Top 10 Schneidematte A2 Selbstheilend – Řezací podložky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Lange & König

#ad

5 náhradních čepelí, patchwork pravítko + 20 látkových spon jako šicí příslušenství... sada A2, A2, řezačky rolovacích kotoučů, A3 a 5 barvách včetně řezací podložky, Lange & König Sada rolovacích kleští ve 3 velikostech A1, růžová

#ad
Lange & König #ad - Pohoda – sada dlouhých a králicích nožů se ideálně hodí jako dárek pro vaše nejmilejší. Ití je potištěno užitečnými cm a úhlovými údaji, které jsou díky křiklavě růžové barvě dobře čitelné na všech možných látkách.

Ať už vánoční dárek, dárek k narozeninám nebo ke dni matek, startovací sada pro řezání látky se jednoduše vždy dobře hodí. Jedna strana řezací podložky je růžová a v cm se stupnicí, druhá strana je levandulově fialová a v palcích se stupnicí. Pohotovostní řezací podložka 60 x 45 cm se samohojivou řezací podložku se skládá z 5 vrstev s extra tvrdým PVC jádrem uprostřed. Pohotovost, 45 mm řezačka látky má vylepšený šroubovací mechanismus a knoflík pro aretaci čepele. Ezač rolí je dodáván s 5 náhradními čepele. Objednejte nyní! .
ZnačkaLange & König #ad
VýrobceLange & König #ad
Výška1.18
Délka17.72
Hmotnost3.77
Šířka17.72
Číslo díluPARENT

2. MAXKO

#ad

MAXKO Řezací podložka A2 samoopravující v modré, metrické rozdělení, šicí podložka/řezací podložka/podložka pro kutily 60 x 45 úhlové rozměry 15° – řezací podložka

#ad
MAXKO #ad - Robustní – použijte odolnou řezací podložku, takže vaše práce nebude narušena. Náš cutting mat má elastickou vnější vrstvu, abyste zabránili trvalým řezům a trhlinám, která vyplňuje lehké až středně těžké řezy.

Profesionalita při práci – s řezací podložkou budete stříhat jako profesionál. Mnohostranně použitelná – využijte řezací podložku maxko k řezání, šití a tvoření látek všeho druhu, aniž byste poškodili řezací nůž nebo pracovní plochu. Díky vyobrazené mřížce na přední a zadní straně, liniím řezu a úhlovým označením je přistřižení velmi snadné i s kolečkovým řezačem.

Dlouhá životnost – díky tvrdé střední vrstvě se rohož při řezání zpravidla nepoškodí, a proto ji lze používat po mnoho let. K tomu můžete použít obě strany podložky. Vhodná pro všechny povrchy – kromě řezání při šití se tato rohožka také perfektně hodí jako podložka na psací stůl, jako podložka pro jiné pracovní plochy nebo jako podložka pro stoly všeho druhu.
ZnačkaMAXKO #ad
VýrobceAuerbachSoehne #ad
Výška0.79
Délka23.62
Hmotnost2.18
Šířka17.72
Číslo dílu1

3. Elan

#ad

Cutting mat, Elan Schneidematte A2 Schwarz und Taupe, Bastelunterlage Schnittfest, arbeitsunterlage werkstatt Schneidematte nähen 24 x 18 INCH, 5-lagige schreibtischunterlage papier a2

#ad
Elan #ad - Wenn sie einen schnitt in die schneideunterlage nähen macht, zieht sich die Schreibunterlage wieder zusammen, um den Schnitt zu verstecken und die Oberfläche flach zu halten. Elan bastelmatte schnittfest haben eine imperiale skala in den größen a0 48 inch x 36 inch, a1 36 inch x 24 inch, a3 18 incH x 12 INNCH, A2 24 INCH x 18 INCH, und A4 12 INCH x 9 INCH erhältlich.

Selbstheilung - ein merkmal der elan bastelunterlage kinder a2 ist, dass die schneidunterlage aus 5 Schichten verschiedener PVC-Materialien besteht. Diese nähzubehör kann auch für andere Hobbys und Aktivitäten verwendet werden, zum Beispiel zum Erstellen eines Fotoalbums oder Erstellen eines Blumenstraußes. Nachhaltig - die darunter liegende zwei schichten bestehen aus recyceltem PVC, wodurch der ökologische Fußabdruck unseres Produkts verringert wird. In der mittleren schicht befindet sich eine PVC-Platte, die der Tisch unterlagen Robustheit verleiht.

Die oberste zwei Schichten wurde entwickelt einem Selbstheilungsmerkmal zu bieten. Farbe & grÖße - elan bastelunterlage groß haben zwei farben. SchÜtz ihre mÖbel - die elan schneidebrett basteln besteht aus starken recyceltes pvc-materialien und ist selbstheilend. Die muster und der Text werden professionell angewendet, was eine langlebige Lesbarkeit gewährleistet. Die bastel unterlagen groß auf dieser anzeige sind auf der einen seite schwarz und auf der anderen taupe.
ZnačkaElan #ad
VýrobceBG Productions #ad
Výška0.12
Délka18
Hmotnost2.2
Šířka23.5
Číslo díluElanCuttingMatB07N1MB6YB
ModelkaCuttingmatBlack

4. ARTEZA

#ad

Arteza Řezací podložka, pro šití, oboustranná pro rolovací řezačky, tloušťka 3 mm, samohojivá řezací podložka, prošívání a ruční práce, A2 18 x 24 palců

#ad
ARTEZA #ad - Rozměry na povrchu jsou uvedeny v centimetrech palcích a jsou zde také úhlové údaje pro přesné přistřižení pomocí rolovacího nože nebo řezacího nože. Dlouhá životnost: elastické, třívrstvé pvc řezací podložky pojme řezy s vnějšími vrstvami a poté je opět uzavře, aby podložka na psací stůl zůstala dlouho a ideálně sloužila jako ochrana proti pořezání.

Chrání pracovní plochu: podložka pro kutily je perfektní ochranou při kutilských a šitých pracích, protože chrání povrch stolu při stříhání papíru, kartonu a látky. Materiál je také protiskluzový, který zajišťuje, aby řezací podložka bezpečně ležela na pracovní ploše.

Multifunkční design: vhodné pro šicí a kutilské práce. Praktické detaily: oboustranná podložka má matný povrch, že světlo nemůže odrážet. 100% záruka vrácení: pokud nejste spokojeni s rohožkou pro kutily, zašlete nám ji prosím pro nekomplikované vrácení peněz nebo výměnu produktu.
ZnačkaARTEZA #ad
VýrobceArteza #ad
Výška0.4
Délka12.4
Hmotnost1.1
Šířka12.4
Číslo díluARTZ-8148
ModelkaARTZ-8148
Záruka100% záruka satisfaction: if your product does not perform to your expectations, simply request a refund or replacement.

5. magnetiks

#ad

Magnetiks Řezací podložka DIN A2, řezací podložka, samohojivá oboustranná zelená 60 x 45 cm

#ad
magnetiks #ad - Pracovní podložka odolná proti řezání pro všechny pracovní plochy, pracovní stoly a stoly. To znamená dvojnásobnou přidanou hodnotu: vhodné pro ruční práce a šicí práce. Samoopravující povrch | podstavec odolný proti proříznutí nechá zářezy zmizet díky elastickému povrchovému materiálu řezací podložky.

Ideální pro domácí práce a kutilství | Řezací podložka a1 velká pro ruční práce, šití, krejčovství, výrobu a modelářství. Univerzální se 2 střižnými plochami | každá strana podložky pro kutily a2 od magnetiks má promyšlený design střihových vzorů. Současně chrání čepel nástroje.

Ití pomocí řezací podložky díky užitečným úhlovým liniím řezu pro řezání látky od 0° do 180° v 5° krocích. Přesná práce | díky rastrovému potisku v cm a palcích na řezací podložce. Dlouhá životnost 5 vrstev | dvě samohojivé měkké vrchní vrstvy na řezací podložce 60 x 45 cm pro ochranu čepele a nástroje, jakož i silná střední vrstva PVC 3 mm silná pro stabilitu.
Značkamagnetiks #ad
Výrobcemagnetiks #ad
Hmotnost3.09
ModelkaSchneidematte DIN A2

6. stieber

#ad

Cca90 x 60 cm, Řezací podložka A1, „samoopravující materiál“ originál od firmy Stieber®

#ad
stieber #ad - Stieber je značka kvality, nejlépe hodnocený materiál na Amazon. Cca60 x 90 cm A1. Neobsahuje žádné škodlivé látky, vhodné i pro užívání dětmi, žádné levné imitace. Přesný a čistý rastrový tisk. Pozor: dŮleŽitÉ:--. Samoopravující efekt“ pro dlouholeté používání.
Značkastieber #ad
Výrobcestieber ® #ad
Číslo díluMural Wall Art
ModelkaPSH9Z203

7. ANSIO

#ad

ANSIO Řezací podložka pro kutily, 5 vrstev – prošívání, samohojivá, látky a práce s papírem – palce/metrická, A1, šití, 34 palců x 22,5 palců / 89 cm x 59 cm – hnědá/šedá, oboustranná

#ad
ANSIO #ad - Velikost rohože: 34 x 22, 5 palců / 89 x 59 cm. Několik mřížkových linií a úhlů. Upozornění: tuto podložku nelze použít k řezání papíru nebo jiných materiálů s noži.

Oboustranné značení: metrické mm/cm rozměry na jedné a imperiální palce na druhé straně. Profesionální kvalita, samohojivá vícevrstvá odolná řezací podložka. Speciální protiskluzový a nereflexní povrch, ruční práce, ideální pro prošívání, řezání papíru, kartonu a jiných materiálů. Velikosti papíru: a6, b5, a5, a3, b6, b3, A4, B4, A2 atd. Ekologický a robustní pvc materiál. Lze ji použít pouze s kolečkovým řezačem. Výrazné mřížkové linie pro podporu přesných řezů. Kompletně recyklovatelné. Odesílá se rozložené. Etrný k životnímu prostředí.
ZnačkaANSIO #ad
VýrobceANSIO #ad
Výška0.12
Délka35.43
Hmotnost5
Šířka23.62
Číslo díluANSIO 4061
ModelkaANSIO

8. OfficeTree

#ad

OfficeTree Řezací podložka A2 – zelená – s oboustrannými rastry a značkami – podložka pro kutily 60 × 45 jako šicí příslušenství – také jako řezací podložka a podložka pro malování

#ad
OfficeTree #ad - Samoopravující – podložka pro kutily a2 odolná proti proříznutí umožňuje řezné řezy, rotační frézy nebo skalpelu samy zmizí a současně šetří čepele nářadí. Mnoho oblastí použití – flexibilní použití jako pracovní podložka, řezací podložka, dílna, kreslicí podložka, řezací podložka, kutilství, hnětací podložka nebo jako řezací podložka A2.

33násobně silná – officetree cutting mat a2, 60 × 45 cm, samohojivá, 3 silné vrstvy činí řezací podložku A2 60 x 45 obzvlášť robustní. Profesionální – s řezací podložkou a2 lze řezat jako profesionál: oboustranné rozdělení rozměrů a rastru, pomůcky pro řezání, vodítka a úhlové značení.

SkvĚlÉ pŘÍsluŠenstvÍ – samoopravující řezací podložka officetree a2 je působivým dárkem pro kreativní hlavy, také jako šicí podložka, podložka na psací stůl a podložka pod myš.
ZnačkaOfficeTree #ad
VýrobceILP GmbH #ad
Výška0.39
Délka23.62
Hmotnost2.4
Šířka17.72
Číslo dílu190
Modelka14465058

9. WEDO

#ad

Řezací podložka Cutting Mat, zelená, Zelená 45 x 30 x 0,3 cm

#ad
WEDO #ad - Größe: 45 x 30 x 0, 3 cm. Farbe: grün. Wedo schneideunterlage CM 45. Spezielle oberfläche schützt die tischoberfläche sowie Klingenschärfe dank speziellem Innenkern und erlaubt präzise und spurlose Schnitte von Cutter oder Skalpell. Rasteraufdruck auf der Oberseite bietet optimale Orientierung für exaktes Arbeiten. Rückseite ebenfalls als Schneidefläche nutzbar, jedoch ohne Rasteraufdruck.
ZnačkaWEDO #ad
VýrobceWerner Dorsch #ad
Výška11.81
Délka0.12
Hmotnost1.23
Šířka17.72
Číslo dílu079145
Modelka79145
Záruka24 monate.

10. Amtech

#ad

Am-Tech podložka na řezání

#ad
Amtech #ad - Speciální protiskluzový povrch pro řezání papíru, kartonu a dalších materiálů. Neprořízne se. Ablony pro přesné řezání.
ZnačkaAmtech #ad
VýrobceAm-Tech #ad
Výška0.04
Délka17.72
Hmotnost1.32
Šířka11.81
Číslo díluS0530
ModelkaS0530