase přemění ručně psaný text na tištěný, který můžete jednoduše upravovat. Galaxy tab s7 5g vybavený výkonnou sadou čipů snapdragon 750G zajišťuje plynulé a rychlé streamování a hraní her. Dodávané pero s pen s nízkou latencí nabízí měkký pocit při psaní. 5g konektivita změní pravidla hry i vaši práci.
ZnačkaSamsung #ad
VýrobceSamsung #ad
Výška11.21
Délka0.25
Hmotnost1.34
Šířka7.28
Číslo díluSM-T736BZKAEUB
ModelkaSM-T736BZKAEUB
ZárukaZáruka výrobce 24 měsíců