Top 10 Spielzeug Mädchen 7 Jahre – Dětské noční lampičky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Attivolife

#ad

Novinka, Attivolife 3D dárková lampa ve vlaku, iluze hologramu, dívky,, modelu, dekor, 16 měnících se barev, noční světlo s časovačem, dětská ložnice, sběratele, dárek do vlaku, dálkové ovládání

#ad
Attivolife #ad - Dva druhy napájení: 3 x aaa baterie nejsou součástí dodávky nebo USB kabel. Jsme tu pro vás: pokud by vám to z nějakého důvodu nefungovalo, kontaktujte nás prosím přes Amazon, my se k vám ozveme do 24 hodin. Zákaznický servisattivolife je synonymem kvality našeho nočního světla pro dárky k vlaku.

Je to skvělá dekorace pro dětský pokoj. Kreativní vizuální 3d efekt tažná lampa se skládá z laserového gravírování na optické akrylové desce, aby ukázala opticky úžasnou 3D iluzi. Lampa na noční stolek byla před dodáním důkladně otestována. Dálkové ovládání + časovač + stmívač + smart touch nově vylepšenou verzi nočního světla lze nastavit od 15 minut do 12 hodin. Je to perfektní dárek k narozeninám, obývacím pokoji, chodbě, dětské koupelně, Vánocům nebo svátku pro chlapce a dívky.

Vysoce kvalitní led světlo s měkkým, rovnoměrným světlem bez blikání, neškodné pro dětské oči. 3d lampa má 16 měnících se barev a 4 blikající karty. Ekologické a bezpečné větší velikost akrylové desky odolné proti poškrábání je vyrobena z ekologického materiálu schváleného společností Safe a je nezávadný pro lidské tělo. Použití v dětském pokoji, pracovně, kanceláři, barové dekoraci. Personalizovaný dárek lampa s tahem s hologramem může v noci propůjčit tmavému koutu domu více atraktivity.
ZnačkaAttivolife #ad
VýrobceAttivolife #ad
Výška5.91
Délka3.15
Hmotnost0.64
Šířka5.91
Číslo díluFS-KF2107
ModelkaFS-KF2107

2. Attivolife

#ad

Beste Sportthemen Raumdekoration Geburtstags Weihnachtsgeschenke für Kinder Jungen Männer, Torwart Illusion LED Nachtlicht mit 16 Farben wechselnder Fernbedienung, Attivolife Fußball 3D Lampe

#ad
Attivolife #ad - Das fußballlicht kann zwischen 15 Minuten und 12 Stunden eingestellt werden. Ein klick zum Öffnen oder Ausschalten aller Lichter. Wir sind für sie da: sollte es für sie aus irgendeinem Grund nicht klappen, kontaktieren Sie uns bitte über Amazon, wir werden uns innerhalb von 24 Stunden bei Ihnen melden.

Umweltfreundlich und sicherdie größere größe der kratzfesten acrylplatte besteht aus einem von safe zugelassenen umweltfreundlichen Material, gleichmäßigem, das für den menschlichen Körper unbedenklich ist. Brandneue warmweiße Lichtbasis mit stufenloser Dimmung. Durch berühren der Basistaste kann auch der 1-Stunden-Timer eingestellt werden. Fernbedienung + timer + smart touch die neu verbesserte version der fernbedienung verfügt über 16 farbwechsel, 4 Blinkarten und ein Licht mit fünf Gängen. Kundendienstattivolife steht für die qualität unseres fußball-geschenk-nachtlichts.

Verwendet im kinderzimmer, Büro, Flur, Bardekoration. Zwei arten der stromversorgung: 3 * AA-Batterien nicht im Lieferumfang enthalten oder Tpye-C-Anschluss. Die nachttischlampe wurde vor der Auslieferung gründlich getestet. Personalisiertes geschenkdie fußballspieler-hologrammlampe kann in der nacht der dunklen Ecke des Hauses mehr Attraktivität verleihen. Es ist ein perfektes geburtstags-, Babybadezimmer, Arbeitszimmer, Wohnzimmer, Weihnachts- oder Feiertagsgeschenkspielzeug für Jungen und Mädchen.
ZnačkaAttivolife #ad
VýrobceAttivolife #ad
Výška1.97
Délka8.66
Hmotnost0.64
Šířka5.51
Číslo díluDL-KF5823
ModelkaDL-KF5823

3. BONNYCO

#ad

Dětská silikonová barva, noční světlo dinosaurů s časovačem | lampička na noční stolek, 100% bez BPA | dětské noční, BONNYCO Noční světlo pro děti s dálkovým ovládáním a dotykovým senzorem, 16 barev

#ad
BONNYCO #ad - Bezpečné pro děti roztomilé lampy do dětského pokoje, aby byl udržován čistý a hygienický. Pokud byl vypnutý po dobu 20 minut, nelze jej zapnout dálkovým ovládáním a musí se zapnout pomocí lampy. Noční světlo stmívatelné dětské světlo s časovým spínačem nastavte časovač této zvířecí lampy na 15, 30 nebo 60 minut a dotykové světlo se automaticky vypne.

Led lampa pro dívky a chlapce, pro děti, malé děti a novorozence, pěkná velikost 11, který lze rozložit, 4 x 14 x 16 cm. Vyrobeno ze 100% měkkého silikonu bez bpa, perfektní dárek k narozeninám a Vánocům, aby byl ručně prán, aby se bezpečně držely v noci.116 barev & 2 programy noční světlo dinosaurů, režimy blikání a dýchání. Baterie je plně nabitá za 3–4 hodiny. Ideální lampa pro dekoraci dětského pokoje, které mění barvy pomocí dálkového ovládání dekoračního válečku a dotykového senzoru.

Doba provozu více než 15 hodin noční lampa do dětského pokoje vydrží až 15 hodin při maximální intenzitě jedné barvy nebo až 12 hodin v programovém režimu. Baterie tak vydrží déle. Nabízí více než 10 stupňů jasu, dekorace dětského pokoje a originální dárky pro chlapce a dívky k narozeninám a Vánocům. Dobíjecí led noční světlo pro děti lze nabíjet, na rozdíl od mnoha jiných, které je třeba postavit vzhůru nohama, díky čemuž můžete noční světlo pro děti v zásuvce během nabíjení dále používat.
ZnačkaBONNYCO #ad
VýrobceGarcon Elite SL #ad
Výška6.3
Délka1.57
Hmotnost0.82
Šířka5.51
Číslo díluGE0049
ModelkaGE0049

4. AIRUEEK

#ad

Noční světlo papoušek krade poklady, dekorace do ložnice, AIRUEEK 3D lampa dekorační světlo, hračka s 16 změnami barev a dálkovým ovládáním, noční lampa, kreativní dárky pro děti

#ad
AIRUEEK #ad - Nejlepší dárky a dekorace: led lampa s papouškem krade poklady je perfektní pro vánoční dárky, školy a všude tam, pracovny, jako dárek k ukončení studia a jiné příležitosti. Provoz na usb a baterie baterie nejsou součástí dodávky: skvělá lampa* může být napájena přes usb a 3 aa baterie, velmi pohodlná obsluha; tuto kočičí lampu lze připojit na notebook, stolní počítač, přenosné napájení, USB adaptér USB není součástí dodávky adaptér.

Dva různé režimy nabíjení pro splnění různých požadavků na různých místech. Dálkové ovládání ovládá 6 světelných režimů a 16 barev, modrá, zelená, fialová, azurová, žlutá, stroboskopického režimu, režimu fade, včetně pevného barevného režimu, režimu smooth, nastavitelný jas. Vizuální 3d efekty: toto pirátské parrot *3d světlo vytváří zábavnou uměleckou atmosféru, různé 2d grafické designy zajišťují vizuální 3d efekt; jedinečné 3D noční světlo ve tvaru papouška a krásná optická iluze osvětlení bytového kultury učiní váš prostor zajímavějším.

Dotykové a dálkové ovládání: dotkněte se spínače na základně nočního světla pro ovládání 7 měnících se led barev, režimu blikání, mezi nimi červená, bílá a 7 režimů přechodu.3d noční světla pro děti. Hodí se také pro ložnice, obchody, bary, obývací pokoje, kluby, dětské pokoje, dárky k narozeninám, postele, výročí, kde chcete dekorovat. Bezpečnost dětí: světlo této lampy na noční stolek je měkké a rovnoměrné, neoslňuje, nebliká a je bezpečné pro dětské oči. Noční světlo pro děti se výborně hodí jako lampy na noční stolek a dekorace v dětských pokojích.
ZnačkaAIRUEEK #ad
VýrobceAIRUEEK #ad
Výška1.97
Délka7.87
Šířka5.91

5. FULLOSUN

#ad

Chlapce, dívky, vánoční nápad pro sportovní fanoušky, FULLOSUN Dětské noční světlo 3D fotbal, měnící se fotbal, lampa s dálkovým ovládáním, narozeniny, 16 barev

#ad
FULLOSUN #ad - Usb přípojka nebo 3 aaa baterie, pouze 4, spotřeba proudu 0, 012 kwh / 24 hodin, 4 kWh ročně; životnost LED: 10 000 hodin. Scénář opakovaného použití: vhodné pro děti a dospělé, ložnici, obývací pokoj, chodbu nebo tematický obchod s těmito dárky pro děti na fotbal.

12 měsíců záruka: usilujeme o 100% spokojenost pro vás, vrácení nebo vrácení peněz je zaručeno, pokud 3D fotbalové světlo nesplňuje vaše požadavky. Jednoduché jedno tlačítko dekorace na hraní dinosaurů se 7 barevnými změnami: červená, zelená, modrá, růžová, azurová, žlutá, bílá. Fotbalové 3d světlo vytváří živý 3d efekt, který dětem přinese mnoho radosti, ale také zajišťuje, že budou spát bezpečně.
ZnačkaFULLOSUN #ad
VýrobceFULLOSUN #ad
Výška8.27
Délka3.15
Hmotnost0.62
Šířka3.15
Číslo díluFULLOSUN
ModelkaFS-2810-9999

6. Dreamy Cubby

#ad

Dekorační lampa – perfektní dárky pro fanoušky Star Wars, Dreamy Cubby 3D lampa Star Wars, hračka, chlapce., dárky, noční světlo se 4 vzory a 7 barvami barev, pány

#ad
Dreamy Cubby #ad - 7 barev a 4 vzorymůžete si vybrat různé vzory a barvy podle nálady nebo prostředí. Ve skutečnosti se jedná o světelně vodivou skleněnou desku.

Spora energie spotřeba proudu: 0, 012 kwh / 24 hodin, životnost LED: 10 000 hodin. Vypadá obzvlášť jako skutečné 3D noční světlo ve tmě nebo pořizuje fotografii. Také skvělý dárek na díkůvzdání, vánoční dárek, chlapce, mnoho festivalových dárků. Jedinečný dárekfigurky star wars. Efekt 3d vidění kouzelné 3d led žárovky hrají na vaše oči trik. Pro muže, ženy, dívky a všechny fanoušky star wars. Dekorativní lampa pro vaši ložnici nebo pracovnu atd. Citlivé dálkové ovládání ovládejte noční světlo dálkovým ovládáním nebo tlačítkem na základně.
ZnačkaDreamy Cubby #ad
VýrobceZhongshan Longyou Lighting Technology Co. LTD #ad
Výška8.15
Délka2.24
Hmotnost0.82
Šířka5.75
Číslo díluS580
ModelkaS580

7. CENLIT

#ad

3D-Lampe mit 16 Farben wechselnden Fernbedienung, Elefant 3D-Nachtlicht für Kinder, Elefantenspielzeug 10 9 3 5 2 8 1 7 6 4 Jahre alt Mädchen Frauen Baby Jungen Geschenke

#ad
CENLIT #ad - 3d-illusionslampe – es ist so magisch, wenn die flache Acrylplatte mit geätzten Linien das transparente Muster beleuchtet, das wie ein 3D-Effekt aussieht. Sicherheit und sicherheit – tolle lichtquelle mit weichem, 5 W Ausgangsleistung, komfortablem licht, 2 - 2, dimmbares, 4, augenschonendes Design schützt Kinderaugen.

Usb-kabel angeschlossen oder mit 3 AA-Batterien betrieben nicht im Lieferumfang enthalten, 5 V-5 V Eingangsspannung. Ce-/fcc-/rohs-zertifiziert. Kann als elefanten-dekoration in haus, bar, geschäft, restaurant, Geburtstagsgeschenke für Kinder – 3D-Nachtlicht für Kinder sind kreative Geburtstagsgeschenke, Café, Kinderzimmer, Party usw. Kundendienst -- wenn sie irgendwelche probleme mit dieser 3D-Illusionslampe haben, unser Kundendienstteam zu kontaktieren, zögern Sie nicht, Lösungen werden innerhalb von 24 Stunden bereitgestellt.

Unser 3d-nachtlicht wird Ihre ganze Nacht beleuchten, um eine entspannte Schlafatmosphäre zu schaffen. Verwendet werden. Smart-touch-taste und fernbedienung – sie können die taste auf dem elefanten-Nachtlichtsockel für 7 Farbwechsel berühren und die Fernbedienung für 16 Farbwechsel verwenden. Feiertags-, wohnzimmer, weihnachtsgeschenke, schlafzimmer, valentinstagsgeschenke oder andere Feiertags- und Festivalgeschenke.
ZnačkaCENLIT #ad
VýrobceCenlit #ad
Výška6
Délka2
Hmotnost0.6
Šířka5

8. FULLOSUN

#ad

3D-Illusions-Lampe für Kinder, Halloween, große Katze, 16 Farbwechsel, Weihnachten, Nachttischlampe mit Fernbedienung, Geburtstagsgeschenk, Nachttischlampe mit Löwen-Effekt

#ad
FULLOSUN #ad - Dies ist eine 3d-illusionslampe kann die löwenfigur zeigen, wenn sie leuchtet, mit einem optischen Acryl-Flachbrett mit Lasergravur kann Ihnen erstaunliche 3D-visuelle Wirkung geben. Ideale wohnkultur, kinder-Löwen-Geschenke, Schlafzimmer-Dekor, Babyzimmer-Dekoration usw.

Vorteile unter allem: größere größe der acrylplatte und lampensockel als 90 % andere 3D-Lampen/Top-Qualität der Leiterplatine/Optimierung detailliertes und 3D-Muster-Design/LED-Licht ist weich und gleichmäßig, nicht flackern, kein Blenden, und dimmbar, harmlos für Kinderaugen. Dieses 3d-nachtlicht ist ein kreatives Geschenk für große Katzen für Kinder und Familie. Perfektes geschenk - 3d-nachtlicht wäre perfekte partyzubehör, Geburtstagsgeschenke, Babys, Einweihungsgeschenke, abschlussgeschenke, Kinderzimmer-Dekoration, Thanksgiving-Geschenke, Weihnachtsgeschenke für Kinder, Kleinkinder, Kleinkind-Spielzeug, Freunde.

Hauptmerkmale: 16 farben wechselnd, dimmbar, stroboskop, 4 modi der Farbe blinken Blinken, Fernbedienungsfunktion, Fade und Smooth / Zwei Möglichkeiten der Stromversorgung: 3 x AAA-Batterien oder USB-Anschluss empfohlen.
ZnačkaFULLOSUN #ad
VýrobceFULLOSUN #ad
Výška7.95
Délka5.39
Hmotnost0.62
Šířka5.39
Číslo díluFS-AMZ-JULY
ModelkaFS-AMZ-JULY

9. Attivolife

#ad

Stolní lampy, Attivolife 3D iluzní lampa mořské panny, dekorace do dětského pokoje pro děti, k narozeninám, 16 měnících se barev, dálkové ovládání + časovač, noční světlo princezny, ženy,, pro dívky

#ad
Attivolife #ad - Personalizovaný dáreklampa s hologramem mořské panny může v noci propůjčit tmavému koutu domu více atraktivity. Použití v dětském pokoji, pracovně, obývacím pokoji, kanceláři, barové dekoraci. Vysoce kvalitní led světlo s měkkým, rovnoměrným světlem bez blikání, neškodné pro dětské oči.

Dva druhy napájení: 3 x aaa baterie nejsou součástí dodávky nebo USB kabel. Zákaznický servisattivolife je synonymem kvality našeho nočního světla s dárky pro mořské panny. Je to perfektní dárek k narozeninám, dětské koupelně, chodbě, Vánocům nebo svátku pro chlapce a dívky. Jsme tu pro vás: pokud by vám to z nějakého důvodu nefungovalo, kontaktujte nás prosím přes Amazon, my se k vám ozveme do 24 hodin. Jas světla můžete nastavit tak, aby nenarušoval váš spánek. Je to skvělá dekorace pro pohádkový pokoj s tématikou. 3d lampa má 16 měnících se barev a 4 blikající karty.

Ekologické a bezpečné větší velikost akrylové desky odolné proti poškrábání je vyrobena z ekologického materiálu schváleného společností Safe a je nezávadný pro lidské tělo. Lampa na noční stolek byla před dodáním důkladně otestována. Dálkové ovládání + časovač, stmívač+smart touch nově vylepšenou verzi nočního světla mořské panny lze nastavit od 15 minut do 12 hodin. Kreativní 3d efekt lampa mořské panny se skládá z laserového gravírování na optické akrylové desce, aby ukázala úžasnou 3D iluzi.
ZnačkaAttivolife #ad
VýrobceAttivolife #ad
Výška7
Délka3.14
Hmotnost0.71
Šířka5.9
Číslo díluKF-2131
ModelkaKF-2131

10. FULLOSUN

#ad

Optická lampa pro interiérové zařízení, FULLOSUN Noční světlo 3D Wolf, dálkové ovládání s 16 barvami měnícími dárky pro děti, muže

#ad
FULLOSUN #ad - Vrácení nebo vrácení peněz je chráněno, pokud 3D iluzní lampa Wolf neodpovídá vašim požadavkům. Výhody mezi všemi: větší velikost akrylové desky a podstavce lampy než 90 % jiných 3d lampiček/špičková kvalita desky plošných spojů / optimalizace detailního a 3D vzoru/LED světla je měkké a rovnoměrné, neoslňující, nemiká a stmívatelné, nemiká se, neškodné pro dětské oči.

Kontaktujte nás, my vám pomůžeme. Toto 3d noční světlo je kreativní vlčí dárek pro děti a rodinu. Perfektní dárek – 3d vlčí noční světlo by bylo perfektní doplněk na party, dárek ke dni díkůvzdání, kolaudační dárky, přátele. Ideální bytová kultura, dekorace ložnice, dárky k narozeninám, malé děti, miminka, hračka pro batolata, promoci, vánoční dárky pro děti, dekorace dětského pokoje, děti slony, dekorace dětského pokoje atd.

Hlavní vlastnosti: 16 změn barev / stmívatelné / funkce dálkového ovládání / 4 režimy blikání barev blesk, blikání, skrytí a vyhlazení / Dva druhy napájení: 3 * AA baterie nebo USB připojení doporučeno. Disponuje optickým akrylovým plochým prknem s laserovým gravírováním, se kterým můžete dosáhnout úžasného vizuálního 3D efektu. Toto je 3d iluzní lampa, která může dinosaurus při rozsvícení ukázat. 18 měsíců bezpečný nákup: snažíme se vám nabídnout 100% spokojenost.
ZnačkaFULLOSUN #ad
VýrobceFULLOSUN #ad
Výška9.45
Délka3.43
Hmotnost0.62
Šířka3.43
Číslo díluFS-3242
ModelkaFS-3242