Top 10 Toilettendeckel Kinder Und Erwachsene – WC sedátka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LUVETT

#ad

WC sedátko se 3 možnostmi upevnění na výběr, LUVETT® Záchodové prkénko s automatickým sklápěním C770 oválné, barva: Manhattan šedá, záchodová drážka na hubnutí z antibakteriálního duroplastu

#ad
LUVETT #ad - Top zákaznický servis e-mailem nebo telefonem. Upevňovací sada se skládá ze tří volitelných variant závěsů pro všechny keramiky: 'roztahovací hmoždinky' shora, 'skládací hmoždinky' shora a 'nástrčné matice' zespodu – jedinečné řešení LUVETT pro snadné upevnění a spolehlivé držení, vše je součástí dodávky, už se nehýbe a sklouzává.

Urea duroplast – antibakteriální hygienický 99, 9% prémiový materiál pro nejvyšší nároky na kvalitu s keramickým povrchem: odolný, odolný proti poškrábání a snadno se čistí. Patentovaná dvojitá automatika spouštění softclose – originál s funkcí odebírání TakeOff EasyClean, dvojité sklápění pro WC víko a sedací kroužek pro jemné a tiché zavírání.

Design a vývoj v německu, výroba v evropě za nejvyšších standardů kvality / nosnost do 175 kg testováno podle normy DIN. Takeoff easyclean funkce snímání: jednoduchá možnost sejmout WC sedátko pro pohodlné čištění pouze jednou rukojetí z keramiky.
ZnačkaLUVETT #ad
VýrobceLUVETT WC Sitze #ad
Výška0.99
Délka17.36
Hmotnost4.63
Šířka14.57
Číslo dílu539728

2. SANFINO

#ad

Mnoho pestrých motivů, jednoduchá montáž včetně návodu k montáži český jazyk nelze, SANFINO® Prémiové WC sedátko s automatickým sklápěním – kvalitní víko na toaletu ze dřeva, vysoký komfort sezení

#ad
SANFINO #ad - Toto kvalitní wc sedátko s dřevěným jádrem, pochromovanými kovovými panty s integrovaným sklápěním slibuje jemné a tiché zavírání WC víka a toaletních brýlí. 1 x wc sedátko + montážní sada pro upevnění.

S přiloženou sadou pro rychlé upevnění je zajištěna rychlá a jednoduchá montáž WC sedátka s automatickým sklápěním. Dřevěná wc sedadla sanfino mají standardní velikost a hodí se na téměř všechny běžné wc mísy. Rozměry: 43, 5 × 37, 5 × 5 cm – montážní otvory na toaletě mohou mít vzdálenost 10, 5 až 20 cm pro ideální upevnění sedadla.

Stabilní rozpěrky pod toaletními brýlemi vydrží zatížení až 200 kg. Velmi odolné mdf, odolné proti poškrábání, vysoce kvalitní povrchová kromě toho přesvědčí antibakteriální povrch krytu toalety automatickým sklápěním jednoduchým čištěním a nabízí maximální hygienu. Mimořádně jemný povrch a oválný kreativní motivy navíc dodají vaší toaletě krásný vzhled.
ZnačkaSANFINO #ad
VýrobceSanfino #ad
Výška1.97
Délka17.13
Hmotnost7.41
Šířka14.76
Číslo díluW1043C

3. LUVETT

#ad

Antibakteriální duroplast, vyrobeno v EU, tvar: tvar D, LUVETT® WC sedátko vč. 3 montážních řešení z ušlechtilé oceli & automatické sklápění Softclose, snímatelné víko na toaletu

#ad
LUVETT #ad - Design a vývoj v německu, výroba v evropě podle nejvyšších standardů kvality / nosnost do 175 kg testováno podle normy DIN. Funkce odebírání takeoff easyclean: jednoduchá možnost, jak odstranit WC sedátko z keramiky pro pohodlné čištění pouze jednou rukojetí.

Pičkový zákaznický servis e-mailem nebo telefonicky. Vhodné mimo jiné pro laufen Pro Keramiken, Villeroy & Boch O. Novo. Upevňovací sada se skládá ze tří volitelných montážních variant pro všechny keramiky: 'rozpěrné hmoždinky' shora, vše je součástí dodávky, "sklápěcí hmoždinky" shora a 'zásuvné matice" zespodu – Jedinečné řešení od LUVETT pro snadné upevnění a spolehlivé držení, žádné kývání a sklouznutí.

Urea duroplast – antibakteriální hygienický 99, 9% prémiový materiál pro nejvyšší nároky na kvalitu s povrchem podobným keramice: odolný, odolný proti poškrábání a snadno se čistí. Patentované, dvojité automatické sklápění softclose – originál s funkcí odebírání TakeOff EasyClean, dvojité sklápění pro víko WC a sedací kroužek pro jemné a tiché zavírání.
ZnačkaLUVETT #ad
VýrobceLUVETT WC Sitze #ad
Výška0.99
Délka16.42
Hmotnost4.85
Šířka14.49
Číslo dílu536174A
ModelkaD700

4. Sanilo

#ad

Velký výběr, Sedátko na WC s automatickým sklápěním, vysoká a stabilní kvalita ze dřeva, pěkné motivy

#ad
Sanilo #ad - Wc sedátko ze dřeva, stabilní závěsy. Vhodné pro všechny běžné wc mísy závěsné i stojící WC mísy. 47, 0/37, 7 cm. Kvalitní povrch, snadná péče. D/Š: cca. Wc sedátko s automatickým sklápěním zavírá se měkce a tiše.
ZnačkaSanilo #ad
VýrobceSanilo #ad
Výška1.97
Délka18.5
Šířka14.84

5. Blauer Hahn

#ad

Blauer Hahn® WC sedátko Isar oválné | víko toalety s automatickým sklápěním a odnímatelným | antibakteriální záchodová drážka z duroplastu a nerezové oceli | bílé WC sedátko | Premium Toilet seat

#ad
Blauer Hahn #ad - Pro rychlé a hygienické čištění lze wc sedátko zcela jednoduše sejmout. Záchodové sedátko má testovanou nosnost 150 kg DIN 19516 a nabízí tak bezpečné držení. Navíc je tento materiál stálobarevný a zajišťuje, a proto se výborně hodí jako toaletní brýle, že víko zůstane trvale zachováno v původním barevném odstínu.

Pohyby víka a brýlí jsou zachyceny, takže se jemně a tiše složí. Díky tomu můžete víko z WC vyjmout, vyčistit ho a znovu připevnit. Kvalitní zpracování nerezových pantů umožňuje rychlou a nevikláněnou montáž wc víka shora.

Pro výrobu wc brýlí byl použit vysoce kvalitní plast urea-duroplast. Pro všechny, kteří již nemohou slyšet šel šraplavý zvuk padajících záchodových brýlí, je toto WC sedátko vybaveno dvojitým sklápěním SoftClose. Materiál je antibakteriální certifikováno iso 22196, které omezují šíření zárodků v koupelně.
ZnačkaBlauer Hahn #ad
VýrobceBullminger GmbH #ad
Výška0.01
Délka16.28
Hmotnost0
Šířka14.48
Číslo díluHU-XI-201
ModelkaIsar
Záruka2 roky.

6. ADOB

#ad

Sklápěcí automatika, záchodové prkénko, sedátko pro děti, z duroplastu, k čištění, WC sedátko s, odnímatelné víko pro rodiny, ADOB Dětské rodinné WC sedátko s extra sedacím kroužkem pro malé děti

#ad
ADOB #ad - Známá kvalita aDOB vás uspokojí. Bezpečné dětské sedadlo: víko na toaletu je vedle běžného sedacího kroužku pro dospělé vybaveno integrovanou dětskou sedačkou, která je držena magnetem ve víku, jednoduše sklopte. Zatížitelné až 150 kg: wc sedátko je z duroplastu ne termoplast, resp.

Oválný standardní tvar. Nastavitelné upevnění z ušlechtilé oceli lze namontovat shora nebo zdola. Adob, váš partner pro koupelnu a WC od roku 1920 z Německa. Integrovaná dětská sedačka pomáhá zvyknout si děti na toaletu velkých. S flexibilně nastavitelným upevněním z ušlechtilé oceli můžete víko pohodlně namontovat shora nebo zdola! Pokud již není potřeba, lze jej jednoduše vyjmout, zůstává normální WC sedátko pro dospělé. Wc sedátko se díky standardnímu tvaru a nastavitelnému upevnění hodí na všechny běžné toalety a mnoho značkových keramik.

100% servis a spolehlivost jako prodejce poskytujeme 100% služby pro vaši spokojenost. Duroplast wc sedátko je testováno do 150 kg a je odnímatelné z keramiky pro snadné čištění. Rodinné wc sedátko z duroplastu!, wc sedátko pro děti a dospělé v keramice standardní bílé s automatickým sklápěním. Automatika a sejmutí: integrovaná automatika sklápění zavírá víko a kroužek pro dospělé jemně a tiše, dětské ruce jsou tak dobře chráněny.
ZnačkaADOB #ad
VýrobceADOB #ad
Výška1.57
Délka17.72
Hmotnost5.07
Šířka14.76
Číslo dílu57112
Modelka57112

7. Bullseat

#ad

Bullseat® Prémiové víko na toaletu bílé vhodné k Duravit D kódu. Záchodové víko s automatickým sklápěním/měkkým uzavíráním a odnímatelné. Antibakteriální záchodová drážka z duroplastu a nerezové oceli.

#ad
Bullseat #ad - Pokud by však vaše očekávání nebyla splněna, dostanete peníze zpět během prvních 30 dnů. Dobré vědět – vhodné pro Duravit D-Code. Výhody kulového semínka – hydraulické samosklápění, antibakteriální materiál Click n' Clean funkce rychlá a jednoduchá montáž shora. Originál od bullseat – silné sedadlo s click. ZÁruka vrÁcenÍ penĚz – spokojení zákazníci jsou naším cílem. Co dostanete – dostanete toaletní sedátko bullseat montážní sadu, informační brožuru s návodem k montáži a tipy pro péči.
ZnačkaBullseat #ad
VýrobceBullseat #ad
Výška0.99
Délka17.52
Hmotnost5.51
Šířka14.57

8. LUVETT

#ad

Odnímatelné bílé, LUVETT® Dětské WC sedátko C490 Family, WC prkénko s automatickým sklápěním SoftClose pro děti a dospělé, univerzální s vložkou na dětskou sedačku

#ad
LUVETT #ad - Patentované, dvojité automatické sklápění softclose – originál s funkcí odebírání TakeOff EasyClean, dvojité sklápění pro víko WC a sedací kroužek pro jemné a tiché zavírání. Urea duroplast – antibakteriální hygienický 99, 9% prémiový materiál pro nejvyšší nároky na kvalitu s povrchem podobným keramice: odolný, odolný proti poškrábání a snadno se čistí.

Praktická vložka do dětské sedačky "family" s magnetickým upevněním a odnímatelnou dětskou sedačkou. Upevňovací sada se skládá ze tří volitelných variant závěsů pro všechny keramiky: 'rozpěrné hmoždinky' shora, vše je součástí dodávky, "sklápěcí hmoždinky" shora a 'zásuvné matice" zespodu – Jedinečné řešení od LUVETT pro snadné upevnění a spolehlivé držení, žádné kývání a sklouznutí.

Dětská pojistka s tlačítkem pro odběr celého WC sedátka. Funkce odebírání takeoff easyclean: jednoduchá možnost, jak odstranit WC sedátko z keramiky pro pohodlné čištění pouze jednou rukojetí. Design a vývoj v německu, výroba v evropě podle nejvyšších standardů kvality / nosnost do 175 kg testováno podle normy DIN. Tlačítko jako dětská pojistka pro funkci odebírání TakeOff.
ZnačkaLUVETT #ad
VýrobceLUVETT WC Sitze #ad
Výška0.99
Délka17.17
Hmotnost5.95
Šířka14.57
Číslo dílu539759
ModelkaC490

9. MYLAVABO

#ad

MYLAVABO WC sedátko pro děti, odnímatelné WC sedátko pro čištění keramiky, s 3násobným automatickým sklápěním, rodinné WC sedátko softclose Family

#ad
MYLAVABO #ad - Díky nastavitelným pantům lze individuálně přizpůsobit vašemu WC mísu. Antibakteriální: k výrobě našeho WC víka se používá materiál duroplast. Upevnění toaletního sedátka se provádí velmi pohodlně shora pomocí jednoduchého šroubováku.

Jednoduše odnímatelné: celé sedadlo lze jednoduše vytáhnout nahoru, aby bylo možné jej snadno vyčistit ze všech stran. Variabilní vzdálenost montáže a způsob upevnění: naše dětské a rodinné wc sedátko lze namontovat na většinu toaletních mís ve tvaru d. Tento ekologický plast je antibakteriální a sám o sobě omezuje šíření choroboplodných zárodků. Nevhodné pro oválné formy, toalety ve tvaru U. Upevnění na wc mísu je vhodné pro montážní vzdálenost mezi 16 a 22 cm.

Upozorňujeme: ne! ! vhodné pro wc duravit a v&b subway 2. 0 kvůli širokému odstupu upevňovacích otvorů u wc duravit a příliš velkých otvorů u subway 2. 0 3násobné automatické sklápění: u dětské toalety je předprogramováno hlasité praskání, protože děti často zapomínají, stejně jako dětská sedačka, že vaše WC brýle nemají automatické sklápění. Ale ne u nás: víko záchodových brýlí, stejně jako sedadlo pro dospělé mají funkci zavírání Softclose. Již nehledejte.
ZnačkaMYLAVABO #ad
VýrobceMYLAVABO #ad
Výška2.01
Délka17.91
Hmotnost7.39
Šířka14.29

10. Cornat

#ad

Cornat WC sedátko "Mořský vánek" – atraktivní design – vysoce kvalitní dřevěné jádro – automatické sklápění a rychlé upevnění – komfortní pocit při sezení / WC sedátko / víko na záchod / KSDSC353

#ad
Cornat #ad - Vysoce kvalitní materiál: vnitřní jádro z mdf dřevěných vláken s bezešvým potahem | lehký a přesto stabilní materiál | akumuluje teplo a nabízí tak mimořádný komfort sezení | Hladký povrch se snadno čistí | Robustní a odolný.

Měkké zavírání: vysoce kvalitní panty s automatickým sklápěním zajišťují jemné a jemné zavírání | šetří toaletní brýle a zabraňuje hlasitému nechtěnému praskání víka. Skvělý design: vhodný design pro každý vkus | plážová cesta k moři zajišťuje uvolněný pocit dovolené | veselý a mimořádný vrchol vaší koupelny | Vhodné pro mnoho stylů zařízení. 150 kg | vnitřní rozměry: 28 x 23 cm | vnější rozměry: 45 x 38 cm | Materiál sedáku: MDF | Materiál závěsu: zinková slitina.

UpozornĚnÍ: zkontrolujte prosím rozměry výrobku a zajistěte, aby se k příslušenství hodil. Minimalizuje riziko zranění dětí i dospělých. Rychlá montáž: vhodné pro montáž na všechny běžné nástěnné a stojací wc | snadné upevnění díky rychlé montáži | bez nářadí a jednoduchá | sedátko a víko se zavírají v jedné rovině. Detaily výrobku: střih: oválný | montáž: zespodu | zatížitelnost max.
ZnačkaCornat #ad
VýrobceConmetall #ad
Výška13.39
Délka7.87
Hmotnost6.39
Šířka2.36
Číslo díluKSDSC353
ModelkaKSDSC353
Záruka2 roky.