Top 10 Xynetic Wärmeleitpaste Ctg8 – Teplovodivá pasta

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Noctua

#ad

Noctua NT-H2 10g, tepelně vodivá pasta pro počítač vč. 10 čisticích ubrousků 10g

#ad
Noctua #ad - Osvědčená kvalita noctua s vynikající dlouhodobou stabilitou: Doporučená doba skladování až 3 roky, doporučená životnost na CPU až 5 let.

Pro chladič vzduchu a vody diy/aio, perfektní pro AMD Ryzen a Intel Core CPU, ps4/ps5, amd radeon a nvidia GeForce GPU, xbox, notebooky atd. Prémiová tepelně vodivá pasta pro optimální přenos tepla z CPU nebo GPU do chladiče; druhá generace mnohokrát vynikajícího Noctua NT-H1. Jednoduché použití před montáží chladiče se nemusí zrušit a velmi snadné čištění pomocí dodaných čisticích ubrousků NA-CW1. 10 čisticích ubrousků NA-CW1. 9 aplikací pro tr4, ~60 pro LGA1200; vč. 10g balení pro 9-60 aplikací v závislosti na velikosti cpu, např.
ZnačkaNoctua #ad
Výrobcenoctua #ad
Výška6.5
Délka1.1
Hmotnost0.02
Šířka9.7
Číslo díluNT-H2 10g
ModelkaNT-H2-10
Záruka2 roky manufacturer

2. Noctua

#ad

Noctua NT-H1 3,5 g, tepelně vodivá pasta pro počítač

#ad
Noctua #ad - Renomovaná prémiová tepelně vodivá pasta pro optimální přenos tepla z CPU nebo GPU do chladiče; více než 150 ocenění a doporučení. Pro chladiče vzduchu a vody diy/aio, perfektní pro amd ryzen a intel Core CPU, AMD Radeon a Nvidia GeForce GPU, PS4/PS5, Xbox, laptopy atd.

3 aplikace pro tr4, ~15 pro am4/lga1700 ~20 pro LGA1200 Jednoduché použití před montáží chladiče se nemusí překrývat a velmi snadné čištění suchým kuchyňským nebo kapesníkem není nutný čisticí alkohol. Osvědčená kvalita noctua s vynikající dlouhodobou stabilitou: doporučená doba skladování až 3 roky, doporučená životnost na CPU až 5 let. Balení 3, 5 g pro 3-20 aplikací v závislosti na velikosti cpu, např.
ZnačkaNoctua #ad
VýrobceNoctua #ad
Výška0.5
Délka8.5
Hmotnost0
Šířka6
Číslo díluNT-H1
ModelkaNT-H1
ZárukaZákonná záruka

3. ARCTIC

#ad

Nízký tepelný odpor, extrémně vysoká tepelná vodivost, dlouhá životnost, 20 g, bezpečné používání, MX-4 aktuální vydání, Kvalitní tepelná směs pro všechny procesory

#ad
ARCTIC #ad - Díky tomu je teplo z cpu/GPU rychle a efektivně odváděno. Jednoduché a bezpečné použití: díky konzistenci se mx-4 snadno nanáší i pro začátečníky. Složení složení zůstalo nezměněno a znamená vysoký výkon a kvalitu.

Mx-4 je pasta bez kovu a neelektricky vodivá pasta. Vynikající výkon: tepelná pasta arctic mx-4 z uhlíkových mikročástic zaručuje extrémně vysokou tepelnou vodivost. Skvělý poměr ceny a výkonu: vysoce výkonná tepelně vodivá pasta arctic pro systémové integrátory, která díky své nízké ceně jistě překonává očekávání. Osvědčená kvalita: vzhled obalů naší tepelné pasty se v průběhu let měnil. 100% originál kontrolou pravosti: díky naší kontrole pravosti je možné ověřit pravost každého jednotlivého produktu. Ideální pro použití na čipy.
ZnačkaARCTIC #ad
Výrobce‎ARCTIC #ad
Výška0.79
Délka4.72
Hmotnost0.04
Šířka4.72
Číslo díluACTCP00001B
ModelkaACTCP00001B
Záruka8 let Limited Warranty

4. Thermal Grizzly

#ad

Tepelná vodivost: 8,5 W/mK, Thermal Grizzly Aeronaut tepelná vodivá pasta, chlazení a vypnutí chladiče pro všechny chladiče CPU a GPU, 1 gram, vč. špachtle

#ad
Thermal Grizzly #ad - Dobře vedou teplo, 5 w / mk. Praktická injekční stříkačka usnadňuje nanášení této tepelně vodivé pasty a jde přesně tam, GPU, LED, kde by měla být.

Kompatibilní nejen s počítači nebo notebooky, ale také s konzolami PS 3 4 nebo 5 Xbox 360 One a Series X! Ideální pro odvod tepla z Macbooků. Cpu a chlazení, žebra pro odvod tepla. Tepelná vodivost 8, 0129 K / W. Tepelný odpor 0, bezpečně a nedají se integrovat do procesoru. Po prvním použití můžete okamžitě zaznamenat výrazný pokles teploty, ale nejen to. Zaznamenáte také výrazný pokles objemu! oblíbená volba pro domácí a kancelářské počítače, ale také pro hry a hry s vyššími požadavky.
ZnačkaThermal Grizzly #ad
VýrobceThermal Grizzly #ad
Výška7.6
Délka25.2
Hmotnost0
Šířka25.2
Číslo díluThermal Grizzly Aeronaut Variation
ModelkaTG-A-001-RS

5. Noctua

#ad

Tepelně vodivá pasta pro počítač se špachtlí a čisticími ubrousky, Noctua NT-H1 3,5g SW Edition

#ad
Noctua #ad - Pro chladiče vzduchu a vody diy/aio, perfektní pro AMD Ryzen a Intel Core CPU, amd radeon a nvidia GeForce GPU, ps4/ps5, xbox, laptopy atd.

Renomovaná prémiová tepelně vodivá pasta pro optimální přenos tepla z CPU nebo GPU do chladiče; více než 150 ocenění a doporučení. Balení 3, 5 g pro 3-20 aplikací v závislosti na velikosti cpu, např. Sw spatula & wipes edition se špachtlí pro pohodlné nanášení a tři čisticí ubrousky NA-CW1 pro snadné odstranění. 3 aplikace pro tr4, ~15 pro am4/lga1700 ~20 pro LGA1200 Osvědčená kvalita noctua s vynikající dlouhodobou stabilitou: doporučená doba skladování až 3 roky, doporučená životnost na CPU nebo GPU až 5 let.
ZnačkaNoctua #ad
VýrobceNOCTUA #ad
Výška0.5
Délka3.94
Hmotnost0.01
Šířka1.97
Číslo díluNT-H135g
ModelkaNT-H135g
Záruka2 roky výrobce

6. ARCTIC

#ad

Kvalitní tepelná směs pro všechny procesory, dlouhá životnost, bezpečné používání, 4g, nízký tepelný odpor, extrémně vysoká tepelná vodivost, MX-4 aktuální vydání

#ad
ARCTIC #ad - Díky tomu je teplo z cpu/GPU rychle a efektivně odváděno. Složení složení zůstalo nezměněno a znamená vysoký výkon a kvalitu. Mx-4 je pasta bez kovu a neelektricky vodivá pasta.

Vynikající výkon: tepelná pasta arctic mx-4 z uhlíkových mikročástic zaručuje extrémně vysokou tepelnou vodivost. Jednoduché a bezpečné použití: díky konzistenci se mx-4 snadno nanáší i pro začátečníky. Osvědčená kvalita: vzhled obalů naší tepelné pasty se v průběhu let měnil. 100% originál kontrolou pravosti: díky naší kontrole pravosti je možné ověřit pravost každého jednotlivého produktu. Ideální pro použití na čipy. Skvělý poměr ceny a výkonu: vysoce výkonná tepelně vodivá pasta arctic pro systémové integrátory, která díky své nízké ceně jistě překonává očekávání.
ZnačkaARCTIC #ad
VýrobceARCTIC #ad
Výška7.36
Délka0.59
Hmotnost0.01
Šířka3.11
Číslo díluACTCP00002B
ModelkaACTCP00002B
Záruka/

7. ARCTIC

#ad

PC, lange Haltbarkeit, sehr hohe Wärmeleitfähigkeit, PS4, XBOX, Premium Performance Wärmeleitpaste für alle Prozessoren CPU, GPU, ARCTIC MX-4 inkl Spachtel, nicht leitend, sichere Anwendung, 4 g

#ad
ARCTIC #ad - Somit wird die wärme von der CPU/GPU schnell & effizient abgeführt. Die formel der zusammensetzung blieb unverändert und steht für hohe Leistung und Qualität. Exzellente leistung: die arctic mx-4 wärmeleitpaste aus kohlenstoff-Mikropartikeln garantiert extrem hohe Wärmeleitfähigkeit.

BewÄhrte qualitÄt: die optik der verpackungen unserer Wärmeleitpaste veränderte sich im Laufe der Jahre. Mx-4 ist eine metallfreie & nicht-elektrisch leitende Paste. Ideal für den Einsatz auf Chips. Einfache und sichere anwendung: dank der konsistenz ist die MX-4 selbst für Einsteiger leicht aufzutragen.

Super-preis-leistungs-verhÄltnis: arctics hochleistungsfähige Wärmeleitpaste für Systemintegratoren, die aufgrund ihres niedrigen Preises mit Sicherheit Erwartungen übertrifft. 100 % original durch echtheitsprÜfung: Durch unseren Authenticity Check kann die Echtheit jedes einzelnen Produkts überprüft werden.
ZnačkaARCTIC #ad
VýrobceARCTIC #ad
Výška5.9
Délka1.2
Hmotnost0.01
Šířka2.8
Číslo díluARCTIC MX-4
ModelkaMX-4
Záruka/

8. ARCTIC

#ad

Extrémně vysoká tepelná vodivost, dlouhá životnost, nízký tepelný odpor, bezpečné používání, 8 g, MX-4 aktuální vydání, kvalitní tepelná směs pro všechny procesory

#ad
ARCTIC #ad - Osvědčená kvalita: vzhled obalů naší tepelné pasty se v průběhu let měnil. Jednoduché a bezpečné použití: díky konzistenci se mx-4 snadno nanáší i pro začátečníky.

Složení složení zůstalo nezměněno a znamená vysoký výkon a kvalitu. Ideální pro použití na čipy. 100% originál kontrolou pravosti: díky naší kontrole pravosti je možné ověřit pravost každého jednotlivého produktu. Vynikající výkon: tepelná pasta arctic mx-4 z uhlíkových mikročástic zaručuje extrémně vysokou tepelnou vodivost. Mx-4 je pasta bez kovu a neelektricky vodivá pasta. Skvělý poměr ceny a výkonu: vysoce výkonná tepelně vodivá pasta arctic pro systémové integrátory, která díky své nízké ceně jistě překonává očekávání. Díky tomu je teplo z cpu/GPU rychle a efektivně odváděno.
ZnačkaARCTIC #ad
VýrobceARCTIC #ad
Výška0.79
Délka4.72
Hmotnost0.02
Šířka4.72
Číslo díluACTCP00008B
ModelkaMX-4
Záruka8 let Limited Warranty

9. Thermal Grizzly

#ad

Thermal Grizzly Kryonaut tepelně vodivá pasta – 11,1 g / 3 ml – vč. aplikátoru – tepelná vodivost: 12,5 W/mK – pro chlazení všech procesorů, chladiče v PC, PS a Xbox, GPU

#ad
Thermal Grizzly #ad - Slo 1 na trhu – potvrzeno mnoha testy splňuje nejoblíbenější volba nejvyšší standardy kvality nejen u standardních uživatelů počítače, ale také nadšených fanoušků přetaktování.

Zaručuje jednoduché, příjemné a přesné rozložení pasty na vašem procesoru nebo grafické kartě. Dlouhodobý účinek – kryonaut zajišťuje díky své charakteristické a speciální struktuře dlouhotrvající účinek a nevyschne ani při 80 ° Celsia. Extrémně vysoká tepelná vodivost. 12, 5 kw se perfektně hodí pro nejnáročnější konfigurace a lze jej použít i v průmyslových chladicích systémech.

Překvapivé účinky – již při prvním použití může dojít k poklesu teploty, který snižuje chválu vašich přístrojů a zlepšuje komfort obsluhy. Jednoduché použití – díky speciálně konstruované injekční stříkačce a špachtli k rozetření.
ZnačkaThermal Grizzly #ad
VýrobceThermal Grizzly #ad
Výška8.27
Délka0.39
Hmotnost0.02
Šířka5.91
Číslo díluTG-K-030-R
ModelkaTG-K-030-R

10. ARCTIC

#ad

Nízký tepelný odpor, dlouhá životnost, extrémně vysoká tepelná vodivost, MX-4 předchozí vydání, Kvalitní tepelná směs pro všechny chladiče CPU, bezpečné používání, 20 g

#ad
ARCTIC #ad - Barva: Černá. Oraco-mx40101-gb. Rozměry balení d x Š x v: 19, 61 x 2, 98 x 3, 01 palců. Země původu: Čína.
ZnačkaARCTIC #ad
VýrobceArctic #ad
Výška21
Délka6.26
Hmotnost0.04
Šířka32
Číslo díluMX-4
ModelkaMX-4