Top 10 Wischen Und Saugen Gleichzeitig – Vysavače pro mokré a suché sání

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Tineco

#ad

Stírací vysavač s LCD displejem iLoop 40 minut, elektrolyzovaná voda a odstředivé sušení, samočisticí pro tvrdé podlahy, doba provozu, Tineco Floor One S7 Pro mokrý a suchý vysavač bez kabelu

#ad
Tineco #ad - Systém průtoku vody s vyrovnaným tlakem: mokrý suchý vysavač čistí a recykluje odpadní vodu konstantní rychlostí 450 ot/min a zajišťuje, že je podlaha čistá a nezůstávají žádné zbytky odpadních vod.

Oboustranné čištění hran: kartáče mopu jsou na obou stranách lemovány a mezera činí < 1 cm, takže rohy a rohy lze lépe čistit. Snadné použití: vysavač stěrače má dvoucestný samopohonný systém, který automaticky rozpozná směr jízdy a podporuje jej, což usnadňuje používání. Doba provozu až 40 minut: tineco floor one s7 pro používá inteligentní senzor iLoop k přizpůsobení pracovního stavu a má výdrž baterie až 40 minut. 3, 6palcový lcd displej: lcd obrazovka s užitečným asistentem tineco vás provede procesem čištění, od rychlého uvedení do provozu až po pracovní stav v reálném čase.
ZnačkaTineco #ad
VýrobceTineco #ad
Výška43.7
Délka10.43
Hmotnost11.02
Šířka10.24
ModelkaFloor One S7 Pro

2. Alloytool

#ad

3 HEPA filtry, 5 kusů příslušenství pro Tineco iFloor3 / Floor One S3 náhradní díly pro mokré a suché vysávání obsahuje 2 role kartáče

#ad
Alloytool #ad - Kompatibilní ssada náhradních dílů platí pouze pro mokré a suché vysavače Tineco iFloor3 / Floor One S3. Pro dosažení optimálních výsledků čištění doporučujeme každé 3 měsíce vyměňovat nový kartáčový válec a filtr.

Pro všechny podlahy lze čistit podlahy a tvrdé povrchy, kámen atd. Nejsou však vhodné pro koberce, linoleum, vinyl, laminát, jako je tvrdé dřevo, mramor, dlaždice, protože drsné povrchy mohou ovlivnit výkon. Role štětcebuben z mikrovlákna současně vysává a myje podlahy, efektivně čistí malé částice, velké částice a kapaliny a zanechává vaše podlahy obratem ruky suché a bezchybné.

Co je součástí balení odnímatelný náhradní kartáč x2; náhradní filtr x3. Hepa filtr h13 filtr zachycuje 99, 97 % částic, zvířecí chlupy, 3 mikronů a odstraňuje velké částice nečistot, prachové částice, prachu a alergenů od velikosti pouhých 0, spóry plísní a pyl pro účinnější ochranu alergiků a majitelů domácích zvířat. Před objednáním prosím potvrďte model Vašeho přístroje.
ZnačkaAlloytool #ad
VýrobceAlloytool #ad
Číslo díluHYDE-007-TS3
ModelkaHYDE-007-TS3

3. Kärcher

#ad

Kärcher SE 4002 mycí vysavač integrovaná rozprašovací hadice 2 v 1, množství postřiku 1 l / min, extra mycí tryska pro čištění čalounění, tlak stříkání 1 bar, pracovní šířka 230 mm

#ad
Kärcher #ad - Technologie trysek kärcher zajišťuje, že po vyčištěných površích lze rychleji procházet o 50 procent. Rozsah dodávky: extra mycí tryska pro čištění čalounění, tryska pro mokré / suché čištění klipy, 1 papírový filtrační vak, tryska pro čalounění, štěrbinová tryska, pěnový filtr, upevnění tvrdé podlahy mycí trysky, čistič koberců RM 519 100 ml.

Použití: zejména pro alergiky - hloubka vlákna a hygienická čistota na textilních površích, koberce, matrace, například: čalounění, autosedačky. Odsávací zařízení se 4002 s komfortním systémem 2 v 1 s integrovanou sací hadicí a přídavnou mycí tryskou je zvláště vhodné pro čištění čalounění. Voda se stříká hluboko do textilních povrchů tlakem a odsává se spolu s uvolněnými nečistotami.
ZnačkaKärcher #ad
VýrobceKärcher #ad
Výška18.9
Délka17.36
Hmotnost17.64
Šířka15.2
Číslo díluSE 4002
Modelka1.081-140.0
Záruka2 roky výrobce.

4. roborock

#ad

Výdrž baterie 35 min, sací výkon 13 000 Pa, 850ml nádržka na vodu, roborock Dyad 2. generace 3 v 1 vysávání, stírání a sušení dvojitý válcový kartáč, 3 režimy, samočisticí funkce

#ad
roborock #ad - Led displej a funkce hlasového hlášení. Automatické přizpůsobení intenzity sání a množství vody v automatickém režimu. Vysavač a mop v 180stupňové flexibilní rotaci hlavy kartáčku. Vynikající sací výkon 13 000 pa a 3 různé režimy čištění. Dvojité, samočisticí válcové kartáče.
Značkaroborock #ad
Výrobceroborock #ad
Výška7.52
Délka43.78
Hmotnost11.02
Šířka10.63
Číslo díluR300001-99
ModelkaR300001-99
ZárukaZáruka 12 měsíců.

5. Dreame

#ad

LED displej, 900 ml nádržka na vodu pro tvrdé podlahy, doba provozu až 35 min, Dreame H12 Pro mokrý a suchý vysavač bezdrátový kartáč na čištění hran, samočisticí funkce, rozpoznání nečistot, zvířecí

#ad
Dreame #ad - Snadno se posouvá a manévruje, takže můžete pohodlně čistit s minimálním úsilím. Delší čistění 6násobná 4 000mah baterie umožňuje více než půl hodiny* čištění, společně s vynikající výdrží baterie, než se musí znovu nabít. Ištění od hrany k hraně s vylepšeným čisticím kartáčem od hrany k hraně se mop H12 Pro specializuje na těžko přístupné oblasti – čistí v blízkosti podlahových lišt a hluboko v rozích.

Odstraňte nepořádek nečistoty, vlasy, prach, nečistoty, rozlité tekutiny a nečistoty se silným drhnutím a robustním sacím výkonem.9900ml clean water tan k, umožňuje každodenní úklid větších domů bez nutnosti zastavení a nabíjení nebo doplňování. Bezdrátový vysavač h12 pro s baterií je vybaven pokročilým senzorem, který přizpůsobuje sací výkon detekovanému znečištění a optimalizuje tak energetickou účinnost a čisticí výkon a minimalizuje hlučnost.

Silná trakce pro snadné čištění kartáčový válec využívá sílu motoru, aby během provozu vytvořil pohyb vpřed a pohyboval vysavačem. Sušení na horkém vzduchu uschne kartáč za pouhých 1, 5 hodiny a pomáhá předcházet tvorbě plísní a zápachu. Pro vás vyčištěno a usušeno jednoduše připojte vysavač s funkcí vytírání a začněte čištění stisknutím tlačítka.
ZnačkaDreame #ad
VýrobceDreame #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost8.82
Šířka19.69
Číslo díluHHR25A
ModelkaH12 PRO
Záruka2 roky výrobce.

6. Atvel

#ad

Dlaždice a dřevěné podlahy | samočisticí LED displej | výkonný, Atvel F16 bezdrátový mokrý a suchý vysavač mop s designem duální nádrže na koberce, lehký a tichý, šedý

#ad
Atvel #ad - Ištění a zvlhčování hepa: vzduch vypouštěný z vysavače se zvlhčuje a prochází filtrem hepa třídy 12, který odstraňuje malé částice prachu a alergeny. Umístěte vysavač na nabíjecí stanici a stisknutím tlačítka spustí samočištění a válec a trysky se nechají vyčistit čerstvou vodou a roztokem, díky tomu je přístroj čistý a opět samostatně připravený k použití.

Hepa filtr lze v případě potřeby vyprat, aby bylo zajištěno nejlepší čištění vzduchu. Výsledkem efektivního čištění je čistá, suchá podlaha bez louží. Může způsobit lepivé nečistoty a zvířecí chlupy, čokoládu, pomerančovou šťávu, müsli a také lepkavé nečistoty a zvířecí chlupy nebo kečup, mléko, rozbitá vejce, jakož i pevně usazené nečistoty. Ruční vysavač se snadno pohybuje po podlaze, nasává nečistoty, setře podlahu a sbírá vodu.

Led displej: inteligentní software vysavače spolupracuje s uživatelem přes led displej, aby poskytl informace o stavu vysavače. Funkce samočištění: intenzivní samočisticí systém udržuje vysavač bez problémů v dobrém stavu a vaše ruce čisté. Baterie se nachází ve vyjímatelném bloku, který lze nabíjet jako základ nebo samostatně. Jděte s ním jednoduše po schodech nahoru a vyběhněte se. 4, 3 kilos: atvel f16 má super lehký design a je perfektní pro čištění ploch i nad podlahou.
ZnačkaAtvel #ad
VýrobceAtvel #ad
Výška47.24
Délka12.6
Hmotnost9.48
Šířka4.33
Číslo díluAtvel Upright F16
ModelkaAtvel Upright F16
Záruka2 roky záruka výrobce.

7. Tineco

#ad

Mop se dvěma extra kartáčky, bezdrátový čistič podlah, lehký přenosný, zvířecí chlupy, samočištění, rychlé sušení, tichý mop na tvrdé podlahy, Tineco Mokrý a suchý vysavač iFloor 3 Breeze Plus

#ad
Tineco #ad - Snadno se skladuje v malých prostorách, aniž byste museli dělat kompromisy při čištění. Samočistícípo vyčištění podlah vložte ifloor 3 breeze plus do své úložné stanice a spusťte samočisticí cyklus hands-free, aby byly kartáče a trubky čisté a bez zápachu.

Lehký, takže podlahy jsou čistší, bezdrátový a výkonnývýkonný podlahový čistič 2 v 1 snadno odstraňuje odolné lepivé nečistoty a zanechává na podlahách méně vody než konkurenční produkty, rychleji schnou a vypadají optimálně. Design dvojité nádržky na vodu na rozdíl od jiných metod čištění můžete s vysavačem tineco vždy čistit podlahy čistou vodou. Samohybný systém samohybný design čističe podlah vám pomůže volně se pohybovat a je perfektním úklidovým partnerem pro menší domy nebo domy s menším počtem místností s tvrdou podlahou.

Vysávání a stírání 2 v 1 mokrý suchý vysavač tineco ifloor 3 breeze plus může tvrdé podlahy vysát a setřít současně. Pinavá voda se shromažďuje v samostatné nádrži bez vyždímání, vyplachování nebo zasílání jednorázových mopů na skládku.
ZnačkaTineco #ad
VýrobceTineco #ad
Výška433.07
Délka112.6
Hmotnost9.26
Šířka108.66
Číslo díluiFloor 3 -10
ModelkaiFloor 3 Breeze Plus
Záruka2 roky záruka.

8. Tineco

#ad

Tineco Mokrý a suchý vysavač Floor One S5 Smart s technologií iLoop, bezdrátový s designem duální nádrže | samočisticí LED displej, mokrý suchý vysavač vše v jednom, Wi-Fi, aplikace

#ad
Tineco #ad - Samočisticí funkce mokrého a suchého vysavače automaticky propláchne vnitřní vedení a váleček kartáče a umožňuje rychlou a čistou údržbu. Tineco chytrý vysavač a stěrač 2 v 1 – očistěte mokré a suché nečistoty a snadno uvolněte tvrdé a lepkavé nečistoty na tvrdých podlahách.

Duální nádrž s větší kapacitou – nádrž na vodu je o 30 % větší než u posledního floor one, takže můžete bez přerušení čistit větší plochy. Snadná údržba – už se nikdy nedotýkejte špinavého válečku. S5-s5steam-s5CPK. S technologií tineco iloop smart sensor upravuje mokrý suchý vysavač automaticky sací sílu, průtok vody a rychlost kartáčového válce, aby vyčistil všechny nečistoty. Dokovací stanice 3 v 1 zajišťuje pohodlné uložení a nabíjení jednotky. Vaše podlahy budou během několika minut zcela suché a bez šmouh. Prvotřídní čisticí výkon – exkluzivní kartáčový válec od floor one s5 může těsně klouzat podél soklových lišt a čistit těžko dostupné rohy.

Systém se dvěma tanky od mopu tineco udržuje čistou a špinavou vodu odděleně, takže můžete čistit vždy čerstvou vodou a čisticími prostředky. Vlasový filtr usnadňuje odstraňování zvířecích chlupů. Hlasové vedení a spojení s aplikacemi – sledujte čisticí výkon pomocí hlasového asistenta a aplikace TinECO, která nabízí užitečné připomenutí údržby, zprávy o čištění a další užitečné zdroje.
ZnačkaTineco #ad
VýrobceTineco #ad
Výška43.31
Délka10.63
Hmotnost11.02
Šířka10.24
Číslo díluFLOOR ONE S5
ModelkaFloor One S5
Záruka2 roky limited warranty.

9. Tineco

#ad

Kartáč ZeroTangle kartáč, pro děti a domácí zvířata, aplikace, oboustranné čištění hran, Tineco Floor ONE S7 Combo 5 v 1 Smart Mokrý a suchý vysavač, 65 min, sací mop 40 min, samočisticí vysavač

#ad
Tineco #ad - Kartáč zerotangle účinně zabraňuje zamotání: speciálně navržený kartáč vysavače účinně chrání vlasy a zvířecí chlupy, aniž by se zamotal, čímž se kartáč ještě snadněji čistí. Sání dlouhých a krátkých vlasů je nyní hračka. Jednoduchá výměna s motorem switchpro: jednoduché přepínání mezi mopem na podlahu a vysavačem s odnímatelnou baterií – svůj domov včetně kuchyně a koupelny můžete kdykoli uklízet.

A využívá odstředivé sušení na vzduchu, aby štětiny byly nadýchané a suché a aby se snížily pachy. Floor one s7 combo dokáže efektivně recyklovat špinavou vodu pomocí přilnavých komponent škrabky a trvale otírat čerstvou vodou 450 ot/min. V porovnání s jinými bateriemi je životnost baterie třikrát prodloužena. Inné a dlouhotrvající čištění: udržujte své podlahy bezvadně s technologií mopu tineco MHCBSTM. O 200% lepší výdrž baterie: vylepšený článkový článek zajišťuje výjimečný čisticí výkon a delší dobu provozu vysavač 65 min / mop 40 min vysavače.

Vhodné pro měkké povrchy vysavač, trhliny a těžko přístupná místa. Výkonné samočištění: mokrý a suchý vysavač důkladně čistí čerstvou vodou váleček kartáče a hadici, takže nezůstávají žádné nečistoty nebo usazeniny. 5 v 1 smart multifunkční vysavač: floor one s7 combo má vysavač a mokré suché vysávání, 2 hlavní funkce a dodává se s kartáčem Mini Power, kartáč na prach 2 v 1, aby splnil téměř všechny vaše každodenní potřeby čištění.
ZnačkaTineco #ad
VýrobceTineco #ad
Hmotnost11.02
Číslo díluFLOOR ONE S7 COMBO
ModelkaFLOOR ONE S7 COMBO
Záruka2 roky limited warranty.

10. Evolution

#ad

Evolution Power Tools R15VAC mokrý/suchý vysavač bezdrátový s výkonnou funkcí duálního vzduchu, včetně trysek, 2 roky záruka, filtru, funkce sání a foukání, automatické vyjmutí nástroje

#ad
Evolution #ad - S působivým proudem vzduchu 42, 5 l tento výkonný mokrý a suchý vysavač bez námahy odstraňuje nečistoty, kapaliny, bláto a další. Zásuvka a funkce foukání automaticky spustí vysavač, když používáte připojené elektrické nářadí. Mokrý a suchý vysavač má integrovanou přihrádku na příslušenství s velkým vypínačem pro snadné ovládání. Vysavač pojme až 15 l, s kapacitou 8 l suchý a 9 l mokrý. Přenosný a lehký design s nízkou hlučností 80 dB.
ZnačkaEvolution #ad
VýrobceEvolution Power Tools #ad
Výška12.99
Délka19.49
Hmotnost7.05
Šířka13.98
Číslo díluR15VAC (EU)
ModelkaR15VAC (EU)
ZárukaN/a.