Top 10 Zusatzschloss Haustür – Západkové zámky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. KOTARBAU

#ad

KOTARBAU® Přídavný zámek 50/60 mm, skříňový přídavný zámek bílý, skříňový zámek, 3 barvy se zámkovou vložkou, dveřní zámek, přídavný zámek, různé zavírání

#ad
KOTARBAU #ad - Důvěra značky – kotarbau je celoevropsky uznávaná značka a ručí za kvalitu, bezpečnost, ale především za přesnost. Všechny výrobky kotarbau jsou opakovaně kontrolovány a hodí se pro použití v průmyslu i pro soukromé použití.

Nejlepší suroviny, propůjčují výrobku jeho odolnost vůči povětrnostním vlivům. Robustnost – garantujeme dlouhou životnost zámku. Zámek lze namontovat na následující materiály: dřevo, vjezdových vrat, kov, zábran, zábran, zábran, ocel, zahradních vrat, PVC. Povrch je lakován. Díky našim dlouholetým zkušenostem jsme lídrem ve výrobě řemeslných dílů. Kotarbau již léta spolupracuje s mnoha velkými i malými podniky.

UniverzÁlnost – produkt lze používat soukromě a pro průmyslové účely. Volba materiálů, ze kterých je zámek vyroben, z nichž je vyrobena, zaručuje dlouhou životnost zámku. Díky pružinovému mechanismu lze zámek velmi snadno otevřít a zavřít. Roubovací zámek lze použít jak uvnitř, tak i venku. Ovládání zvenku pomocí klíče. Zevnitř otočnou hlavicí.
ZnačkaKOTARBAU #ad
VýrobceKOTARBAU #ad
Výška2.36
Délka5.04
Šířka3.35
Číslo dílu05907465902885
Modelka05907465902885

2. ABUS

#ad

ABUS Dveřní přídavný zámek 2110 s otočnou rukojetí, 56032, bílý

#ad
ABUS #ad - Barva bílá. Ovládání zvenku klíčem, zevnitř otočnou hlavicí. Dvou klíčů. Stabilní západka, dvoucestné zavírání. Vč. Pro vstupní dveře.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceAbus #ad
Výška2.62
Délka4.88
Hmotnost1.54
Šířka1.57
Číslo dílu560323
Modelka560323

3. ABUS

#ad

Bílá, ABUS 117770 Dveřní posuvná západka SR30, 11777, klávesnice

#ad
ABUS #ad - Pohodlné zavírání a otevírání zcela bez klíče. Zká konstrukce pro úzké montážní podmínky. Zavěšené plastové kryty; úzká konstrukce. Univerzální použití na okna a dveře. Snadná montáž, skryté šrouby.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceAbus #ad
Výška1.5
Délka3.66
Šířka2.95
Číslo dílu1327045500
Modelka117770

4. KeyMet

#ad

Dveřní přídavný zámek 50/60, vnější cylindrická vložka, bílý, dveřní zámek, Skříňový zámek, přídavný zámek

#ad
KeyMet #ad - Doplňkové dveřní zámky se hodí pro vnitřní otevírací drážkované a tupé dveře, naklápěcí vpravo nebo vlevo. Vhodné pro tloušťku dveří od 30 do 65 mm. 1 kus skříňový zámek dveřní přídavný zámek 60 s vnějším válcem otočná hlavice šedá ISO 9001: 2000 Oblasti použití: pro vchodové dveře k zajištění uzavřené strany. Použití: ovládání zvenku klíčem, zevnitř otočnou hlavicí.
ZnačkaKeyMet #ad
VýrobceKeyMet GmbH #ad
Výška1.18
Délka5.12
Šířka2.76
Číslo dílu4251058903171
ModelkaKastenschloss

5. BASI

#ad

BASI | V55 Profilový venkovní válec pro přídavné zámky na dveře | kulatý válec pro přídavný zámek schránky | cylindrický zámek | Oboustranný klíč a kódová karta | ochrana proti Picking & ochrana proti navrtání | různé zavírání

#ad
BASI #ad - Bezpečný vnější válec, ideální pro použití při přídavných pojistkách dveří / přídavných zámků dveří. Chrání domovní dveře před útoky / pokusy o vloupání zvenčí. Materiál: mosaz matně poniklovaná | 6 přídržných tužek. Tyč lze individuálně zkrátit | včetně krycí rozety. Různé zamykací systém | vhodné pouze 5 přiložených klíčů | včetně kódové karty, usnadňuje dodatečné objednání klíčů u vaší regionální klíčové služby. Vhodné pro basi ks500 / KS 500R.
ZnačkaBASI #ad
VýrobceBASI #ad
Hmotnost0.23

6. All Home Basics

#ad

Türverriegelung Außen Unsichtbar – Türriegelschloss, zusatzschloss wohnungstür, Elektronisches Schloss, Unsichtbares Türschloss, Zusatzschloss Haustür, Zusätzliches Wohnungstürschloss

#ad
All Home Basics #ad - Das beste türschloss ist ein hochwertiges Antiokupa-Schloss. Das beste unsichtbare türschloss: funktioniert als zweites schloss, büros und Büros verwendet werden, ergänzt das herkömmliche Schloss und kann sowohl in Wohnräumen als auch in Räumlichkeiten, aus stahl, in denen wir eine zusätzliche Sicherheit haben möchten.

Es ist ein Türriegel ohne Bohren. Unsichtbares sicherheitsschloss: dieses elektrische Schloss wird von außen mit einer Fernbedienung geöffnet und geschlossen und kann von innen manuell oder mit derselben Fernbedienung betätigt werden. Sehr robust, einfache und kabellose Installation an Holz- oder Metalltüren. Sicherheitsschloss für innentür: kann an jeder Art von gepanzerten Türen als Innentürschloss verwendet werden.

Unsichtbares sicherheitsschloss: dieses elektronische schloss oder elektrisches Schloss funktioniert mit einer Fernbedienung und wird im Inneren der Tür installiert. Der mögliche Angreifer kann Sie nicht sehen. Dieses unsichtbare schloss wird von batterien betrieben, sendet das Schloss akustische Warnungen aus und schließt aus Sicherheit nicht, wenn die Batterien leer sind, um unerwünschte Verriegelungen zu vermeiden.
ZnačkaAll Home Basics #ad
VýrobceAll Home Basics #ad
Výška2.95
Délka1.38
Hmotnost1.61
Šířka5.12
Číslo díluCM1

7. ABUS

#ad

Bílý, 13690, ABUS Dveřní řetěz SK66

#ad
ABUS #ad - Dětská pojistka: kolejnice je vybavena odpruženým zámkem. Tvarově krásný dveřní řetěz pro vchodové dveře domu a bytové závěrečné dveře. Tvrzený ocelový řetěz; viditelná délka řetězu 270 mm. Integrovaný držák řetězu; ovládání probíhá bez klíče. Barva bílá.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceAbus #ad
Výška1.57
Délka6.69
Šířka4.72
Číslo dílu507957
Modelka13690

8. ABUS

#ad

Kov 53270, ABUS Dveřní přídavný zámek 7010, s otočnou rukojetí, bílý

#ad
ABUS #ad - S vnějším válcem, vč. Tří klíčů. Dva nastavitelné rozměry trnů: 60 a 72 mm. Stabilní oválná tyčinka z plné oceli, dvoucestné zavírání. Pro vstupní dveře k zajištění strany zámku tip: strana závěsu extra zajistěte. Ovládání zvenku klíčem, zevnitř otočnou hlavicí.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceAbus #ad
Výška5.31
Délka3.15
Hmotnost2.2
Šířka4.84
Číslo dílu532702
Modelka532702

9. ABUS

#ad

Bílá, 53300, lze nainstalovat a zamknout zvenčí, přídavná pojistka pro domovní dveře, ABUS Dveřní přídavný zámek 7030 s blokovacím třmenem a otočnou rukojetí

#ad
ABUS #ad - Z vnější strany klíčem, zevnitř lze zapnout otočnou hlavicí. Dveřní přídavný zámek s otočnou rukojetí a blokovacím třmenem. Barva bílá. Pro vstupní dveře k zajištění uzavírací strany. Stabilní oválná tyčinka z celoocelové a dvoucestné zavírání. B/sb: skříňka zámku a skříňku z plastu KU. Stabilní oválná tyčinka z plné oceli, dvoucestné uzavírání.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceABUS August Bremicker Soehne KG #ad
Výška2.95
Délka40.16
Hmotnost1.54
Šířka1.85
Číslo dílu533006
Modelka533006

10. tiiwee

#ad

Tiiwee Alarm zarážka dveří alarm proti vloupání 110 dB – sada 2 ks s bateriemi

#ad
tiiwee #ad - Zašlete nám výrobek zpět a my vám vrátíme peníze, aniž byste se museli ptát. Tak můžete baterii včas vyměnit. Upozornění na vloupání – zapněte tento alarm turecka a postavte jej před vnitřní stranu dveří. Hlasitý zvuk alarmu 110 db – tento zvuk účinně odrazuje zloděje a upozorní obyvatele.

Velký protiskluzový povrch – spodní strana je opatřena syntetickou gumou, která zabraňuje tomu, aby alarm sklouzl na dlaždice nebo parkety. Uvedení do provozu je jednoduché: vložte 9v baterii je součástí dodávky a nastavte knoflík na zadní straně na "ON". Praktický společník na cesty – tento dveřní zarážka je lehký a lze jej bez problémů vzít s sebou na dovolenou. Indikátor slabé baterie – alarm zarážky dveří je vybaven indikátorem, který vás upozorní, než je baterie vybitá.

Praktický tip – vzdálenost mezi dveřmi a podlahou by měla být mezi 8 a 35 mm. Nabízíme 30denní záruku vrácení peněz. Zní ještě jednu minutu, i když se dveře opět zavřou. Praktický kryt baterie – tento turecký uzávěr má zacvakávací uzávěr pro snadnou a rychlou výměnu baterie. Pokud se někdo pokusí vstoupit do vašeho pokoje nebo domu, abyste mohli jednat, Turecko zablokuje dveře a zvuk alarmu vás probudí, než vloupne vloupání. Pokud je vzdálenost větší než 35 mm, položte pod dveřní zarážku měkký materiál.
Značkatiiwee #ad
VýrobceTiiwee #ad
Číslo dílu10-6U92-1MA5
Modelka10-6U92-1MA5