Top 10 Wandfarbe Apricot Für Innen – Barvy na zeď

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Lignocolor

#ad

Lignocolor Barva na stěnu Vnitřní barva Stropní barva Křídová barva ušlechtilá matná 2,5 l Sweetheart

#ad
Lignocolor #ad - Dné škodlivé výpary vhodné do dětského pokoje. 2, 5 litru vystačí na 25–30 m² na jednu objednávku. 100% ruční výroba v naší barevné manufaktuře. Kvalitní a matná barva na stěnu na bázi křídy pro vnitřní použití vysoce krycí. Bez zápachu, prodyšný.
ZnačkaLignocolor #ad
VýrobceLignocolor GmbH #ad
Číslo díluHV-VH-201

2. RyFo Colors

#ad

RyFo Colors Pestré nástěnné barvy manufakturní bílá bahamové těsto 3 l, k dostání další hnědé odstíny a velikosti, otěru za mokra třída 1, krycí síla třída 1

#ad
RyFo Colors #ad - Velmi dobře vyplňuje a rychle schne, pro krásný a čistý výsledek. Pro vás relevantní vyhledávací pojmy: barva, 1l, kvalitní, bílá, vnitřní, vysoká krycí síla, tmavě hnědá, disperze, litr, vnitřní barva, vysoká bělost, odolná proti otěru, disperzní barva, bezvzduchová, barevná, barevná barva na stěnu, bez odkapávání, krykrykrykrykrykrykrysvětle hnědá, 6l, 3l, tónovaná, 10l, pestrá barva interiéru, krycí síla, barva stropu, béžová, disperze, malířská barva, teplá.

Nejlepší krycí schopnost na stěnách a stropech s výnosností až 8 m² na litr a nejvyšší zářivost barev díky vysoce kvalitním pigmentům. Certifikace: stupeň lesku matný, krycí síla třída 1, odření za mokra třída 1 podle DIN EN 13-300 Pestrá prémiová barva na stěnu s vynikajícím poměrem ceny a výkonu.
ZnačkaRyFo Colors #ad
VýrobceRyFo Colors #ad
Hmotnost11.02
Číslo dílu00831-190-003

3. WALLCOVER

#ad

WALLCOVER Colors barva na stěnu oranžová 2,5 l pro vnitřní světlou vnitřní barvu matná | profesionální barva na vnitřní stěnu Palermo 1E v prémiové kvalitě | k dostání další velikosti

#ad
WALLCOVER #ad - Spotřeba: 1 litr stačí na cca 8 metrů čtverečních. Trendová barva: s našimi barvami na stěny v interiérech získáte trendové barvy v obývacím pokoji, ložnici, chodbě nebo dalších místnostech.

Snadné zpracování: silná krycí síla třídy 1 stačí jeden nátěr, pachově neutrální, snadno se čistí, rozpouštědla – vlastnosti bez změkčovadel zaručují krásný výsledek na vaší stěně. Vyrobeno v německu: naše nástěnné barvy se vyrábějí 100% v německu a mají extrémně vysokou kvalitu, kterou jinak najdete pouze v profesionálních malířských potřebách.

Vhodné pro: až 20 metrů čtverečních – nové a renovační nátěry, velmi vhodné pro namáhané stěny ve všech obytných prostorách, také silně kryjící na tmavých, špinavých nebo barevných stěnách. Ideální pro renovaci: jednoduše natřete starou tapetu RauhFiber, papírovou tapetu nebo vinylovou tapetu, vliesovou tapetu, abyste do svých 4 stěn vnesli svěží vzhled.
ZnačkaWALLCOVER #ad
VýrobceWALLCOVER #ad
Hmotnost8.82
Číslo dílupalermo-1e-2.5-matt-tfl

4. Alpina Farben GmbH

#ad

2,5 l mandlový květ, Alpina Farbrezepte Vnitřní barva nástěnná barva matná, růžová

#ad
Alpina Farben GmbH #ad - Alpina barevné recepty. Disperzní barva podle DIN EN 13 300 . Při jednorázovém nátěru stačí na cca 20 – 30 m². Obsah: 2, 5 l. Barevný odstín: mandlový květ.
ZnačkaAlpina Farben GmbH #ad
VýrobceAlpina Farben GmbH #ad
Hmotnost8.82

5. WALLCOVER

#ad

Matná, pro interiéry, barva na stěnu, 5 l, WALLCOVER Colors pastelové barvy, meruňková, pastelová, meruňková, profesionální barva na vnitřní stěnu v prémiové kvalitě

#ad
WALLCOVER #ad - Ideální pro renovaci: jednoduše natřete starou tapetu RauhFiber, papírovou tapetu nebo vinylovou tapetu, vliesovou tapetu, abyste do svých 4 stěn vnesli svěží vzhled. Vyrobeno v německu: naše nástěnné barvy se vyrábějí 100% v německu a mají extrémně vysokou kvalitu, kterou jinak najdete pouze v profesionálních malířských potřebách.

Spotřeba: 1 litr stačí na cca 8 metrů čtverečních. Vhodné pro: až 40 metrů čtverečních – nové a renovační nátěry, také silně kryjící na tmavých, velmi vhodné pro namáhané stěny ve všech obytných prostorách, špinavých nebo barevných stěnách.

Snadné zpracování: silná krycí síla třídy 1 stačí jeden nátěr, pachově neutrální, snadno se čistí, rozpouštědla – vlastnosti bez změkčovadel zaručují krásný výsledek na vaší stěně. Trendová barva: s našimi barvami na stěny v interiérech získáte trendové barvy v obývacím pokoji, ložnici, chodbě nebo dalších místnostech.
ZnačkaWALLCOVER #ad
VýrobceWALLCOVER #ad
Hmotnost14.11
Číslo díluS-0520-Y80R-matt-5

6. Alpina

#ad

Jemná barva Alpina 2,5 l, matná nástěnná barva pro interiér

#ad
Alpina #ad - Stupeň lesku:Ušlechtilá matná. 2, 5 l až pro 30 m2. S originální krycí a barevnou sílou od Alpina. Vybrané barevné pigmenty pro působivou barevnou hloubku. Téměř bez zápachu, prodyšné.
ZnačkaAlpina #ad
VýrobceAlpina #ad
Hmotnost0
Číslo dílu898616

7. Hossi's Wholesale

#ad

Hossi's Wholesale 2,5 litru Colourcourage Premium barva na stěnu Terra de Siena oranžově hnědá | L719778618 | bez zápachu | zabraňuje odkapávání a stříkání

#ad
Hossi's Wholesale #ad - Ušetříte tak čas a peníze, protože vnitřní barva je velmi vydatná až 30 m² při jednorázovém nátěru. Nejlepší výsledky: díky dobrému průběhu a téměř bez zápachu a odkapávání vlastnostem vnitřní barvy stěny získáte obratem ruky rovnoměrné a beze šmouh.

Použití: prémiová barva na stěnu je ideální pro vysoce kvalitní nové a renovační nátěry stěn a stropů a pro různé podklady, jako je zdivo nebo také beton. Etrná k životnímu prostředí: receptura barvy místnosti je na bázi vody, bez rozpouštědel a současně prodyšná. Všestranné: vykouzlete elegantní jemně matné povrchy na hrubém vlákně, sádrokartonu nebo omítce.

Vysoká krycí síla: s barvou na stěnu většinou stačí jen jeden nátěr, aby se barva kryvě nanášila. Výroba je rovněž hygienicky sledována a je obzvláště nízká. Pro individuální barvy můžete barvy vzájemně míchat v každém poměru nebo je zředit vodou.
ZnačkaHossi's Wholesale #ad
VýrobceHossi's Wholesale #ad
Číslo díluL719778618
ZárukaPojiva (vinyl-acetát/akrylátová disperze), oxid titaničitý, anorganické/organické pigmenty, silikáty, uhličitany, voda, přísady (pomocné látky), konzervační látky (benzothiazolinon, methylisothiazolinon, pyrithion zinečnatý)

8. Alpina

#ad

Alpina Farbrezepte Sweet Home matt 2,5 Liter

#ad
Alpina #ad - Nástěnné barvy alpina farbrezepte jsou vhodné pro nové i renovační nátěry. Vysoce krycí nástěnné barvy v nejlepší kvalitě značky Alpina. 1 l vystačí na cca 10 m² při jednoduchém nátěru.
ZnačkaAlpina #ad
VýrobceAlpina #ad
Výška6.22
Délka9.49
Hmotnost8.82
Šířka7.01
Číslo dílu539868

9. Preismaxx

#ad

Pestrá barva na stěnu, meruňková, matná, Preismaxx Dokonalá bílá urban colors, meruňková 2,5 l, oranžová, vnitřní barva, vysoká krycí schopnost třídy 2

#ad
Preismaxx #ad - Veselé barvy – priesmaxx perfect white je k dostání v bílé barvě a dalších 100 barevných odstínech. Vysoká výtěžnost – natřete až 65 m² při jednom nátěru. Velmi vysoká krycí síla – kvalita podle din 13 300 s kryvostí třídy 1 a mokrým oděrem třídy 2. Snadné zpracování – ideální pro nové a renovační nátěry na tmavých a kontrastních podkladech a pro natírání intenzivních barev. Univerzální – použitelné na zdivo, pevnou omítku, sádrokartonové desky, tapety z hrubých vláken, skleněnou tkaninu a přenosné staré nátěry.
ZnačkaPreismaxx #ad
Výrobcebito AG #ad
Číslo dílu4033195199156

10. Wanders24

#ad

Wanders24 Pastelové zážitky 2,5 litru, jemné soumrak ušlechtilá matná barva na stěnu – jemné barvy – v 90 barevných odstínech – barva na stěnu starorůžová – vyrobeno v Německu

#ad
Wanders24 #ad - 15 m² až 20 m² a jsou vhodné pro téměř všechny podklady. Vyrobeno v německu – s pastelovými zážitky wanders na vodní bázi učiníš správné rozhodnutí, ušlechtilým půvab a mimořádnou výrazností. Beton, kov, dveře, nábytek nebo dekoraci. Nejjemněji mletá porcelánová zemina a křída na šampaňské zajišťují měkké, pokud hledáte jemné barvy s mimořádně kvalitními látkami, obzvláště jemné vlastnosti s ušlechtilou matnou povrchovou úpravou.

Zcela jednoduše, s pomocí válečku z jehněčí kůže s krátkým vlasem, sytě nanést a nechat uschnout. Naši barvu můžete bez obav použít např. Naše barvy bez zápachu se zvláštní kvalitou, protože klademe zvláštní důraz na šťastného zákazníka. Náš slib – my ve firmě wanders jsme přesvědčeni o naší kvalitě, a proto vám chceme umožnit absolutně bezrizikovou objednávku: Pokud nebudete 100% spokojeni, vrátíš peníze zpět – až 1 rok po nákupu! Máte možnost vybrat si z 90 různých, decentních a elegantních barevných odstínů, které vašemu prostoru dodají nový osobní charakter.

Všechny podklady – vysoce vydatné pastelové zážitky vystačí na plochu cca 2, dřevo, tapetu, stěny, jemnou stěrku, omítku, 5 l. Jednoduché zpracování – je u nás psáno velkými písmeny, nemusíte být malířem. Tak získáte perfektní barevné výsledky bez šmouh! Pastelové zážitky – s každou z našich prodyšných barev se vydáte na cestu.
ZnačkaWanders24 #ad
VýrobceWanders24 #ad
Hmotnost10.16
Číslo díluWA10290