Top 9 Webrahmen Für Kinder Ab 8 Jahre – Customers’ Most-Loved Home & Kitchen

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Rayher

#ad

Tkaný hřeben s příslušenstvím, vč. tkaných lodí, šířka tkaní 16,5 cm, přírodní,, školní tkalcovský rám pro děti, 7202200, Rayher Sada dřevěných dětských tkalcovských rámů, pro tkaní a tvoření, dospělé

#ad
Rayher #ad - Vhodné pro předškolní a základní školu, školní tkalcovský rám s příslušenstvím, sada nářadí na dřevo, ideální zaměstnání na cestách, rodinné návštěvy nebo na dovolené, perfektní pro malé ruce, tkaní pro děti DIY sada. Pletená startovací sada pro děti se skládá z 1 x tkalcovského rámu z přírodního dřeva 18, 1 x tkalcovský hřeben, nejlepší kvalita, oboustranný hřeben z plastu, 5 x 29 cm, praktická pletená sada pro dívky a chlapce, tkaní umění, 2 x kovové paprsky vč.

Návodu, tkalcovský stav, dřevěná příze pro začátečníky, pro vytváření krásných tkalcovských prací, pletená židle, vyrobeno v Německu. Kreativní sada jako dárek, kreativní sada, skvělý nápad na dárek, pletená sada, snadné pletení, tkalcovské stavy jsou ideálním dárkem pro přátele a rodinu, vhodné příslušenství k tkaní: pletací jehla, pletací jehla.

Navíc potřebujete vlnu a přízi, podporuje jemnou motoriku, ideální příslušenství k pletení, montáž dřevěné sady tkalcovských rámů pro děti trvá jen několik minut, jednoduchá obsluha, motorické dovednosti, trpělivost a kreativitu hravým způsobem, osnovní příze k napnutí sady tkaných rámů, webová zábava. Vhodné pro tvorbu uměleckých děl, tkané díly a ručně vyrobené látky, nástěnné umění, pro krásné ruční práce jako např. Koberce, šály, podtácky, oblečení pro panenky, deky pro panenky, kreativní kutilské práce.
ZnačkaRayher #ad
VýrobceRayher Hobby GmbH #ad
Výška1.57
Délka125.98
Hmotnost0.51
Šířka74.8
Číslo dílu7202200
Modelka7202200

2. Betzold

#ad

30 x 40 cm dětská sada základní škola školní vybavení, Betzold, Velký tkalcovský rám

#ad
Betzold #ad - Tkaný rám má nastavitelnou zubní lištu a je 30 x 40 cm velký. Velká sada web-rámů: kromě velkého dětského tkalcovského rámu jsou kromě toho součástí dodávky ještě 2 lodě, 1 hřeben na doraz, 1 otočný hřeben a návod k použití.

Stabilní webový rám jako vybavení školy: tkalcovský rám je perfektním začátkem pro děti do řemeslných činností. Požadavky pro učitele pro dětskou zahradu a základní školu: tkaní je důležitá kreativní činnost, která v dětství podporuje kromě jemné motoriky také vnímání a trpělivost.

Kreativní práce: s tímto tkalcovským rámem se mohou děti naučit tkát s dovedností a trpělivostí a vytvářet malá umělecká díla, která lze poté vyjmout z tkaného rámu. Kromě toho podporuje vnímání a trpělivost. Trénuje jemnou motoriku: díky učení tkaní a samostatnému tkaní se trénuje jemný pocit a motoriku dětí.
ZnačkaBetzold #ad
VýrobceBetzold #ad
Výška15.75
Délka1.97
Hmotnost1.76
Šířka11.81
Číslo díluVinco50998
ModelkaVinco50998

3. RICNEV

#ad

Kompletní sada vč. čtyř barev vlny, šířka tkaní 15 cm | školní tkaný rám pro začátečníky, RICNEV® Tkalcovský rám pro děti | Vysoce kvalitní dřevěný tkaný rám, řetízkové příze a příslušenství ze dřeva

#ad
RICNEV #ad - Sada školních rámečků nabízí mnohostranné možnosti použití a představuje módní změnu elektronických her a médií. Perfektní také na cesty, kreativitu a koncentraci. Přestávka na obrazovce pro vaše dítě: náš dřevěný tkalcovský rám podporuje jemnou motoriku, představivost, že přispívá ke zlepšení koordinace rukou a očí a obratnosti prstů.

Díky perfektní velikosti 29 x 19 x 3 cm je ideální pro malé ruce a umožňuje snadnou manipulaci. 30denní vrácení peněz: využijte naši 30denní záruku vrácení peněz: vaše spokojenost je pro nás důležitá. Dětský tkalcovský rám podporuje jemnou motoriku tím, rodinné návštěvy a dovolené. Kompletní sada obsahuje: 1 x tkaný rám, 1x tkalcovskou loď, podrobný návod s textem a obrázkem – sada dětských tkalcovských rámů DIY. Přímý start: naše kompletní sada obsahuje vhodné příslušenství k tkaní, 4 x klubko vlny v barvách červená, žlutá, 2 x kovové paprsky, modrá, 1 x tkalcovský hřeben, 1 x tkaná jehla, bílá, osnovní příze, abyste mohli začít s dítětem na kreativní cestu.

Přírodní dřevěný materiál našeho tkaného rámu neobsahuje ostré hrany a kvalitní zpracování zaručuje stabilitu pro bezpečné tkaní. Pokud nebudete do 30 dnů spokojeni, můžete sadu zaslat zpět a vrátit peníze. Bezpečnost: náš ověřený tkaný rám pro děti od 6 let byl navržen s velkou péčí.
ZnačkaRICNEV #ad
VýrobceRICNEV #ad
Výška1.18
Délka11.42
Šířka7.48

4. Allgäuer Webrahmen

#ad

Allgauský tkalcovský rám 6325504 – školní tkalcovský rám 240

#ad
Allgäuer Webrahmen #ad - S člunkem a hřebenem. Podporuje ruční koordinaci očí a jemnou motoriku. Kolní tkalcovský rám – Ø 40 cm. Materiál:Dřevo.
ZnačkaAllgäuer Webrahmen #ad
VýrobceRayher Hobby GmbH #ad
Výška2.44
Délka22.09
Hmotnost0.33
Šířka17.72
Číslo dílu240
Modelka240

5. Homewit

#ad

řetízkovou přízí a příslušenstvím, Sada tkaní pro děti, DIY dřevěný tkalcovský rám, sada 22 x 17 cm, navlékání tkalcovského rámu, tkalcovský rám ze, dřevěný dětský tkalcovský rám s barevnou vlnou

#ad
Homewit #ad - Barvy příze můžete míchat a vyrobit vícebarevné tkané kousky. Malé koberce, nástěnné závěsy, podtácky, šaty pro panenky nebo deky pro panenky. Interakce rodičů a dětí: tento školní rám lze použít pro aktivity rodičů a dětí a pro výuku diy. Příze obsažena: v tkalcovském rámu má silná a tenká vlákna, khaki a barva.

Montáž sady pletacích strojů a dokončení zařízení trvá jen několik minut. S dětmi můžete dělat vynikající práci. Tyto tkalcovské stavy jsou ideálním dárkem pro přátele a rodinu. Jeho velikost činí cca 21, 5 × 16, 5 × 3 cm a perfektně se hodí pro malé ruce pro vytváření uměleckých děl. Krátce lze utkat krásné ruční práce jako např. S tímto tkalcovským rámečkem budou děti trpělivě a tvořivost. Praktická sada s mnoha doplňky, chlapce nebo začátečníky.

Kreativní ruční práce: sada dětských tkalcovských rámů zve ke kreativní kutilské práci. Dokáže efektivně podpořit kreativitu, praktické schopnosti a flexibilitu prstů vašeho dítěte. Bezpečnostní materiál: tkaný rám pro děti od 5 let je vyroben z přírodního dřeva s jemným zpracováním, hladký a nemá žádné otřepy, které jsou ideální pro dívky, nepoškrábe ruku, aby byla zajištěna bezpečnost lidského těla. Jako šály, modrá, ručně vyráběné látky atd.
ZnačkaHomewit #ad
VýrobceHomewit #ad

6. BangShou

#ad

Sada pro děti a dospělé, BangShou Tkalcovský rám dřevěný tkalcovský stav, školní tkalcovský rám s nitěmi, lodičkou a vlněnými vlákny 40 x 20 cm, hřebenem

#ad
BangShou #ad - Kompletní sada: dřevěný tkalcovský rám s nitěmi, hřebenem, lodí a vlněným vláknem v krabičce. Před objednáním prosím potvrďte velikost. Pokud potřebujete návod k použití, kontaktujte nás a my Vám zašleme e-mailem návod k použití.

Nabídneme vám nejlepší řešení. Všechny naše výrobky byly prováděny přísnými kontrolami kvality, pokud se vyskytnou problémy s kvalitou nebo nejste s výrobkem spokojeni, kontaktujte nás. S tkaným rámem lze navrhnout barevné látky a také podpořit kreativitu dětí. Velikost pro děti a dospělé: velikost tkalcovského stavu winiorn je 40 x 20 x 3, 5 cm, může uspokojit potřeby dospělých a dětí. Z přírodního dřeva a kovu, s jemným zpracováním, hladký a nemá žádné otřepy, nepoškrábe ruku. Tuto starou řemeslnou techniku lze s tímto tkalcovským rámem naučit hravě.
ZnačkaBangShou #ad
VýrobceBangShou #ad
Číslo díluPD0070

7. Creleo

#ad

Příslušenství a návodu na školní tkalcovský rám, Tkalcovský rám kreativní sada ze dřeva 22 x 19 cm vč. vlny

#ad
Creleo #ad - Velikost: 22 x 19 cm. Materiál: Dřevo. Nejlepší kvalita pro váš hobby od firmy Creleo. Vlny, příslušenství a návodu, napínací vlákno není součástí dodávky. Sada pro tvoření tkaných rámů. Vč.
ZnačkaCreleo #ad
VýrobceTrendstyle Creativ GmbH #ad
Výška1.18
Délka8.66
Hmotnost0.66
Šířka7.48
Číslo dílu792999
Modelka792999

8. Kosmos

#ad

Ruční práce, tkaný rám s perlami, tkaní pro děti, tkaný rám 2 v 1, kutění pro dívky od 6 let, kreativní sada, Kosmos 604387 Krabička s perlami, náramky

#ad
Kosmos #ad - Vhodné pro začátečníky: vysoce kvalitní tkaný rám 2 v 1 na vlnu a perly lze snadno manipulovat se vzorem, který pomůže při realizaci a lze jej upevnit v lodi tkalce. Radost z učení: "alleskönnerbedna s perlami" podporuje kreativitu, jemnou motoriku a cit pro zacházení s různými materiály.

Vysoce kvalitní materiál: tkaný rám na perly a vlnu, tupá jehla, vlna ve fialové a zelené, barevné plastové perly, příslušenství k tkaní, návod český jazyk nelze zaručit. Skvělý diy projekt pro děti od 6 let: s "allesKönnerbox na tkaní korálků" náramky v jedinečném designu.

Ideální dárek k dětským narozeninám, nástupu do školy nebo k Vánocům. Podrobný návod krok za krokem: v láskyplně vytvořeném návodu se začínající návrháři šperků naučí různé techniky A-Z. Ideální dárková sada: bedny pro všechny potřeby obsahují všechny materiály, abyste mohli ihned začít.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.28
Délka7.4
Šířka10.04
Číslo dílu604387
Modelka604387
ZárukaZákonná záruka

9. Melissa & Doug

#ad

Melissa & Doug 19381 Hölzerner Webrahmen Für Diverse Bastelarbeiten, Mehrfarbig, 41.91 cm H x 57.785 cm W x 24.13 cm L

#ad
Melissa & Doug #ad - Einfache benutzung: unser webstuhl für kinder hat einfach greifbare Knaufe, die einen Rahmenwechsel und das Wechseln zwischen den einzelnen Kunsthandwerksarbeiten erleichtern. Ideales, übergroße holznadeln, was kinder benötigen, einschließlich eines holzwebstuhls, kinderfreundliches webstuhl: der multi-Craft Webstuhl aus Holz von Melissa & Doug umfasst alles, bastelmaterialien, Heft mit Abbildungen und 83 Meter Regenbogen-Garn.

Es stehen vier Kunsthandwerksprojekte zur Auswahl. Der goldene standard im kinderspiel“: seit mehr als 30 jahren kreieren Melissa & Doug wunderschön gestaltete, fantasievolle und kreativitätsbegeisternde Produkte, die NBC News in den USA als „den golden Standard im Spiel der frühen Kindheit“ bezeichnete. Fügen sie die stehende deluxe kunststaffelei aus Holz von Melissa & Doug hinzu, kreative, um das interaktive, bildschirmfreie Spielerlebnis abzurunden.

FÖrdert die entwicklung mehrerer fÄhigkeiten: das weben ist für Kinder nicht nur spannend und produktiv, es verbessert auch die Konzentration und Hand-Augen-Koordination, fördert die Feinmotorik und regt die kreative Ausdrucksweise und Selbstachtung an. Die kinder können aber auch drei Wandteppiche mit bunten Tierbildern anfertigen. Geschenk fÜr 6 jahre und Älter: der multi-craft webstuhl aus holz von melissa & Doug ist ein ideales Geschenk für Kinder ab 6 Jahren.
ZnačkaMelissa & Doug #ad
VýrobceMelissa & Doug #ad
Výška23.05
Délka3.35
Hmotnost2.6
Šířka16.85
Číslo dílu19381
Modelka19381